• GoHome Professional
apartmani dobrinj 1.kat barem 190 m2 do 230000 eur - GoHome
  • apartmani dobrinj 1.kat barem 190 m2 do 230000 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj 1.kat barem 190 m2 do 230000 eura

  • Za upit "apartmani dobrinj 1.kat barem 190 m2 do 230000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 227.500 €, 48,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je namješten apartman na prvom katu više obiteljske kuće na odličnoj lokaciji udaljen samo 80 m od mora i lijepih plaža. Zauzima stambenu površinu od 48 m2 i sastoji se od ulaznog prostora, spavaće sobe, kupaone, kuhinje s blagovaonom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju apartman - Otok Krk ,Soline Oaza mira i zelenila/ Novogradnja/ Bazen / Odlična prilika ! Prodaje se prostrani apartman 2s+db (71 m2) na prvom katu novije zgrade s ukupno 6 apartmana smještene u mirnom dijelu Solina(otok Krk), samo 5 minuta vožnje od Čižića. Površina : 71....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, na otoku Krku, prodaje se moderan apartman u novogradnji, smješten na prvom katu zgrade s ukupno šest stanova. Zgrada nudi zajednički bazen, idealan za opuštanje tijekom toplih ljetnih dana. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 218.000 €, 50,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na atraktivnoj lokaciji u mirnom mjestu Čižići na otoku Krku nalazi se ovaj elegantno uređen apartman. Udaljen svega deset minuta hoda od plaže i centra mjesta, predstavlja odličan izbor za opuštajući odmor, ali i sigurnu investiciju za turistički najam. Apartman je smješten na prvom....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 210.000 € na 230.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 230.000 €, 62,00 m2 cca 3710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.01.2026 - 210.000 €
21.03.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Čižići, prodaja, apartman na 1. katu stambenog objekta s ukupno šest apartmana. Apartman neto površine 62 m2, sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, wc-a, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom s izlazom na terasu s koje se pruža djelomičan pogled na more. Apartmanu....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartman s bazenom na otoku Krku, Šilo. Apartman je dio luksuznog kompleksa od 3 zgrade, u svakoj zgradi se nalaze 3 stana. Apartman se nalazi na prvom katu zgrade s ukupno 2 kata, površina apartmana je 63,5m2. Dvosobni apartman sa izlazom na terasu sastoji se od : kuhinja,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 227.500 €, 50,65 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk - Soline, prodaje se apartman samo 80 metara od plaže Apartman se nalazi na prvom katu i ima odličan raspored prostorija. Sastoji se od otvorenog prostora dnevnog boravka s kuhinjom, kupaonice, spavaće sobe i loggie s lijepim pogledom na more. Apartmanu pripada spremište....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Dobrinj, okolica, prodaja apartmana od 71 m2 na prvom katu. Kvalitetna novogradnja katnosti prizemlje i dva kata. Apartman se nalazi u objektu sa ukupno šest stambenih jedinica. Apartman se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice i dvije natkrivene....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK ? KLIMNO, trosoban apartman 60 m2 s pogledom na more, 300 m od plaže Na prodaju je predivan, potpuno namješten apartman površine 60 m2 s otvorenim pogledom na more, smješten na mirnoj lokaciji u Klimnu na otoku Krku, svega 300 metara od plaže. Apartman se nalazi na prvom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 219.000 €, 63,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax centar nekretnina posreduje u prodaji apartmana u malom primorskom mjestu Klimno na otoku Krku. Apartman je smješten na mirnoj lokaciji,ima panoramski pogled na more,a od lijepih plaža udaljen je svega nekoliko minuta hoda. Nalazi se na prvom katu zgrade sa ukupno četiri apartmana.Sastoji....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani dobrinj 1.kat do 230000 eura (61)
  • apartmani dobrinj 1.kat barem 190 m2 (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr