• GoHome Professional
apartmani dobrinj 1.kat do 3700 eura/m2 80 m2 - GoHome
  • apartmani dobrinj 1.kat do 3700 eura/m2 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj 1.kat do 3700 eura/m2 80 m2

  • Za upit "apartmani dobrinj 1.kat do 3700 eura/m2 80 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.457 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 350000 eura
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+5%

Promjena cijene sa 295.000 € na 310.000 € - 21.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 310.000 €, 83,00 m2 cca 3740 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 295.000 €
21.02.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.crozilla.com

Čižići, prostrani apartma na 300m do mora! Prodaja! Otok Krk. Čižići, na prozračnoj lokaciji nudi se lijepi dvoetažni stan od 83 m2. Na prvom katu je hodnik, jedna spavaća soba, kupaonica, dnevni boravak s blagovaonicom, kuhinjom (po mjeri), ostava, te natkrivena terasa od 3,50 m2.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine Otok Krk, Šilo - na prodaju je apartman odličnog rasporeda na prvom katu novogradnje na odličnoj lokaciji samo 450 m do lijepih plaža i centra sa svim potrebnim sadržajima. Apartman obuhvaća stambenu površinu od 75.69 m2 i sastoji se od ulaznog prostora, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 74,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Apartman na prvom katu kuće A predstavlja savršenu priliku za one koji traže moderan dom na izvanrednoj lokaciji, smješten samo 350 metara od mora, s vlastitim ulazom i očaravajućim pogledom na more. Ulaskom u apartman dočekuje vas natkriveno ulazno stubište, elegantno uređeno keramičkim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj 1.kat do 3700 eura/m2 80 m2'
215.000 €
265.000 €
215.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 285.000 €, 74,93 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Poštovani klijenti, predstavljamo vam jednu od ljepših obiteljskih nekretnina na području Krka! Diskretno smješten u zelenilu, ovaj luksuzno koncipiran resort u izgradnji, nudi 13 urbanih Villa sa sveukupno 39 apartmana. Svaka od urbanih Villa sastoji se od 3 apartmana koji nude panoramski....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 79,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Apartman na prvom katu zgrade B idealan je za one koji traže moderan životni prostor s pogledom na more, smješten na samo 350 metara od obale. Ovaj apartman s vlastitim ulazom osigurava privatnost i udobnost. Ulaskom u apartman, prvo se otkriva prostrana i svijetla dnevna zona koja....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 295.000 €, 83,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Uvala Soline - na prodaju je prostrani trosoban dvoetažni apartman ukupne površine 83,26 m2 na prvom katu i visokom potkrovlju više obiteljske kuće sa ukupno šest stambenih jedinica, udaljen svega 350 m od mora i plaže. Sastoji se od ulaznog prostora, kupaone,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 275.000 €, 75,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaja dvoetažnog apartmana 60 m od mora. Apartman površine 75 m2 proteže se na dvije etaže, visoko prizemlje i prvi kat, smješten u stambenoj zgradi sa ukupno četiri stambene jedinice. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, spavaće sobe, kuhinje s blagovaonom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 289.900 €, 74,93 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.500 €, 74,93 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.800 €, 74,93 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 209.000 €, 73,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

NOVO U PONUDI, SAMO U DOGMI! -Apartman se nalazi u stambenom objektu sa 6 stanova/apartmana izgrađenom 2009. godine u naselju Klimno. Zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi i drugi kat a ovaj apartman smješten je na prvom katu novije zgrade. -Apartman se sastoji od ulaznog prostora....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr