• GoHome Professional
apartmani dobrinj 2.kat namješten što veće do 3600 - GoHome
  • apartmani dobrinj 2.kat namješten što veće do 3600 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj 2.kat namješten što veće do 360000 eura Najnovije

  • Za upit "apartmani dobrinj 2.kat namješten što veće do 360000 eura najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 340000 eura (malo jeftiniji)
    • 370000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.10.2025 - 275.000 €
01.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, otok Krk, dvosoban stan sa pogledom na 50m do mora. U Solinama na otoku Krku, na samo nekoliko koraka od mora i plaže, smjestio se ovaj predivan apartman koji spaja udobnost, funkcionalnost i pogled koji ostavlja bez daha. Nalazi se na drugom katu stambene zgrade i pruža....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 350.000 €, 90,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

SAMO KOD NAS!! Uvala Soline, komforan apartman na drugom katu prvi red do mora s otvorenim pogledom na more. Apartman je u zgradi s ukupno šest stambenih jedinica. Apartman zauzima površinu od 90 m2, sastoji se od ulaznog prostora, tri spavaće sobe, 2 kupaone, wc, kuhinje s blagovaonom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 78,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Mjesto Čižići Stan na 2 katu, 50 m od mora.. Stan ima 78 m2, kompletno namjesten.. sa lijepim pogledom na uvalu Soline..blizina svih sadržaja.. Dboravak+ kuhinja Spavaća soba, Dvije manje sobe Soba u mansardi Balkon zatvoren u pvc stolariju Wc, parking ID KOD AGENCIJE: 4628-7219 AS....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 73,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je komforan namješteni apartman na drugom katu više obiteljske kuće s lijepim pogledom na more. Ukupna stambena površina apartmana je 73 m2 a raspoređena je na ulazni hodnik, toalet, dvije spavaće sobe, kupaonu, dnevni boravak s kuhinjom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 66,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Samo u našoj ponudi! Klimno, prodaja vrhunski opremljenog apartmana na iznimnoj lokaciji iznad zelene zone, u prvom redu gradnje, s otvorenim pogledom na more. Apartman površine 66 m² nalazi se na drugom katu uredne stambene zgrade iz 2008. godine, s ukupno šest stambenih jedinica,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 320.000 €, 61,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, KLIMNO - apartman u villi 61m2, DB+2S, 2.kat, s prekrasnim pogledom na more i bazenom- S5 STAN ''5'' na drugom katu, površine 60,19m2, koji se sastoji od: hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, 2 sobe, kupaone, izbe, WC-a i terase. Stanu pripada parkirni prostor....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 235.000 €, 61,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.premium-nekretnine.com

EKSKLUZIVNA PRODAJA ? SAMO KOD NAS! U mirnom dijelu Čižića, na kraju slijepe ulice, prodaje se potpuno namješten apartman površine 61,20 m², smješten na drugom katu manje stambene zgrade. Apartman se sastoji od ulaznog prostora, spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom te....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 365.000 €, 60,31 m2 cca 6050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

KLIMNO je najveće mjesto u uvali i jedno od najstarijih u tom kraju. Smješteno je na istočnoj strani otoka Krka. Mjesto je romantično, a krasi ga crkvica svetog Klementa iz 14 stoljeća. Poznato je po bogatoj ugostiteljskoj ponudi i restoranima u kojima se nude morski i drugi specijaliteti....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 295.000 €, 60,31 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 395.000 €, 60,31 m2 cca 6550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani dobrinj 2.kat namješten što veće do 360000 eura (40)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.