• GoHome Professional
apartmani dobrinj 2.kat najnovije do 4000 eura/m2 - GoHome
  • apartmani dobrinj 2.kat najnovije do 4000 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj 2.kat najnovije do 4000 eura/m2 do 70 m2

  • Za upit "apartmani dobrinj 2.kat najnovije do 4000 eura/m2 do 70 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4200 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 258.000 €, 64,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je atraktivan apartman površine 64,27 m2, smješten na drugom katu više obiteljske kuće, na izuzetno mirnoj lokaciji uz zelenu zonu u uvali Soline. Udaljen je svega 350 m od prekrasnih plaža i desetak minuta hoda do centra mjesta i svih sadržaja. Apartman se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 258.000 €, 64,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

SAMO U NAŠOJ PONUDI! Nekretnine otok Krk, uvala Soline - prodaje se apartman na mirnoj lokaciji uz zelenu zonu, površine 64,27 m2. Smješten je na drugom katu više obiteljske kuće i obuhvaća ulazni hodnik, ostavu, kuhinju sa blagovaonom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonicu....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 64,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prostran i svijetao stan-apartman površine 64 m², smješten na drugom katu zgrade, udaljen svega deset minuta hoda od mora. Nalazi se na mirnoj i ugodnoj lokaciji, idealnoj za život, odmor ili turističko iznajmljivanje. Stan je uredan, redovito održavan i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 73,84 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar Nekretnina iz ponude izdvaja dvosoban stan od 74 m², smješten u novogradnji u mjestu Čižići na otoku Krku. Ova nekretnina nudi udoban i funkcionalan životni prostor na mirnoj lokaciji, idealnoj za one koji žele biti blizu mora, a daleko od gradske vreve. Stan uključuje:....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 61,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Uvala Soline: Moderni apartman u prizemlju nove zgrade sa 3 apartmana. Na prodaju je novi, elegantno uređen apartman na drugom katu moderne zgrade, smještene u mirnom dijelu uvale Soline, samo 200 metara od mora i plaže. Apartman površine 61 m² uključuje dvije spavaće sobe, kupaonicu,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja! Moderan apartman na drugom katu s pogledom na more - Uvala Soline! Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te open space dijela sa kuhinjom, blagovaonicom te dnevnim boravkom iz kojeg se izlazi na veliku natkrivenu terasu od cca 10 m². Opremljen je klimom,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 260.000 €, 68,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Samo u našoj agenciji - u mirnom dijelu Čižića, na drugom katu uredne i kvalitetno održavane zgrade izgrađene 2020. godine, smješten je dvosobni apartman ukupne površine 68 m². Zgrada broji svega šest stambenih jedinica, što osigurava privatnost i ugodno okruženje za boravak. Apartman....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 66,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

APARTMAN U NOVOGRADNI - UVALA SOLINE NOVO U PONUDI! Apartman se nalazi na drugom katu stambene zgrade. Sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice te balkona. S balkona se pruža djelomični pogled na more. Apartmanu pripada jedno parkirno mjesto.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 66,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Samo u našoj ponudi! Klimno, prodaja vrhunski opremljenog apartmana na iznimnoj lokaciji iznad zelene zone, u prvom redu gradnje, s otvorenim pogledom na more. Apartman površine 66 m² nalazi se na drugom katu uredne stambene zgrade iz 2008. godine, s ukupno šest stambenih jedinica,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se apartmani u novogradnji na mirnoj lokaciji s pogledom na prirodu u okolici Dobrinja na otoku Krku. Udaljenost do mora i centra je 2.300 m. Apartmani se nalaze u stambenoj zgradi koja se proteže na tri etaže, prizemlje i dva kata, s ukupno šest stambenih jedinica. Projekt....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani dobrinj 2.kat do 4000 eura/m2 do 70 m2 (52)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more