• GoHome Professional
apartmani dobrinj 190 m2 terasa do 220000 eura - GoHome
  • apartmani dobrinj 190 m2 terasa do 220000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj 190 m2 terasa do 220000 eura

  • Za upit "apartmani dobrinj 190 m2 terasa do 220000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 219.000 €, 63,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Remax centar nekretnina posreduje u prodaji apartmana u malom primorskom mjestu Klimno na otoku Krku. Apartman je smješten na mirnoj lokaciji,ima panoramski pogled na more,a od lijepih plaža udaljen je svega nekoliko minuta hoda. Nalazi se na prvom katu zgrade sa ukupno četiri apartmana.Sastoji....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 72,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Klimno - dvosobni apartman s lijepim pogledom na more. Prodaje se apartman površine 72,96 m2 na prvom katu apartmanske zgrade. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, kupaone, wc-a, hodnika i terase. Apartman ima lijep pogled....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 218.000 €, 50,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na atraktivnoj lokaciji u mirnom mjestu Čižići na otoku Krku nalazi se ovaj elegantno uređen apartman. Udaljen svega deset minuta hoda od plaže i centra mjesta, predstavlja odličan izbor za opuštajući odmor, ali i sigurnu investiciju za turistički najam. Apartman je smješten na prvom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 230.000 €, 90,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Otok Krk - Čižići Posreduemo u prodaji apartmana na mirnoj lokaciji u prizemlju zgrade sa 4 stana. Apartman ima poseban ulaz, dva parkirna mjesta na okućnici. Ostatak od okućnice (ukupno 135 m2) je travnjak i dvije smokve. Mogućnost izgradnje bazena. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaone....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 213.000 € na 220.000 € - 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 72,96 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2025 - 228.500 €
02.08.2025 - 215.000 €
07.10.2025 - 213.000 €
14.04.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Lijep prostran apartman sa dvije spavaće sobe u mirnom mjestašcu između Solina i Klimna na otoku Krku. Smješten na vrlo mirnoj lokaciji udaljenoj od izvora buke i glavne ceste ,svega 250 m od mora cca.Sastoji se od hodnika,kupaonice i posebno WC-a ,dvije spavaće sobe kuhinje sa blagavaonicom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 61,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Namješteni apartman s pogledom na more na prodaju! Na prodaju je apartman na otoku Krku, smješten na drugom katu apartmanske zgrade na mirnoj lokaciji. Ovaj apartman površine 61 m² sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice koji zajedno čine otvoren, svijetao prostor....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 64,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.08.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se prostran i svijetao stan-apartman površine 64 m², smješten na drugom katu zgrade, udaljen svega deset minuta hoda od mora. Nalazi se na mirnoj i ugodnoj lokaciji, idealnoj za život, odmor ili turističko iznajmljivanje. Stan je uredan, redovito održavan i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 71,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderan apartman s pogledom na more ? samo drugi red od mora! Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini mora, u mirnom okruženju, smjestio se ovaj atraktivan apartman na drugom katu stambenog objekta s ukupno šest stambenih jedinica. Ukupne površine 71 m², apartman nudi savršen....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 199.000 €, 63,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Atraktivan apartman na 2. katu ? samo 300 m od mora! Na prodaju je atraktivan apartman na drugom katu stambenog objekta s ukupno šest stambenih jedinica, izgrađenog 2008. godine. Zgrada je kvalitetne gradnje i nalazi se na mirnoj lokaciji, uz rub zelene zone, svega 300 metara od uređenih....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, na otoku Krku, prodaje se moderan apartman u novogradnji, smješten na prvom katu zgrade s ukupno šest stanova. Zgrada nudi zajednički bazen, idealan za opuštanje tijekom toplih ljetnih dana. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani dobrinj terasa do 220000 eura (52)
  • apartmani dobrinj 190 m2 terasa (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.