• GoHome Professional
apartmani dobrinj 1.kat do 3700 eura/m2 što manje - GoHome
  • apartmani dobrinj 1.kat do 3700 eura/m2 što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj 1.kat do 3700 eura/m2 što manje moderan

  • Za upit "apartmani dobrinj 1.kat do 3700 eura/m2 što manje moderan" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.665 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 3 nekretnina za upit apartmani dobrinj 1.kat do 3700 eura/m2 što manje moderan pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 3500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 370000 eura
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-14%

Promjena cijene sa 289.000 € na 249.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.11.2024 - 289.000 €
06.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Ovaj apartman na prvom katu u Čižićima na otoku Krku zvuči kao odlična prilika za udoban i moderan život ili investiciju. S površinom od 71 m² i dvije spavaće sobe, nudi dovoljno prostora za udoban život ili odmor. Nalazi se u mirnom mjestu Čižići, samo 450 metara udaljenosti od mora.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 239.000 €, 64,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Šilo, novogradnja, moderan apartman na prvom katu u sklopu moderne stambene zgrade. Ova iznimna nekretnina se prodaje po sistemu "ključ u ruke". Apartman se prostire na 64 m2 stambene površine te uključuje ulazni hodnik, kupaonicu, dvije prostrane spavaće sobe, kuhinju, blagovaonicu....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 68,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

U mirnom dijelu Čižića nalazi se apartman na prvom katu moderno izgrađenog objekta, s ukupnom bruto površinom od 63 m². Dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom povezan je s natkrivenom terasom, što stvara otvoreni i prostrani prostor za opuštanje i druženje. Apartman ima i dvije....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj 1.kat do 3700 eura/m2 što manje moderan'
249.000 €
265.000 €
265.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline - Novogradnja! Moderan apartman na prvom katu s pogledom na more! Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te open space dijela sa kuhinjom, blagovaonicom te dnevnim boravkom iz kojeg se izlazi na veliku natkrivenu terasu od cca 10 m². Stan je opremljen klimom,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, na otoku Krku, prodaje se moderan apartman u novogradnji, smješten na prvom katu zgrade s ukupno šest stanova. Zgrada nudi zajednički bazen, idealan za opuštanje tijekom toplih ljetnih dana. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 375.000 €, 100,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Ovaj predivan, potpuno novi apartman smješten je u mirnom dijelu Šila, svega 50 metara od mora, te pruža izniman osjećaj privatnosti i udobnosti. Nalazi se na prvom katu manje stambene kuće katnosti prizemlje plus dva kata, koja se ne koristi za turistički najam, što dodatno osigurava....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com