• GoHome Professional
apartmani dobrinj 1.kat 130 m2 do 300000 eura - GoHome
  • apartmani dobrinj 1.kat 130 m2 do 300000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj 1.kat 130 m2 do 300000 eura

  • Za upit "apartmani dobrinj 1.kat 130 m2 do 300000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+7%

Promjena cijene sa 270.000 € na 290.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 290.000 €, 63,00 m2 cca 4600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.12.2025 - 270.000 €
06.05.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.crozilla.com

Šilo, na prodaju je Penthouse sa panoramskim pogledom na more, koji oduzima dah. Nalazi se u mirnom dijelu mjesta, na samo 250 metara od mora i 500 metara od centra mjesta. Pripada mu jedno parkirno mjesto i izlaz na balkon, a sastoji se od hodnika, kuhinje, blagovaone, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine Otok Krk, Šilo - na prodaju je apartman odličnog rasporeda na prvom katu novogradnje na odličnoj lokaciji samo 450 m do lijepih plaža i centra sa svim potrebnim sadržajima. Apartman obuhvaća stambenu površinu od 75.69 m2 i sastoji se od ulaznog prostora, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.000 €, 88,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Dobrinj okolica - na prodaju je dvoetažni apartman površine 88,39 m2, smješten na prvom katu i visokom potkrovlju više obiteljske kuće na odličnoj lokaciji udaljenoj samo 400 m od plaža, centra i svih sadržaja. Sastoji se od ulaznog hodnika, ostave, kupaone, spavaće....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 210.000 €, 44,00 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2024.,

www.premium-nekretnine.com

Šilo, prodaja, namješten apartman na mirnoj lokaciji s bazenom. Apartman se nalazi na prvom katu stambene zgrade, izgrađene 2010. godine. Apartman ima površinu od 44 m2, a sastoji se od ulaznog prostora, spremišta, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagavaonom te izlazom na....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 289.000 € na 249.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.11.2024 - 289.000 €
06.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Ovaj apartman na prvom katu u Čižićima na otoku Krku zvuči kao odlična prilika za udoban i moderan život ili investiciju. S površinom od 71 m² i dvije spavaće sobe, nudi dovoljno prostora za udoban život ili odmor. Nalazi se u mirnom mjestu Čižići, samo 450 metara udaljenosti od mora.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 315.000 €, 56,00 m2 cca 5630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.07.2024.,

www.premium-nekretnine.com

Šilo, apartman 80 m od plaže, s okućnicom i pogledom na more! Apartman se nalazi na prvom katu obiteljske kuće sa samo dvije stambene jedinice. Neto površine 56 m2, sastoji se od hodnika, kupaonice, kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, te dvije spavaće sobe, s izlazom na prostranu....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 295.000 €, 83,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Uvala Soline - na prodaju je prostrani trosoban dvoetažni apartman ukupne površine 83,26 m2 na prvom katu i visokom potkrovlju više obiteljske kuće sa ukupno šest stambenih jedinica, udaljen svega 350 m od mora i plaže. Sastoji se od ulaznog prostora, kupaone,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 289.900 €, 74,93 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Poštovani klijenti, predstavljamo vam jednu od ljepših obiteljskih nekretnina na području Krka! Diskretno smješten u zelenilu, ovaj luksuzno koncipiran resort u izgradnji, nudi 13 urbanih Villa sa sveukupno 39 apartmana. Svaka od urbanih Villa sastoji se od 3 apartmana koji nude panoramski....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.900 €, 71,60 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.800 €, 74,93 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno