• GoHome Professional
apartmani dobrinj 200 m2 što veće terasa do 210000 - GoHome
  • apartmani dobrinj 200 m2 što veće terasa do 210000 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj 200 m2 što veće terasa do 210000 eura

  • Za upit "apartmani dobrinj 200 m2 što veće terasa do 210000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 219.000 €, 63,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax centar nekretnina posreduje u prodaji apartmana u malom primorskom mjestu Klimno na otoku Krku. Apartman je smješten na mirnoj lokaciji,ima panoramski pogled na more,a od lijepih plaža udaljen je svega nekoliko minuta hoda. Nalazi se na prvom katu zgrade sa ukupno četiri apartmana.Sastoji....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 230.000 €, 90,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Otok Krk - Čižići Posreduemo u prodaji apartmana na mirnoj lokaciji u prizemlju zgrade sa 4 stana. Apartman ima poseban ulaz, dva parkirna mjesta na okućnici. Ostatak od okućnice (ukupno 135 m2) je travnjak i dvije smokve. Mogućnost izgradnje bazena. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaone....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 72,96 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Klimno - dvosobni apartman s lijepim pogledom na more. Prodaje se apartman površine 72,96 m2 na prvom katu apartmanske zgrade. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, kupaone, wc-a, hodnika i terase. Apartman ima lijep pogled....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 72,96 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je atraktivan i moderno uređen dvosobni apartman smješten na prvome katu stambene zgrade u romantičnom i mirnom mjestu Klimno, na otoku Krku. Apartman obuhvaća površinu od 72,96 m2 te odiše elegancijom i udobnošću, a iz dnevnog boravka i sa prostrane terase pruža se očaravajući....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 213.000 € na 220.000 € - 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 72,96 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2025 - 228.500 €
02.08.2025 - 215.000 €
07.10.2025 - 213.000 €
14.04.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Lijep prostran apartman sa dvije spavaće sobe u mirnom mjestašcu između Solina i Klimna na otoku Krku. Smješten na vrlo mirnoj lokaciji udaljenoj od izvora buke i glavne ceste ,svega 250 m od mora cca.Sastoji se od hodnika,kupaonice i posebno WC-a ,dvije spavaće sobe kuhinje sa blagavaonicom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, na otoku Krku, prodaje se moderan apartman u novogradnji, smješten na prvom katu zgrade s ukupno šest stanova. Zgrada nudi zajednički bazen, idealan za opuštanje tijekom toplih ljetnih dana. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine Otok Krk, Dobrinj okolica - na prodaju je apartman na prvom katu novogradnje ukupne stambene površine 71 m2 raspoređenih na dvije spavaće sobe, kupaonicu, kuhinju s blagovaonom i dnevni boravak te dvije natkrivene terase. Pripada mu jedno parkirno mjesto na zajedničkom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine Otok Krk, Dobrinj okolica - na prodaju je apartman na drugom katu novogradnje ukupne stambene površine 71 m2 raspoređenih na dvije spavaće sobe, kupaonu, kuhinju s blagovaonom i dnevni boravak te dvije natkrivene terase. Pripada mu jedno parkirno mjesto na zajedničkom dvorištu....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Dobrinj, okolica, prodaja apartmana od 71 m2 na prvom katu. Kvalitetna novogradnja katnosti prizemlje i dva kata. Apartman se nalazi u objektu sa ukupno šest stambenih jedinica. Apartman se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice i dvije natkrivene....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartman s bazenom na otoku Krku, Šilo. Apartman je dio luksuznog kompleksa od 3 zgrade, u svakoj zgradi se nalaze 3 stana. Apartman se nalazi na prvom katu zgrade s ukupno 2 kata, površina apartmana je 63,5m2. Dvosobni apartman sa izlazom na terasu sastoji se od : kuhinja,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani dobrinj što veće terasa do 210000 eura (38)
  • apartmani dobrinj 200 m2 što veće terasa (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.