• GoHome Professional
apartmani dobrinj 60 m2 do 300000 eura 2.kat što s - GoHome
  • apartmani dobrinj 60 m2 do 300000 eura 2.kat što s - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj 60 m2 do 300000 eura 2.kat što skuplje

  • Za upit "apartmani dobrinj 60 m2 do 300000 eura 2.kat što skuplje" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 4.312 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 320.000 €, 61,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, KLIMNO - apartman u villi 61m2, DB+2S, 2.kat, s prekrasnim pogledom na more i bazenom- S5 STAN ''5'' na drugom katu, površine 60,19m2, koji se sastoji od: hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, 2 sobe, kupaone, izbe, WC-a i terase. Stanu pripada parkirni prostor....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 305.000 €, 60,19 m2 cca 5070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

KLIMNO je najveće mjesto u uvali i jedno od najstarijih u tom kraju. Smješteno je na istočnoj strani otoka Krka. Mjesto je romantično, a krasi ga crkvica svetog Klementa iz 14 stoljeća. Poznato je po bogatoj ugostiteljskoj ponudi i restoranima u kojima se nude morski i drugi specijaliteti....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 295.000 €, 55,00 m2 cca 5360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, otok Krk, prodaje se apartman površine 55 m2, na izvrsnoj lokaciji samo 50 m od plaže. Apartman se nalazi na drugom katu stambene zgrade i sastoji se ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, kupaonice, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj 60 m2 do 300000 eura 2.kat što skuplje'
265.000 €
270.000 €
265.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 295.000 €, 60,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 61,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja uvala Soline: Apartman u neposrednoj blizini mora Na prodaju je moderni apartman smješten na drugom katu novogradnje u mirnoj uvali Soline, udaljen samo 200 metara od mora. Ovaj atraktivan apartman površine 61 m² sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice te open-space....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 258.000 €, 64,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je atraktivan apartman površine 64,27 m2, smješten na drugom katu više obiteljske kuće, na izuzetno mirnoj lokaciji uz zelenu zonu u uvali Soline. Udaljen je svega 350 m od prekrasnih plaža i desetak minuta hoda do centra mjesta i svih sadržaja. Apartman se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 258.000 €, 64,27 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaje se apartman na mirnoj lokaciji površine 64,27 m2. Smješten je na drugom katu više obiteljske kuće i obuhvaća ulazni hodnik, ostavu, kuhinju sa blagovaonom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonicu i loggiu s pogledom na more. U sklopu apartman....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 258.000 €, 64,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

SAMO U NAŠOJ PONUDI! Nekretnine otok Krk, uvala Soline - prodaje se apartman na mirnoj lokaciji uz zelenu zonu, površine 64,27 m2. Smješten je na drugom katu više obiteljske kuće i obuhvaća ulazni hodnik, ostavu, kuhinju sa blagovaonom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonicu....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,15 m2 cca 4140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.10.2025 - 275.000 €
04.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Apartman na odličnoj lokaciji, prvi red do mora! Otok Krk U uvali Soline na otoku Krku, nekoliko koraka od plaže, nalazi se apartman na drugom katu stambene zgrade. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom s ostavom, dvije spavaće sobe i kupaonice. Natkrivena....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,15 m2 cca 4140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.08.2025 - 275.000 €
29.03.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivno! Samo u našoj ponudi ? apartman na izvanrednoj lokaciji, prvi red do mora! U Solinama na otoku Krku, na samo nekoliko koraka od mora i plaže, smjestio se ovaj predivan apartman koji spaja udobnost, funkcionalnost i pogled koji ostavlja bez daha. Nalazi se na drugom katu....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.10.2025 - 275.000 €
08.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Soline! Odlična lokacija, prvi red do mora! Dvosobni apartman površine 59 m2 nalazi se na drugom katu stambene zgrade u Solinama. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, ostave i kupaonice. Iz dnevnog boravka se izlazi na komfornu....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 275.000 €
04.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U mjestu Soline na otoku Krku, na atraktivnoj lokaciji svega nekoliko koraka od mora, prodaje se šarmantan apartman koji kombinira moderan komfor, praktičnost i prekrasan pogled na more. Smješten je na drugom katu uredno održavane stambene zgrade te predstavlja idealan izbor za osobni....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 275.000 €
06.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Asfaltiran prilaz, Blizina mora, Blizina plaže, Etažirano, Građevinska dozvola, Gradski vodovod, Klimatizacija, Namješteno, Parkirno mjesto, Pogled na more, PVC stolarija, Spremište, Uporabna dozvola, Vlasnički list. Otok Krk, Soline! Odlična lokacija, prvi red do mora! Dvosobni apartman....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 275.000 €
04.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je komforan namješteni apartman na drugom katu više obiteljske kuće na vrlo atraktivnoj lokaciji udaljenoj svega 50 m od uređene plaže. Ukupna stambena površina apartmana je 59,15 m2 a raspoređena je na ulazni hodnik, ostavu, kupaonu,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 235.000 €, 61,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.premium-nekretnine.com

EKSKLUZIVNA PRODAJA ? SAMO KOD NAS! U mirnom dijelu Čižića, na kraju slijepe ulice, prodaje se potpuno namješten apartman površine 61,20 m², smješten na drugom katu manje stambene zgrade. Apartman se sastoji od ulaznog prostora, spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom te....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 61,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Namješteni apartman s pogledom na more na prodaju! Na prodaju je apartman na otoku Krku, smješten na drugom katu apartmanske zgrade na mirnoj lokaciji. Ovaj apartman površine 61 m² sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice koji zajedno čine otvoren, svijetao prostor....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 64,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.08.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se prostran i svijetao stan-apartman površine 64 m², smješten na drugom katu zgrade, udaljen svega deset minuta hoda od mora. Nalazi se na mirnoj i ugodnoj lokaciji, idealnoj za život, odmor ili turističko iznajmljivanje. Stan je uredan, redovito održavan i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.06.2023.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline prodaje se apartman u drugom katu kvalitetno izgrađene zgrade s pogledom na more. Apartman površine 60 m2 se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, ostave, dvije spavaće sobe, kupaonice, wc-a i terase. Apartmanu pripada i jedno parkirno....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 199.000 €, 63,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Atraktivan apartman na 2. katu ? samo 300 m od mora! Na prodaju je atraktivan apartman na drugom katu stambenog objekta s ukupno šest stambenih jedinica, izgrađenog 2008. godine. Zgrada je kvalitetne gradnje i nalazi se na mirnoj lokaciji, uz rub zelene zone, svega 300 metara od uređenih....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 189.000 €, 57,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

SOLINE APARTMAN U PRIZEMLJU Novo u ponudi! Soline, na 400m od mora, apartman u prizemlju s okućnicom na korištenje. Apartman se nalazi u stambenom objektu sa 6 apartmana izgrađenom 2009. godine, a zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi i drugi kat. Sastoji se od spavaće sobe,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan