• GoHome Professional
apartmani dobrinj 1.kat do 3500 eura/m2 60 m2 Najn - GoHome
  • apartmani dobrinj 1.kat do 3500 eura/m2 60 m2 Najn - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj 1.kat do 3500 eura/m2 60 m2 Najnovije

  • Za upit "apartmani dobrinj 1.kat do 3500 eura/m2 60 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3600 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 219.000 €, 63,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Remax centar nekretnina posreduje u prodaji apartmana u malom primorskom mjestu Klimno na otoku Krku. Apartman je smješten na mirnoj lokaciji,ima panoramski pogled na more,a od lijepih plaža udaljen je svega nekoliko minuta hoda. Nalazi se na prvom katu zgrade sa ukupno četiri apartmana.Sastoji....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 235.000 €, 64,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartman na prvom katu s bazenom na otoku Krku, Šilo. Apartman je dio luksuznog kompleksa od 3 zgrade, u svakoj zgradi se nalaze 3 stana. Apartman se nalazi na prvom katu zgrade s ukupno 2 kata, površina apartmana je 63,5m2. Dvosobni apartman sa izlazom na terasu sastoji....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartman s bazenom na otoku Krku, Šilo. Apartman je dio luksuznog kompleksa od 3 zgrade, u svakoj zgradi se nalaze 3 stana. Apartman se nalazi na prvom katu zgrade s ukupno 2 kata, površina apartmana je 63,5m2. Dvosobni apartman sa izlazom na terasu sastoji se od : kuhinja,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK ? KLIMNO, trosoban apartman 60 m2 s pogledom na more, 300 m od plaže Na prodaju je predivan, potpuno namješten apartman površine 60 m2 s otvorenim pogledom na more, smješten na mirnoj lokaciji u Klimnu na otoku Krku, svega 300 metara od plaže. Apartman se nalazi na prvom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 61,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Čižići - Dvosobni apartman na prvom katu Prodaje se dvosobni apartman na prvom katu stambene zgrade sa ukupno šest apartmana. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, zasebnog wc-a, ostave i kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom sa izlazom na balkon. Ukupna....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 210.000 € na 230.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 230.000 €, 62,00 m2 cca 3710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.01.2026 - 210.000 €
21.03.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Čižići, prodaja, apartman na 1. katu stambenog objekta s ukupno šest apartmana. Apartman neto površine 62 m2, sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, wc-a, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom s izlazom na terasu s koje se pruža djelomičan pogled na more. Apartmanu....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 240.000 €, 63,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.07.2024.,

www.crozilla.com

Prodaje se luksuzni apartman sa zajedničkim bazenom na otoku Krku, u mjesto Šilo. Apartman je dio luksuznog kompleksa od 3 zgrade. U svakoj zgradi se nalaze 3 apartmana. Apartman se nalazi na prvom katu zgrade s ukupno 2 kata, površina apartmana je 63,5 m2. Dvosobni apartman s izlazom....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani dobrinj 1.kat do 3500 eura/m2 60 m2 (13)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan