• GoHome Professional
apartmani dobrinj 60 m2 novogradnja - GoHome
  • apartmani dobrinj 60 m2 novogradnja - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj 60 m2 novogradnja

  • Za upit "apartmani dobrinj 60 m2 novogradnja" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 4.482 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 340000 eura
    • do 430000 eura (prosječna cijena)
    • do 510000 eura
    • do 4300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • moderan
    • terasa
    • prizemlje
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Šilo - na prodaju je odličan apartman na prvom katu novogradnje smještene na dobroj lokaciji u blizini mora i plaže. Površina apartmana iznosi 60.27 m2, a sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaone, kuhinje sa blagovaonom i dnevnog boravka s izlazom na balkon s....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 270.000 €, 60,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Šilo - na prodaju je odličan apartman na drugom katu novogradnje smještene na dobroj lokaciji u blizini mora i plaže. Površina apartmana iznosi 60,27 m2, a sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaone, kuhinje sa blagovaonom i dnevnog boravka s izlazom na balkon....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 410.000 €, 60,00 m2 cca 6830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Šilo ,novogradnja, dvosoban apartman prvi red do mora!! Apartman na prvom katu izgrađen 2022 stambene površine 60,29m2 sastoji se od ulaznog hodnika, wc-a, kupaonice, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, blagovaone i kuhinje s koje se pruža izlaz na terasu i spremište koje se nalazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj 60 m2 novogradnja'
290.000 €
265.000 €
265.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 60,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline: Novi apartman na prvom katu s pogledom na more Prodaje se moderan apartman na prvom katu novoizgrađene apartmanske zgrade smještene na mirnoj lokaciji u uvali Soline. Apartman se nalazi u neposrednoj blizini mora, udaljen samo 200 m od plaže i obale. Apartman se prostire....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 60,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Krk (Čižići) - prodajemo više 2s+db apartmana u novogradnji blizu mora. Odlični apartmani sa velikim terasama i pogledom na more. Svi stanovi su opremljeni klimom i podnim grijanjem u kupaonama, te komarnicima. Prekrasna mirna lokacija, pogled na masline i more. Petra 098429024 Krk....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 290.000 €, 60,00 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

U sklopu modernog projekta novogradnje u mjestu Šilo na otoku Krku prodaje se prostran apartman u prizemlju stambene zgrade s ukupno šest stambenih jedinica. Projekt je smješten na mirnoj lokaciji u blizini mora te je zamišljen kao kvalitetna i dugoročno vrijedna nekretnina pogodna....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.000 €, 61,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Šilo u prodaji je apartman ukupne stambene površine 70 m2 smješten u prizemlju nove apartmanske zgrade. Sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaone, spremišta kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa zajedničkim bazenom. Apartmanu pripada....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 63,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine Otok Krk, uvala Soline - na prodaju je apartman u prizemlju novogradnje koja se sastoji od ukupno šest stambenih jedinica. Apartman obuhvaća stambenu površinu od 63 m2 i sastoji se od ulaznog prostora, dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 63,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, u ponudi agencije je apartman ukupne stambene površine 63 m2 smješten na 1. katu nove apartmanske zgrade. Sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaone, spremišta kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka sa izlazom na veliku natkrivenu terasu sa pogledom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 63,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Čižići - prodaje se apartman na prvom katu novoizgrađenog stambenog objekta, bruto površine 63 m². Apartman obuhvaća ulazni prostor, kupaonicu, dvije spavaće sobe, te kuhinju s blagovaonicom i dnevnim boravkom u open space konceptu, s izlazom na natkrivenu terasu s koje se pruža pogled....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 63,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Lijepi stan u vrlo kvalitetnoj novogradnji oznake:E-2 stan,,2" - na prvom katu, koji se sastoji od posebnog dijela: kuhinje i dnevnog boravka, dvije sobe, kupaonice, u ukupnoj površini od 49,80 m², sporednog dijela: natkrivene terase u površini od 12,78 m2, stanu pripada parkirno....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 63,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja - Uvala Soline! Moderan apartman u prizemlju s okućnicom. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te open space dijela sa kuhinjom, blagovaonicom te dnevnim boravkom iz kojeg se izlazi na veliku natkrivenu terasu od cca 13 m² te okućnicu. Opremljen je klimom,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 245.900 €, 56,52 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je lijepi jednosobni apartman koji se smjestio na prvome katu apartmanske zgrade na dobroj lokaciji, samo 200 metara od mora, u romantičnom i mirnom primorskom mjestu Klimno, otok Krk. Apartman se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavonicom, spavaće sobe, praktične....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 239.000 €, 64,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Šilo, novogradnja, moderan apartman na prvom katu u sklopu moderne stambene zgrade. Ova iznimna nekretnina se prodaje po sistemu "ključ u ruke". Apartman se prostire na 64 m2 stambene površine te uključuje ulazni hodnik, kupaonicu, dvije prostrane spavaće sobe, kuhinju, blagovaonicu....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 240.000 €, 65,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Šilo, u ponudi je apartman na katu nove više obiteljske kuće s ukupno tri stambene jedinice. Apartman površine 65 m2 sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaone, kuhinje s blagovaonom i dnevnog boravaka s izlazom na balkon s kojega se pruža lijep pogled na....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 65,16 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji, 600 m od mora, nalazi se apartman na prvom katu novogradnje. Površine 65,16 m2, obuhvaća ulazni prostor, dvije spavaće sobe, kupaonicu te otvoreni dnevni prostor s kuhinjom i blagovaonicom, s izlazom na natkrivenu terasu s pogledom na more. U gradnji su korišteni....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more