• GoHome Professional
apartmani dobrinj što manje do 350000 eura komfora - GoHome
  • apartmani dobrinj što manje do 350000 eura komfora - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj što manje do 350000 eura komforan

  • Za upit "apartmani dobrinj što manje do 350000 eura komforan" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.532 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 330000 eura (malo jeftiniji)
    • 360000 eura (malo skuplji)
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 235.000 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Dobrinj prodaja apartmana od 71 m2 sa okućnicom. Kvalitetna novogradnja katnosti prizemlje i dva kata. Apartman se nalazi u prizemlju objekta sa ukupno šest stambenih jedinica. Apartman se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice, i dvije natkrivene....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 275.000 €, 51,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.crozilla.com

Manor predstavlja lijepo uređen, moderno namješten i komforan apartman površine 51 m u Šilu. Apartman je smješten u prizemlju, a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, izbe, spavaće sobe, kupaonice i terase, Dnevni boravak ima izlaz na na terasu i okućnicu površine....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 275.000 €
04.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je komforan namješteni apartman na drugom katu više obiteljske kuće na vrlo atraktivnoj lokaciji udaljenoj svega 50 m od uređene plaže. Ukupna stambena površina apartmana je 59,15 m2 a raspoređena je na ulazni hodnik, ostavu, kupaonu,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj što manje do 350000 eura komforan'
349.000 €
215.000 €
250.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.06.2023.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline prodaje se apartman u drugom katu kvalitetno izgrađene zgrade s pogledom na more. Apartman površine 60 m2 se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, ostave, dvije spavaće sobe, kupaonice, wc-a i terase. Apartmanu pripada i jedno parkirno....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Dobrinj, okolica, prodaja apartmana od 71 m2 na prvom katu. Kvalitetna novogradnja katnosti prizemlje i dva kata. Apartman se nalazi u objektu sa ukupno šest stambenih jedinica. Apartman se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice i dvije natkrivene....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 255.000 € na 239.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 239.000 €, 75,32 m2 cca 3170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 255.000 €
18.05.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Nekretnine otok Krk, Šilo ? prodaje se dvosoban apartman na odličnoj lokaciji, svega 200 metara od mora. Apartman ukupne površine 75.32 m² je smješten u visokom prizemlju novije stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog prostora, kupaonice, dvije spavaće sobe te kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 350.000 €, 90,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

SAMO KOD NAS!! Uvala Soline, komforan apartman na drugom katu prvi red do mora s otvorenim pogledom na more. Apartman je u zgradi s ukupno šest stambenih jedinica. Apartman zauzima površinu od 90 m2, sastoji se od ulaznog prostora, tri spavaće sobe, 2 kupaone, wc, kuhinje s blagovaonom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji dvojne kuće katnice smještene u mirnom i ugodnom okruženju mjesta Hlapa, u općini Dobrinj na otoku Krku. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za obiteljski život, ali i kao investicija za turistički najam, zahvaljujući svojoj funkcionalnoj raspodjeli prostora....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?