- apartmani ZAGREB renoviran

  • Za upit "apartmani zagreb renoviran" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 4.487 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 530000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 5.kat
    • komforan
    • lift
    • parking
    • grijanje na plin
  • Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, ZAGREB, Donji Grad, 945.000 €, 135,00 m2 cca 7000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

U samom srcu Grada Zagreba, na jednoj od najljepših lokacija Trgu kralja Tomislava, na prodaju je ovaj dizajnerski, potpuno namješten i opremljen stan, sveukupne površine od 135m2. Stan je smješten na 1.katu stambene zgrade koja nije pretrpjela nikakvih oštećenja u potresu, uredno....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Donji Grad, 985.800 €, 159,00 m2 cca 6200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Poslovna prilika!Zagreb, Gundulićeva, Ilica, luksuzan stan podijeljen u 3 apartmana na 4.katu zgrade s liftom na savršenoj lokaciji na križanju Ilice i Gundulićeve ulice, 5 minuta hoda do Trga bana Jelačića.Apartman 1 - 55m2, sastoji se od open space dnevne sobe s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Donji Grad, 106.000 €, 20,00 m2 cca 5300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se šarmantan i funkcionalan studio apartman na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu u samom srcu grada. * ukupna površina 31,6 m (19,6 m + galerija cca 12 m) * lokacija: Ilica vrhunska mikrolokacija RASPORED STANA Stan je odlično organiziran i sastoji se od: * ulaznog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani zagreb renoviran'
150.000 €
150.000 €
259.000 €
  Apartman, ZAGREB, Trešnjevka, 275.000 €, 51,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Zagreb, Voltino! Potpuno renoviran i iznimno svijetao stan u Voltinom, smješten na mirnoj mikrolokaciji s kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini. Stan ukupne površine 51 m² sastoji se od dnevne sobe, dvije spavaće sobe, kuhinje i kupaonice. Prostor se ističe prozračnošću,....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 449.000 € na 375.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ZAGREB, Dubrava, 375.000 €, 180,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 449.000 €
02.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na prvom katu i u potkrovlju novije zgrade u Gornjoj Dubravi prodaju se dva stana. Stan na prvom katu sastoji se od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, tri spavaće sobe, hodnika, toaleta, kupaonice i dva balkona. Grijanje je etažno centralno na plin s podnim grijanjem....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Maksimir, 240.000 €, 39,00 m2 cca 6150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.diamond-realestate.hr

DVOSOBAN STAN NA KVATERNIKOVOM TRGU Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Zagrebu, na Kvaternikovom trgu, nalazi se ovaj prekrasan, potpuno renoviran i moderno uređen stan, idealan za život ili investiciju. Stan je smješten na četvrtom katu uredne i dobro održavane zgrade, a odlikuje....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Sigečica, 300.000 €, 72,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.diamond-realestate.hr

U ponudi je prekrasan, moderno uređen stan smješten na prvom katu uredne zgrade u mirnoj ulici na Sigečici, Trnje. Stan površine 72 m² odiše funkcionalnošću i toplinom doma. Sastoji se od dvije velike i prostrane spavaće sobe koje gledaju na park i zelenilo, pružajući mir i privatnost,....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Trešnjevka, 299.000 €, 74,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Prodaje se atraktivan dvoetažni stan s galerijom na izvrsnoj lokaciji na Horvaćanskoj cesti (Gredice), u neposrednoj blizini Jaruna. Smješten na petom katu kvalitetne zgrade iz 1987. godine, građene od strane Industrogradnje, ovaj stan nudi sigurnost, funkcionalnost i veliki potencijal.....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Dugave, 257.000 €, 64,09 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Zagreb! Novi Zagreb! Dugave! Travno! Prodaje se svijetao i funkcionalan trosoban stan smješten na zadnjem katu uredno održavane zgrade u mirnom dijelu Dugava, u neposrednoj blizini Vatikanske ulice. Dvostrana orijentacija sjever ? jug, mnoštvo prozora i obilje prirodnog svjetla čine....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Dubrava, 162.000 €, 85,19 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Zagreb! Donja Dubrava! Prodaje se prostran i funkcionalan četverosoban stan ukupne površine 85,19 m², smješten u neposrednoj blizini Avenije Dubrava. Stan se nalazi na četvrtom katu stambene zgrade bez lifta i zbog statusa dokumentacije kupnja je moguća isključivo gotovinom. Stan....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Stenjevec, 499.999 €, 125,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Prostran obiteljski stan s privatnim dvorištem od 50 m² u stambenoj zgradi na odličnoj lokaciji u Španskom, idealan za komforan život uz sve sadržaje na dohvat ruke. Stan površine 125 m² sastoji se od prostrane dnevne sobe, četiri spavaće sobe, kuhinje, dvije kupaonice, balkona te....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Trešnjevka, 79.000 €, 32,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Prodaje se potpuno renoviran prostor površine 32 m², smješten u suterenu zgrade na odličnoj lokaciji na Trešnjevka. Stan se nalazi svega nekoliko minuta od Stadiona Kranjčevićeva, Cibone, Studentskog centra i Trešnjevačkog trga, dok je do samog centra grada potrebno otprilike 20 minuta....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Studentski Grad, 264.000 €, 75,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se lijepi novouređeni stan u Studentskom gradu u Dubravi. Nalazi se na prvom katu zgrade s liftom. Sastoji se od dnevnog boravka iz kojeg se izlazi na balkon, dvije spavaće sobe, kuhinje s ostavom, hodnika, kupaonice i toaleta. Sve prostorije su prostrane i pune svijetla.....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Trešnjevka, 120.000 €, 51,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Prodaje se potpuno renoviran prostor površine 51 m², smješten u suterenu zgrade na odličnoj lokaciji na Trešnjevka. Stan se nalazi svega nekoliko minuta od Stadiona Kranjčevićeva, Cibone, Studentskog centra i Trešnjevačkog trga, dok je do samog centra grada potrebno otprilike 20 minuta....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Trešnjevka, 76.000 €, 27,08 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Prodaje se suterenski višenamjenski prostor površine nešto više od 27 m², smješten u suterenu zgrade na odličnoj lokaciji na Trešnjevka. Stan se nalazi svega nekoliko minuta od Stadiona Kranjčevićeva, Cibone, Studentskog centra i Trešnjevačkog trga, dok je do samog centra grada potrebno....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar nekretnina iz naše ponude izdvaja potpuno renoviran trosoban stan odličnog rasporeda veličine 51 m2 na poželjnoj lokaciji. Nalazi se na četvrtom katu u zgradi od ukupno četiri kata bez lifta. Sastoji se od ulaznog prostora, kuhinje sa blagovaonom, dnevnog boravka, dvije....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Maksimir, 233.000 €, 43,00 m2 cca 5420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja dvosoban stan površine 43 m2, na izuzetno traženoj lokaciji u neposrednoj blizini parka Maksimir. Smješten je u manjoj stambenoj zgradi na drugom katu i orijentacije je SZ-JI. Stan odiše svjetlom i toplinom, a sa balkona se pruža prekrasan....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 750.000 € na 680.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ZAGREB, Medveščak, 680.000 €, 142,00 m2 cca 4790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 750.000 €
08.04.2026 - 680.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se stan u visokom prizemlju zgrade s četiri stana na Tuškancu. Sastoji se od zasebnog ulaznog prostora, tri prostrane spavaće sobe, dvije kupaonice, kuhinje s blagovaonicom, velikog dnevnog boravka, balkona i dvije terase. Zatvorena površina stana je 118m2 dok je tlocrtna....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Centar, 250.000 €, 37,50 m2 cca 6670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Direktne informacije na ***** 099 856 0887 ***** Prodaje se stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu ? u srcu pješačke zone. Savršen spoj udobnosti, prestiža i urbanog ritma. Idealno za sve koji žele živjeti u centru događanja, okruženi kafićima, buticima, kulturnim sadržajima....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 290.000 € na 275.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ZAGREB, Maksimir, 275.000 €, 49,00 m2 cca 5610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.11.2025 - 290.000 €
28.02.2026 - 275.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vrhunski uređen, potpuno namješten stan površine 49 m², smješten u mirnoj slijepoj ulici u Kuhačevoj, u jednom od najpoželjnijih dijelova Zagreba ? Maksimir, Lašćina. Stan se nalazi na 1. katu stambene zgrade iz 1939. godine s ukupno tri kata, a temeljito je renoviran 2020.....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Zrinjevac, 159.000 €, 30,00 m2 cca 5300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Moderan apartman od cca 30 m2 smješten je u suterenu uredne stambene zgrade u samom centru Zagreba. Lokacija je izuzetno atraktivna, svega nekoliko minuta hoda od Trga bana Josipa Jelačića, što ovu nekretninu čini idealnom za turistički najam ili dugoročnu investiciju. Apartman je....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Medveščak, 240.000 €, 78,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prekrasan stan koji je nedavno u potpunosti renoviran te uređen s puno pažnje i stila. Tijekom renovacije zamijenjene su sve instalacije struje i vode, što osigurava bezbrižno korištenje prostora u godinama koje dolaze. Podovi su obloženi pločicama visokog sjaja u imitaciji....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Maksimir, 890.000 €, 250,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se obiteljska kuća površine 250 m² smještena na zemljištu površine 320 m². Nalazi se u drugom redu, povučena od glavne ceste, što osigurava potpuni mir i privatnost. Potpuno renovirana 2002. godine, u izvrsnom je stanju i ne zahtijeva dodatna ulaganja. Kuća je podijeljena....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Donji Grad, 945.000 €, 155,00 m2 cca 6100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

