- apartmani ZAGREB lift

  • Za upit "apartmani zagreb lift" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 4.316 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • potkrovlje
    • balkon
    • ilica
    • 3.kat
    • vrt
  • Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, ZAGREB, Donji Grad, 550.000 €, 113,00 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, Donji Grad, odličan trosoban stan na drugom katu uredno održavane zgrade s liftom.Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, kupaonice, odvojenog toaleta, ostave, balkona, dvije sobe te dnevnog boravka s galerijom za spavanje ukupne površine 113,29 m2.Dio stana preuređen u apartman....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Donji Grad, 650.000 €, 130,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

NOVO - Pet moderno uređenih apartmana za dnevni najam 130 m2.Iznajmljuju se potpuno novi, moderno opremljeni apartmani idealni za kratkoročni boravak. Cijeli prostor je kompletno i detaljno adaptiran 2025. godine, pri čemu je posebna pažnja posvećena kvaliteti materijala, funkcionalnosti....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je prostran trosoban stan površine 113 m2, smješten na drugom od ukupno četiri kata zgrade s armirano-betonskom konstrukcijom i liftom, u samom centru grada ? u Jurišićevoj ulici. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka s galerijom za spavanje, spavaće sobe, hodnika, kuhinje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani zagreb lift'
550.000 €
550.000 €
190.367 €
  Apartman, ZAGREB, Medveščak, 550.000 €, 113,29 m2 cca 4860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Zagreb, Centar! Prostran stan na vrhunskoj lokaciji u samom centru grada - prilagodljiv različitim životnim potrebama. Stan ukupne površine 113,29 m² sastoji se od dnevne sobe, dvije spavaće sobe, kuhinje, dodatne kuhinje, dvije kupaonice, zasebnog WC-a, hodnika i balkona. Posebna....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Črnomerec, 379.000 €, 97,36 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.09.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na atraktivnoj lokaciji na Črnomercu, REMAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja četverosoban stan površine 91 m2. Stan je izuzetno prostran i svijetao, odličnog je rasporeda i orijentacije je istok-zapad. Nalazi se na prvom katu, od ukupno četiri kata zgrade s liftom, izgrađene 2004.....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Donji Grad, 448.000 €, 85,68 m2 cca 5230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar nekretnina iz naše ponude izdvaja prekrasan novouređen trosoban stan u potkrovlju veličine 86 m2 na vrlo poželjnoj lokaciji. Nalazi se na četvrtom katu od ukupno četiri kata zgrade sa liftom. Orijentacija stana je jug-zapad stoga stan obiluje svjetlošću. Grijanje je centralno....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Kruge, 278.000 €, 68,98 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Stan na odličnoj lokaciji na Trnju s trostranom orijentacijom, otvorenim pogledom i vrlo funkcionalnim rasporedom. Stan površine 68,98 m² sastoji se od dnevne sobe, dvije spavaće sobe, kuhinje, kupaonice, hodnika i lođe. Raspored je praktičan i fleksibilan ? jedna od spavaćih soba....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Donji Grad, 459.000 €, 112,41 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

REMAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja šarmantan četverosoban građanski stan u samom srcu Zagreba Prodaje se elegantan, četverosoban stan smješten na trećem katu besprijekorno održavane zgrade s liftom. Prostire se na 112 m2, a raspored prostora uključuje prostrani dnevni boravak,....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Maksimir, 499.999 €, 87,00 m2 cca 5750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Zagreb! Maksimir! Na prodaju je odličan trosobni stan ukupne obračunske površine 87 m² smješten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Zagrebu ? na Kennedyjevom trgu. Stan se nalazi na 2. katu kvalitetne i moderne zgrade iz 2015. godine koja ima dva lifta te pristup prilagođen osobama....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Dugave, 257.000 €, 64,09 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Zagreb! Novi Zagreb! Dugave! Travno! Prodaje se svijetao i funkcionalan trosoban stan smješten na zadnjem katu uredno održavane zgrade u mirnom dijelu Dugava, u neposrednoj blizini Vatikanske ulice. Dvostrana orijentacija sjever ? jug, mnoštvo prozora i obilje prirodnog svjetla čine....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Utrina, 144.500 €, 30,17 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Zagreb, Utrine! Prodaje se ugodan i funkcionalan stan površine 30 m² smješten na drugom katu stambene zgrade s liftom u zagrebačkom naselju Utrine. Stan je praktičnog rasporeda te se sastoji od ulaznog hodnika, odvojene sobe koja služi kao dnevni i spavaći prostor, kuhinje te kupaonice.....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Studentski Grad, 264.000 €, 75,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se lijepi novouređeni stan u Studentskom gradu u Dubravi. Nalazi se na prvom katu zgrade s liftom. Sastoji se od dnevnog boravka iz kojeg se izlazi na balkon, dvije spavaće sobe, kuhinje s ostavom, hodnika, kupaonice i toaleta. Sve prostorije su prostrane i pune svijetla.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 225.000 € na 215.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ZAGREB, Trešnjevka, 215.000 €, 53,00 m2 cca 4060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 225.000 €
16.05.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se stan na drugom katu zgrade s liftom na Remizi. Sastoji se od dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, hodnika i kupaonice. Zid između kuhinje i dnevnog boravka je pregradni pa su moguće razne opcije preuređivanja. Stan je dvostrani, orijentiran....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 260.000 € na 257.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ZAGREB, Dugave, 257.000 €, 64,00 m2 cca 4020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 258.000 €
29.04.2026 - 260.000 €
06.05.2026 - 257.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodajemo trosoban stan prepun svjetla u održavanoj zgradi u novozagrebačkom naselju Dugave. Iznimno ugodan stan funkcionalnog rasporeda nalazi se u zgradi kvalitetne gradnje s liftom. Zgrada je okružena zelenilom, a pozicija šestog kata osigurava prozračnost i mir. Nikakvih problema....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 235.000 € na 229.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ZAGREB, Dugave, 229.000 €, 56,23 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 260.000 €
08.04.2026 - 235.000 €
16.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaja stana ? Zagreb, Dugave Na prodaju je funkcionalan i ugodan stan u zagrebačkom naselju Dugave, smješten na 6. katu zgrade s liftom, ukupne površine 56,23 m². Stan se odlikuje lijepim, otvorenim pogledom te odličnim rasporedom prostorija. Raspored: dnevni boravak s kuhinjom....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 169.000 € na 159.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ZAGREB, Dubrava, 159.000 €, 53,78 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 169.000 €
11.04.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja dvosoban stan površine 53 m² s pripadajućom loggiom, smješten na 2. katu održavane zgrade s liftom iz 1967. godine. Stan se nalazi u mirnom i zelenom naselju Čulinec (Donja Dubrava). Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, kuhinje,....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Donji Grad, 210.000 €, 42,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja stan u Zagrebu, u Bauerovoj ulici u blizini Vlaške. Stan se nalazi na IV. katu zgrade s liftom a sastoji se od ulaznog hodnika, manje spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i kupaonice. Potrebna mu je adaptacija. Pripadaju mu i dva....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Donji Grad, 295.000 €, 76,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja trosoban stan 76 m2 na odličnoj lokaciji u centru Zagreba u tramvaj zoni. Sastoji se od tri sobe dok se zajedničkom hodnikom nadovezuje na kuhinju s blagovaonicom i kupaonicu. 2022. godine adaptirane su instalacije vode, struje, kupaonica....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 499.000 € na 449.000 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ZAGREB, Črnomerec, 449.000 €, 74,80 m2 cca 6000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.11.2025 - 499.000 €
