• GoHome Professional
apartmani dobrinj što veće balkon 1.kat - GoHome
  • apartmani dobrinj što veće balkon 1.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj što veće balkon 1.kat

  • Za upit "apartmani dobrinj što veće balkon 1.kat" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 3.864 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 285.800 €, 74,93 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Poštovani klijenti, predstavljamo vam jednu od ljepših obiteljskih nekretnina na području Krka! Diskretno smješten u zelenilu, ovaj luksuzno koncipiran resort u izgradnji, nudi 13 urbanih Villa sa sveukupno 39 apartmana. Svaka od urbanih Villa sastoji se od 3 apartmana koji nude panoramski....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 895.000 €, 300,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, DOBRINJ - Prlijepa kuća s bazenom i pogledom na more Na prodaju je luksuzno opremljena kuća na otoku Krku, smještena na mirnoj lokaciji Dobrinjštine, udaljena svega 10 minuta hoda od prekrasne plaže i mora. Ova moderna i elegantna nekretnina nudi savršen spoj udobnosti,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 619.000 €, 280,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, okolica Dobrinja - prodaje se samostojeća kuća površine 280 m2 sa dvije odvojene stambene jedinice. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, četiri spavaće sobe s vlastitim kupaonicama, od kojih dvije imaju izlaz na zajedničku natkrivenu terasu i okućnicu, dok preostale....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj što veće balkon 1.kat'
390.000 €
349.000 €
215.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je nova mediteranska samostojeća kuća sa tri odvojena apartmana i otvorenim pogledom na more, smještena na mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini lijepih plaža. Ukupna stambena površina od 266 m2 raspoređena je na suteren, prizemlje i....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 1.000.000 €, 177,00 m2 cca 5650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Asfaltiran prilaz, Bazen, Etažirano, Građevinska dozvola, Gradski vodovod, Klimatizacija, Namješteno, Novouređeno, Parkirno mjesto, Pogled na more, Roštilj na okućnici, Sagrađeno prije 1968, Samostojeći objekt, Septička jama, Uporabna dozvola, Uređena okućnica, Velika terasa, Vlasnički....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.000 €, 74,93 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 289.900 €, 74,93 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.500 €, 74,93 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.900 €, 71,60 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 270.000 € na 290.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 290.000 €, 63,38 m2 cca 4580 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.10.2025 - 270.000 €
11.04.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Šilo, na prodaju je Penthouse sa panoramskim pogledom na more, koji oduzima dah. Nalazi se u mirnom dijelu mjesta, na samo 250 metara od mora i 500 metara od centra mjesta. Pripada mu jedno parkirno mjesto i izlaz na balkon, a sastoji se od hodnika, kuhinje, blagovaone, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 61,70 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Čižići - Dvosobni apartman na prvom katu Prodaje se dvosobni apartman na prvom katu stambene zgrade sa ukupno šest apartmana. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, zasebnog wc-a, ostave i kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom sa izlazom na balkon. Ukupna....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 290.000 € na 279.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 279.000 €, 61,00 m2 cca 4570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 290.000 €
07.03.2026 - 279.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Soline, apartman u blizini mora i plaža - 250m. Nalazi se na 1.katu novije zgrade. Sastoji se od dvije sobe, kuhinje, dnevnog boravka, hodnika, kupaone, ostave i balkona s pogledom na more. Grijanje je podno na struju. Apartmanu pripada jedno parkirno mjesto. Kompletan namještaj ostaje....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Šilo - na prodaju je odličan apartman na prvom katu novogradnje smještene na dobroj lokaciji u blizini mora i plaže. Površina apartmana iznosi 60.27 m2, a sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaone, kuhinje sa blagovaonom i dnevnog boravka s izlazom na balkon s....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 227.500 €, 48,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je namješten apartman na prvom katu više obiteljske kuće na odličnoj lokaciji udaljen samo 80 m od mora i lijepih plaža. Zauzima stambenu površinu od 48 m2 i sastoji se od ulaznog prostora, spavaće sobe, kupaone, kuhinje s blagovaonom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com