• GoHome Professional
apartmani dobrinj što veće terasa 80 m2 - GoHome
  • apartmani dobrinj što veće terasa 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj što veće terasa 80 m2

  • Za upit "apartmani dobrinj što veće terasa 80 m2" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 3.839 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 322 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 73,84 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar Nekretnina iz ponude izdvaja dvosoban stan od 74 m², smješten u novogradnji u mjestu Čižići na otoku Krku. Ova nekretnina nudi udoban i funkcionalan životni prostor na mirnoj lokaciji, idealnoj za one koji žele biti blizu mora, a daleko od gradske vreve. Stan uključuje:....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 300.000 €, 87,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Čižići, prodaja, kuća sa dva apartmana i pogledom na more, 300 m od plaže! Kuća ima dvije etaže, prizemlje+ kat, ukupne bruto površine 106 m2, neto površine 87 m2. U prizemlju se nalazi apartman neto površine 50 m2, koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 87,00 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaj se dvojna kuća s dva apartmana na otoku Krku, na mirnoj lokaciji, okruženom zelenilo. U prizemlju se nalazi apartman s dvije spavaće sobe, kupaonicom, hodnikom, open space prostorom kuhinje i dnevog boravka, te velike natkrivene terase i spremišta. Vanjskim stepeništem spojeno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj što veće terasa 80 m2'
240.000 €
360.000 €
358.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 375.000 €, 85,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Šilo u prodaji je apartman ukupne stambene površine 85 m2 smješten na 1. katu nove apartmanske zgrade. Sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaone, spremišta kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa zajedničkim bazenom. Apartmanu pripada....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 364.000 €, 85,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo samostojeću kuću na Krku, mjesto Kras, god. izgradnje 1995., čisto vlasništvo 1/1, ukupne površine 408m2, mirna lokacija, okružena zelenilom. Kuća se sastoji od 85m2 stambenog prostora, u prizemlju kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak s kaminom, na katu 3 sobe, kupaonica....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 295.000 € na 310.000 € - 21.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 310.000 €, 83,00 m2 cca 3740 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 295.000 €
21.02.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.crozilla.com

Čižići, prostrani apartma na 300m do mora! Prodaja! Otok Krk. Čižići, na prozračnoj lokaciji nudi se lijepi dvoetažni stan od 83 m2. Na prvom katu je hodnik, jedna spavaća soba, kupaonica, dnevni boravak s blagovaonicom, kuhinjom (po mjeri), ostava, te natkrivena terasa od 3,50 m2.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 80,84 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar Nekretnina iz ponude izdvaja dvosoban stan od 80 m², smješten u novogradnji u mjestu Čižići na otoku Krku. Ova nekretnina nudi udoban i funkcionalan životni prostor na mirnoj lokaciji, idealnoj za one koji žele biti blizu mora, a daleko od gradske vreve. Stan uključuje:....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 340.000 €, 80,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Prekrasan apartman na prodaju u Šilu ? idealno za odmor i uživanje, na par koraka od plaže !! Osnovne informacije: Na prodaju je prekrasan apartman smješten na prvom katu, u samom centru Šila, svega 60 metara od mora. Stan se prostire na 60 m² i sastoji se od dvije udobne spavaće....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 480.000 €, 80,00 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Asfaltiran prilaz, Blizina mora, Blizina plaže, Etažirano, Gradski vodovod, Kvalitetna gradnja, Novogradnja, Parkirno mjesto, Pogled na more, Projektna dokumentacija, PVC stolarija, Spremište, U mirnom djelu otoka, Uporabna dozvola, Velika terasa, Vlasnički list. Neponovljiva lokacija,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 530.000 €, 80,00 m2 cca 6630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se lijepa kuća s grijanim bazenom i solarnom elektranom u okolici Dobrinja na otoku Krku! Kuća je sagrađena na zemljištu površine 1900m2. Nalazi se na mirnoj lokaciji, na kraju slijepe ulice. Radi se o visokoj prizemnici koja na donjoj etaži ima uređeni apartman. Apartman....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 79,01 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar Nekretnina iz ponude izdvaja dvosoban stan od 79 m², smješten u novogradnji u mjestu Čižići na otoku Krku. Ova nekretnina nudi udoban i funkcionalan životni prostor na mirnoj lokaciji, idealnoj za one koji žele biti blizu mora, a daleko od gradske vreve. Stan uključuje:....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 475.000 €, 79,00 m2 cca 6010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Asfaltiran prilaz, Blizina mora, Blizina plaže, Etažirano, Gradski vodovod, Kvalitetna gradnja, Novogradnja, Okućnica, Parkirno mjesto, Pogled na more, Projektna dokumentacija, PVC stolarija, Spremište, U mirnom djelu otoka, Uporabna dozvola, Velika terasa, Vlasnički list. Otok Krk,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 79,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Apartman na prvom katu zgrade B idealan je za one koji traže moderan životni prostor s pogledom na more, smješten na samo 350 metara od obale. Ovaj apartman s vlastitim ulazom osigurava privatnost i udobnost. Ulaskom u apartman, prvo se otkriva prostrana i svijetla dnevna zona koja....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 399.000 €, 76,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi nekretnina kod agencije Stan Grad Immobilien, na području otok Krk se nalazi vrlo atraktivan apartman savršen za turistički boravak i odmor ili stanovanje na Jadranu. Ova nekretnina se nalazi na top lokaciji u Uvali Soline u neposrednoj blizini mora, plaže i drugih turističkih....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 298.000 €, 75,80 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Samo kod nas u ponudi - prekrasan opremljeni apartman smješten u mirnom mjestu Klimno, na čarobnom otoku Krku. Ovaj prostrani apartman ukupne površine 75.8 m² idealan je za obitelj ili one koji traže mir i komfor. Na zatvoreni površini od 59 m2, sastoji se od dvije spavaće sobe i....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 255.000 € na 239.000 € - 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 239.000 €, 75,32 m2 cca 3170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 255.000 €
14.05.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Nekretnine otok Krk, Šilo ? prodaje se dvosoban apartman na odličnoj lokaciji, svega 200 metara od mora. Apartman ukupne površine 75.32 m² je smješten u visokom prizemlju novije stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog prostora, kupaonice, dvije spavaće sobe te kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 280.000 €, 75,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.crozilla.com