04.03.2026 - 449.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar Nekretnnina iz ponude izdvaja elegantan penthouse stan površine 67 m² smješten u samom centru grada Zagreba. Stan se nalazi na 6. katu (lift do 5. kata) i odlikuje se modernim rasporedom i obiljem prirodnog svjetla. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka s izlazom....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Donji Grad, 985.800 €, 159,00 m2 cca 6200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Poslovna prilika!Zagreb, Gundulićeva, Ilica, luksuzan stan podijeljen u 3 apartmana na 4.katu zgrade s liftom na savršenoj lokaciji na križanju Ilice i Gundulićeve ulice, 5 minuta hoda do Trga bana Jelačića.Apartman 1 - 55m2, sastoji se od open space dnevne sobe s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Botinec, 205.722 €, 62,34 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

O projektu: Stambeno?poslovna građevina ?B?, u sklopu projekta Botinec, predstavlja novu modernu novogradnju tvrtke Nivogradnja d.o.o., koja već više od 30 godina uspješno gradi stambene objekte visoke kvalitete. Projekt se gradi na adresi Ulica dr. Luje Naletilića, u naselju Botinec,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 120.000 € na 117.010 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ZAGREB, Stenjevec, 117.010 €, 31,71 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2025 - 107.287 €
18.09.2025 - 120.330 €
14.11.2025 - 110.668 €
16.11.2025 - 120.000 €
16.03.2026 - 117.010 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u novoj stambeno-poslovnoj zgradi sa liftom, adresa Franje Lučića 28A, Jankomir, u neposrednoj blizini stare Samoborske. Gradnja poslovno stambene zgrade sa ukupno pet etaža: Podrum(-1): osamnaest (18) garažnih parkirna mjesta i tri (3) spremišta Prizemlje: dva (2)....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 143.334 € na 151.548 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ZAGREB, Stenjevec, 151.548 €, 41,07 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2025 - 137.061 €
28.09.2025 - 145.393 €
17.11.2025 - 143.334 €
16.03.2026 - 151.548 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u novoj stambeno-poslovnoj zgradi sa liftom, adresa Franje Lučića 28A, Jankomir, u neposrednoj blizini stare Samoborske. Zgrada ima pet etaža: Podrum(-1): 18 garažnih parkirna mjesta Prizemlje: dva poslovna prostora sa zasebnim ulazima 1. Kat 2. Kat Uvučeni kat Mogućnost....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 152.164 € na 160.884 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ZAGREB, Stenjevec, 160.884 €, 43,60 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.02.2025 - 146.800 €
28.05.2025 - 155.724 €
17.11.2025 - 152.164 €
16.03.2026 - 160.884 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 187.134 € na 197.858 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ZAGREB, Stenjevec, 197.858 €, 53,62 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.04.2025 - 179.897 €
28.09.2025 - 190.833 €
14.11.2025 - 187.134 €
16.03.2026 - 197.858 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 134.051 € na 141.733 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ZAGREB, Stenjevec, 141.733 €, 38,41 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.05.2025 - 127.093 €
24.05.2025 - 134.819 €
17.11.2025 - 134.051 €
16.03.2026 - 141.733 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u novoj stambeno-poslovnoj zgradi sa liftom, adresa Franje Lučića 28A, Jankomir, u neposrednoj blizini stare Samoborske. Zgrada ima pet etaža: Podrum(-1): 18 garažnih parkirna mjesta Prizemlje: dva poslovna prostora sa zasebnim ulazima 1. Kat 2. Kat Uvučeni kat LIFT....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 131.573 € na 139.113 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ZAGREB, Stenjevec, 139.113 €, 37,70 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.05.2025 - 125.744 €
07.06.2025 - 133.388 €
17.11.2025 - 131.573 €
16.03.2026 - 139.113 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Stenjevec, 146.105 €, 38,55 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 180.538 € na 190.884 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ZAGREB, Stenjevec, 190.884 €, 51,73 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.08.2025 - 172.857 €
21.09.2025 - 183.365 €
16.11.2025 - 180.538 €
16.03.2026 - 190.884 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Črnomerec, 832.300 €, 166,46 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, novogradnja, u četvrti Sveti Duh, u zapadnom/sjeverozapadnom dijelu grada, nalazi se moderna i luksuzna stambena zgrada s tri stambene jedinice. Zgrada ima ukupno tri etaže: suteren, prizemlje i prvi kat. Zgrada je moderno uređena, s visokokvalitetnim podovima; sve je vrhunske....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 29)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com