• GoHome Professional
apartmani dobrinj 1.kat do 410000 eura Najnovije - GoHome
  • apartmani dobrinj 1.kat do 410000 eura Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj 1.kat do 410000 eura Najnovije

  • Za upit "apartmani dobrinj 1.kat do 410000 eura najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 380000 eura (malo jeftiniji)
    • 430000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 223,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

U krasnom krčkom selu Polje prodajemo dvojnu kuću sa 4 apartmana u mirnom obiteljskom okruženju. U prizemlju imamo dva apartmana: apartman "1" (kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonica, 2 spavaće sobe, terasa), apartman "2" (kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 98,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Na svega 100 metara od mora i centra Šila smješten je apartman na prvom katu moderne novogradnje koja se gradi na lokaciji gdje je većina sadržaja dostupna pješice. Plaža, trgovina i kafići nalaze se dovoljno blizu da automobil tijekom ljeta često ostaje parkiran cijeli dan. To znači....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 375.000 €, 100,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Ovaj predivan, potpuno novi apartman smješten je u mirnom dijelu Šila, svega 50 metara od mora, te pruža izniman osjećaj privatnosti i udobnosti. Nalazi se na prvom katu manje stambene kuće katnosti prizemlje plus dva kata, koja se ne koristi za turistički najam, što dodatno osigurava....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 420.000 €, 140,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju dvoetažni apartman 140 m² (novogradnja) sa dvorištem i privatnom garažom. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici. Dvoetažni apartman sastoji se od: Prizemlje: open space prostor koji se sastoji od kuhinje, blagovaonskog prostora, sanitarnog čvora i velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 410.000 €, 60,00 m2 cca 6830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Šilo ,novogradnja, dvosoban apartman prvi red do mora!! Apartman na prvom katu izgrađen 2022 stambene površine 60,29m2 sastoji se od ulaznog hodnika, wc-a, kupaonice, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, blagovaone i kuhinje s koje se pruža izlaz na terasu i spremište koje se nalazi....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 400.000 €, 130,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju dvoetažni apartman 130 m² (novogradnja) sa privatnim bazenom i garažom. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici okruženoj novogradnjama. Dvoetažni apartman sastoji se od: Prizemlje: open space prostor koji se sastoji od kuhinje, blagovaonskog prostora, sanitarnog čvora i velikog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 380.000 €, 92,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan i prostran apartman u novogradnji, smještenoj na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u mjestu Šilo na otoku Krku, u blizini mora i uređenih plaža. Stan se nalazi na 1. katu te ima funkcionalan raspored i ukupnu stambenu površinu od 93 m². Sastoji se od prostranog open-space....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 349.000 €, 84,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je komforan dvoetažni apartman na prvom katu više obiteljske kuće na odličnoj lokaciji udaljen samo 120 m od mora, lijepih plaža i u blizini centra mjesta. Ukupna stambena površina od 84 m2 raspoređena je na prvi kat na kojem se nalazi....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 315.000 €, 56,00 m2 cca 5630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.07.2024.,

www.premium-nekretnine.com

Šilo, apartman 80 m od plaže, s okućnicom i pogledom na more! Apartman se nalazi na prvom katu obiteljske kuće sa samo dvije stambene jedinice. Neto površine 56 m2, sastoji se od hodnika, kupaonice, kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, te dvije spavaće sobe, s izlazom na prostranu....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 310.000 €, 83,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.crozilla.com

Čižići, prostrani apartma na 300m do mora! Prodaja! Otok Krk. Čižići, na prozračnoj lokaciji nudi se lijepi dvoetažni stan od 83 m2. Na prvom katu je hodnik, jedna spavaća soba, kupaonica, dnevni boravak s blagovaonicom, kuhinjom (po mjeri), ostava, te natkrivena terasa od 3,50 m2.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani dobrinj 1.kat do 410000 eura (124)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com