- apartmani PULA roh-bau

  • Za upit "apartmani pula roh-bau" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 2.982 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PULA, Veli vrh, 880.000 €, 390,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju: Prekrasna samostojeća apartmanska kuća s bazenom u Puli, Veli Vrh Prodaje se šarmantna apartmanska kuća na mirnoj lokaciji u Puli, u blizini plaža i okružena zelenilom. Kuća ima 380 m neto korisne površine i sastoji se od 5 potpuno opremljenih apartmana, ljetne kuhinje,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 430.000 €, 290,00 m2 cca 1480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Pula Na prodaju kuća u nizu smještena na atraktivnoj lokaciji u Puli, u visokoj roh-bau fazi, koja nudi brojne mogućnosti uređenja. Lokacija je iznimno praktična, svi sadržaji potrebni za svakodnevni život nalaze se u neposrednoj blizini, a plaže na Verudeli i Stoji udaljene....

 
 
 
  Apartman, PULA, 295.000 €, 92,25 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula,dvosobni stan na periferiji grada RE/MAX Centar nekretnina izdvaja iz svoje ponude ovaj stan od 80.70 m2 na prvom katu zgrade u roh bau fazi. Sastoji se od hodnika,dvije spavaće sobe,prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom,kupatila i natkrivene terase. U prizemlju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani pula roh-bau'
Na upit
485.000 €
  Apartman, PULA, 195.000 €, 54,37 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula,stan u prizemlju sa vrtom od 70 m2 RE/MAX Centar nekretnina izdvaja iz svoje ponude ovaj stan u prizemlju zgrade u roh bau fazi. Objekat ima tri stana,jednog po etaži. Stan u prizemlju se sastoji od hodnika,jedne spavaće sobe,prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom,kupatila,natkrivene....

 
 
 
  Apartman, PULA, Šijana, 199.000 €, 59,88 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula,novi stan na odličnoj lokaciji! Na atraktivnoj lokaciji,smjestio se novi projekat koji uključuje izgradnju modernog stambenog kompleksa u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja (škola, vrtića, Shopping centra, javnog prijevoza). Ovaj stan od 59,88 m2 nalazi se na 2.katu....

 
 
 
  Apartman, PULA, Šijana, 238.000 €, 73,96 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula,novi stan na odličnoj lokaciji sa garažom Na atraktivnoj lokaciji,smjestio se novi projekat koji uključuje izgradnju modernog stambenog kompleksa u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja (škola, vrtića, Shopping centra, javnog prijevoza). Ovaj stan od 73,96 m2 nalazi....

 
 
 
  Apartman, PULA, Šijana, 238.000 €, 80,38 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula,novi stan na odličnoj lokaciji sa garažom Na atraktivnoj lokaciji,smjestio se novi projekat koji uključuje izgradnju modernog stambenog kompleksa u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja (škola, vrtića, Shopping centra, javnog prijevoza). Ovaj stan od 80,38 m2 nalazi....

 
 
 
  Apartman, PULA, Šijana, 233.000 €, 71,93 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula,novi stan na odličnoj lokaciji sa garažom Na atraktivnoj lokaciji,smjestio se novi projekat koji uključuje izgradnju modernog stambenog kompleksa u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja (škola, vrtića, Shopping centra, javnog prijevoza). Ovaj stan od 71,93m2 nalazi se....

 
 
 
  Apartman, PULA, Šijana, 199.000 €, 60,05 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula,novi stan na odličnoj lokaciji! Na atraktivnoj lokaciji,smjestio se novi projekat koji uključuje izgradnju modernog stambenog kompleksa u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja (škola, vrtića, Shopping centra, javnog prijevoza). Ovaj stan od 60,05 m2 nalazi se na 1.katu....

 
 
 
  Apartman, PULA, Šikići, 269.000 €, 93,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

U ponudi imamo stan na 1.katu s planiranim početkom gradnje u studenom 2025 godine u predgrađu Pule na lijepoj, zelenoj lokaciji. Izvojevana je pravomoćna građevinska dozvola. Stan će se sastojati od kuhinje-blagovaone, dnevnog boravka, loggie, balkona, tri spavaće sobe i 2 kupaone....

 
 
 
  Apartman, PULA, 255.000 €, 72,30 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula,stan u prizemlju sa vrtom od 125 m2 RE/MAX Centar nekretnina izdvaja iz svoje ponude ovaj stan od 54.50 m2u prizemlju zgrade u roh bau fazi. Sastoji se od hodnika,jedne spavaće sobe,prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom,kupatila,natkrivene terase i vrta od....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 189.800 € na 184.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Šikići, 184.000 €, 62,38 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 189.800 €
07.03.2026 - 184.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja modernu novogradnju u prigradskom naselju Šikići, na svega 4 km od centra Pule. Na prodaju je stan oznake ?B2? ukupne neto površine 62.38 m2, koji se nalazi u prizemlju zgrade. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Apartman, PULA, 205.000 €, 58,62 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula, dvosoban stan u blizini grada RE/MAX Centar nekretnina izdvaja iz svoje ponude ovaj stan na prvom katu zgrade u roh bau fazi. Objekat ima tri stana,jednog po etaži. Stan na prvom katu se sastoji od hodnika,dvije spavaće sobe,prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom,kupatila....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 311.250 €, 66,86 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

U Puli u samom centru pored svih potrebnih sadržaja prodajemo stan od 66,86m2 te 20m2 protorija sa wc u roh bau fazi koja je namjenjena za app. Stan se nalazi na prvom katu u predivoj venecijanskoj vili iz 17 stoljeće koja je fantastčno očuvana. Sastoji se od hodnika, kuhinje, dvije....

 
 
 
  Apartman, PULA, Šikići, 189.500 €, 64,19 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja modernu novogradnju u prigradskom naselju Šikići, na svega 4 km od centra Pule. Na prodaju je stan oznake ?A5? ukupne neto površine 64.19 m2, koji se nalazi u prizemlju. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 187.700 € na 181.000 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Šikići, 181.000 €, 58,09 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.01.2026 - 187.700 €
04.03.2026 - 181.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja modernu novogradnju u prigradskom naselju Šikići, na svega 4 km od centra Pule. Na prodaju je stan oznake ?A10? ukupne neto površine 58.09 m2, koji se nalazi na prvom katu. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Šikići, 165.500 €, 53,04 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja modernu novogradnju u prigradskom naselju Šikići, na svega 4 km od centra Pule. Na prodaju je stan oznake ?A2? ukupne neto površine 53.04 m2, koji se nalazi u prizemlju zgrade. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more