Novo u ponudi, samo kod nas! U mirnom mjestu Klimno na otoku Krku, nalazi se ovaj prekrasan apartman, opremljen i ugodan. Smješten samo 150 metara od mora, apartman pruža i pogled na more i omogućava vam uživanje u ljepotama prirode. Apartman se sastoji od ukupno 75.8 m2 pažljivo....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 289.500 €, 74,93 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Poštovani klijenti, predstavljamo vam jednu od ljepših obiteljskih nekretnina na području Krka! Diskretno smješten u zelenilu, ovaj luksuzno koncipiran resort u izgradnji, nudi 13 urbanih Villa sa sveukupno 39 apartmana. Svaka od urbanih Villa sastoji se od 3 apartmana koji nude panoramski....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.000 €, 74,93 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 289.000 €, 74,93 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 289.900 €, 74,93 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.500 €, 74,93 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.800 €, 74,93 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 289.800 €, 74,93 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 74,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Apartman na prvom katu kuće A predstavlja savršenu priliku za one koji traže moderan dom na izvanrednoj lokaciji, smješten samo 350 metara od mora, s vlastitim ulazom i očaravajućim pogledom na more. Ulaskom u apartman dočekuje vas natkriveno ulazno stubište, elegantno uređeno keramičkim....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 73,84 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Uvala Soline, atraktivni sa impozantnim pogledom na more! Jednostavnosti moderne arhitekture ističe ovaj projekt sa ukupno 6 stambenih jedinica. Ukupna neto površina apartmana na prvom katu iznosi 73,84m2. Apartman se sastoji od dnevnog boravka sa velikim otvorima koji je objedinjen....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 277.000 € na 295.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 295.000 €, 73,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 277.000 €
02.05.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja - ŠILO - PRODAJA Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Šilu gradi se nova zgrada modernog projekta, a završetak gradnje predviđen je za ljeto 2027. godine. U ponudi je apartman na 1. katu ukupne površine 73 m², koji se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom, dvije spavaće....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 213.000 € na 220.000 € - 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 72,96 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2025 - 228.500 €
02.08.2025 - 215.000 €
07.10.2025 - 213.000 €
14.04.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Lijep prostran apartman sa dvije spavaće sobe u mirnom mjestašcu između Solina i Klimna na otoku Krku. Smješten na vrlo mirnoj lokaciji udaljenoj od izvora buke i glavne ceste ,svega 250 m od mora cca.Sastoji se od hodnika,kupaonice i posebno WC-a ,dvije spavaće sobe kuhinje sa blagavaonicom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 72,96 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Klimno - dvosobni apartman s lijepim pogledom na more. Prodaje se apartman površine 72,96 m2 na prvom katu apartmanske zgrade. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, kupaone, wc-a, hodnika i terase. Apartman ima lijep pogled....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 72,96 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je atraktivan i moderno uređen dvosobni apartman smješten na prvome katu stambene zgrade u romantičnom i mirnom mjestu Klimno, na otoku Krku. Apartman obuhvaća površinu od 72,96 m2 te odiše elegancijom i udobnošću, a iz dnevnog boravka i sa prostrane terase pruža se očaravajući....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 30)