• GoHome Professional
apartmani dobrinj 100 m2 Najnovije - GoHome
  • apartmani dobrinj 100 m2 Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj 100 m2 Najnovije

  • Za upit "apartmani dobrinj 100 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 101,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Dvojna kuća s dva apartmana u blizini mjesta Soline, otok Krk Na atraktivnoj lokaciji u blizini mjesta Soline na otoku Krku, prodajemo dvojnu kuću s dva odvojena apartmana, smještenu na parceli površine 234 m2. Kuća se proteže na dvije etaže: Prizemlje: apartman s dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 98,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Na drugom katu manje stambene zgrade u Šilu prodaje se apartman ukupne površine 97,57 m², udaljen svega nekoliko minuta hoda od plaže i centra mjesta. Pozicija je praktična tijekom cijele godine jer su trgovina, restorani i svakodnevni sadržaji dostupni bez potrebe za automobilom,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 98,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Na svega 100 metara od mora i centra Šila smješten je apartman na prvom katu moderne novogradnje koja se gradi na lokaciji gdje je većina sadržaja dostupna pješice. Plaža, trgovina i kafići nalaze se dovoljno blizu da automobil tijekom ljeta često ostaje parkiran cijeli dan. To znači....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 330.000 €, 106,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

SOLINE - 50 metara od mora - 2 apartmana U ponudi imamo dva potpuno namještena za turistički najam i odvojena apartmana prvi red do mora. Apartmani se nalaze na drugom katu održavane zgrade i imaju pogled na more. Prvi apartman sastoji se od kuhinje, blagovaone, dnevnog boravka sobe....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 100,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na atraktivnoj lokaciji u Šilu na otoku Krku, svega 80 m od mora i u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja, nalazi se ovaj luksuzni apartman koji uspješno spaja moderan dizajn, vrhunsku gradnju i visok nivo udobnosti. Smješten na prvoj etaži stambene zgrade, apartman zauzima 100....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 375.000 €, 100,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Ovaj predivan, potpuno novi apartman smješten je u mirnom dijelu Šila, svega 50 metara od mora, te pruža izniman osjećaj privatnosti i udobnosti. Nalazi se na prvom katu manje stambene kuće katnosti prizemlje plus dva kata, koja se ne koristi za turistički najam, što dodatno osigurava....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 290.000 €, 104,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U samoj staroj jezgri Dobrinja na otoku Krku, u prekrasnoj potpuno renoviranoj staroj kući, prodaje se stan u prizemlju od 104 m², a moguće je kupiti i cijeli objekt. Kuća je renovirana iz temelja (nova fasada, novi krov, nova međukatna konstrukcija i sve instalacije). Etažiranje....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 400.000 € na 425.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 425.000 €, 96,00 m2 cca 4430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 400.000 €
25.04.2026 - 425.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U EKSKLUZIVNOJ PONUDI AGENCIJE! Otok Krk, Šilo u prodaji je apartman ukupne stambene površine 96 m2 smješten na 1. katu nove apartmanske zgrade. Sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaone, spremišta kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa otvorenim....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 320.000 €, 94,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Čižići, otok Krk, prodaja apartmana s pogledom na more i okućnicom. U mjestu Čižići, na otoku Krku, prodaje se apartman smješten na drugom katu stambene zgrade s ukupno šest stambenih jedinica, izgrađene 2019. godine. Nekretnina predstavlja kvalitetan izbor za obiteljski boravak,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 500.000 €, 106,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Šilo, novogradnja, Penthouse u urbanoj vili koja se sastoji od ukupno tri stambene jedinice. Penthouse u izgradnji je površine 106m2, te se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, blagovaone, dnevnog boravka, kupaonice, tri spavaće sobe od kojih dvije spavaće sobe sa vlastitom kupaonicom.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani dobrinj 100 m2 (21)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com