U samom srcu Grada Zagreba, na jednoj od najljepših lokacija Trgu kralja Tomislava, na prodaju je ovaj dizajnerski, potpuno namješten i opremljen stan, sa još jednim dodatnim studio apartmanom, a sveukupne površine od 155m2. Stan je smješten na 1.katu u obnovljenoj i ojačanoj stambenoj....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Medveščak, 250.000 €, 38,00 m2 cca 6580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se šarmantni studio apartman u strogom centru Zagreba koji nudi lokaciju za brz povrat investicije. Smješten u dinamičnom srcu pješačke zone Zagreba stan je dio svakodnevnog događanja same špice grada kako građana Zagreba, tako i poslovnih i turističkih putnika namjernika.....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Medveščak, 297.000 €, 81,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju trosobni namješten stan na 1. katu manje stambene zgrade od tri stana na Rudešu na adresi Trebevićka 23. Stan se sastoji od : hodnika sa ormarima, kuhinje s boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonice i tri balkona ukupne obračunske površine 61.27 m2. U potkrovlju objekta uređen....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Donji Grad, 550.000 €, 113,00 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

Prekrasan, nedavno renoviran 3s stan od 113m2 i dodatnim balkonom od 13m2 u strogom centru Zagreba. Stan je potpuno renoviran prije pet godina vrhunskim materijalima i pažljivo osmišljenim detaljima. Visoki stropovi od 3,6 metara prostoru daju poseban dojam elegancije, prozračnosti....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Medveščak, 490.000 €, 137,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: MARJAN GRGURIĆ, mob: 092 501 9992 Na prodaju je stan na izvrsnoj lokaciji u Dalmatinskoj ulici, u neposrednoj blizini Britanskog trga. Riječ je o mirnom i prestižnom dijelu grada koji pruža savršen balans između urbanog....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Medveščak, 735.000 €, 300,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

6-SOBAN PENTHOUSE NA PANTOVČAKU S GARAŽOM ZA 2 AUTOMOBILA Prodaje se luksuzan dvoetažan stan na 2. katu odlično održavane zgrade, kompletno renoviran 2006. godine. Stan se sastoji od 2. kata, potkrovlja i podruma. Drugi kat 170 m2: ulazni hodnik, prostran dnevni boravak s blagovaonicom,....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Maksimir, Na upit, 63,39 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.diamond-realestate.hr

TROSOBAN STAN MAKSIMIR, RUŽMARINKA! PRODAJA! Moderno uređen trosoban stan u visokom prizemlju manje stambene zgrade sa sveukupno četiri kata predstavlja rijetku priliku na tržištu. Ovaj kompletno renovirani stan smješten na nekoliko minuta hoda od parka Maksimira, maksimirskog stadiona....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 29)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!