- apartmani PULA bazen

  • Za upit "apartmani pula bazen" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 2.804 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2
    • do 260 m2
    • 260 m2 (prosječna površina)
    • barem 260 m2
    • 310 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • prizemlje
    • okućnica
    • samostojeća
    • fantastična
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PULA, Veli vrh, 895.000 €, 330,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.09.2025.,

www.crozilla.com

Smještena na zemljištu površine 815 m2, u slijepoj ulici na Velom Vrhu, okružena zelenilom i mirom, prodaje se ova prostrana kuća s pet stambenih jedinica. Sastoji se od prizemlja, prvog i drugog kata. U prizemlju se nalaze dvije stambene jedinice, dok su na prvom i drugom katu po....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 770.000 €, 250,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Ova prekrasna kuća u Puli savršeno spaja suvremeni stil i udobnost. Smještena samo 2500 m od centra i 3500 m od mora, nudi vam sve blagodati urbanog života i blizinu prirodnih ljepota. S tri kata, obuhvaća 7 soba, uključujući 4 spavaće sobe i 2 dnevna boravka, što je idealno za veću....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 770.000 €, 250,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Pula obiteljska kuća sa bazenom i okućnicom RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja ovu prekrasnu kvalitetno građenu kuću koja se nalazi na okućnici od 914 m2. Kuće se nalazi u mirnom dijelu u okolici grada Pule. Sastoji se od prvog kata koji ima predsoblje, zatim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani pula bazen'
700.000 €
446.000 €
880.000 €
  Apartman, PULA, Na upit, 500,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 342.000 € na 330.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Valdebek, 330.000 €, 102,01 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 342.000 €
22.04.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula U ponudi je iznimno atraktivan stan u prizemlju koji pruža rijetko viđen spoj komfora, privatnosti i životnog stila kakav se obično veže uz samostojeću kuću. Ova nekretnina idealna je za kupce koji traže više od klasičnog stana ? vlastiti vanjski prostor, potpunu funkcionalnost....

 
 
 
  Apartman, PULA, Kaštanjer, 330.000 €, 156,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo stan na Kaštanjeru, smješten u visokom prizemlju, koji se sastoji od prostranih prostorija i nudi brojne dodatne pogodnosti. Stan je namješten starim, ali izvrsno očuvanim namještajem, što mu daje poseban šarm i osjećaj nostalgije. Detalji stana: .Tri sobe: Prostrane i svijetle,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Arena, 750.000 €, 516,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.crozilla.com

Kuća sa apartmanima za iznajmljivanje, bazen i pogled na more ? svega 200 m od mora Oko 5 km južno od Pule ? grad sa vrlo dobrom infrastrukturom, brodogradilištem, aerodromom, fakultetima i bolnicama, mnoge znamenitosti, brojni kafići, restorani i centri. Mirna pozicija na svega 200....

 
 
 
  Apartman, PULA, 770.000 €, 250,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA, KOMUNAL Moderna obiteljska kuća s tri stambene jedinice, bazenom i otvorenim pogledom Predstavljamo vam jedinstvenu priliku modernu, kvalitetno građenu obiteljsku kuću smještenu u mirnom dijelu Pule, u slijepoj ulici bez prometa, idealnoj za sve koji traže udobnost, privatnost....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veli vrh, 800.000 €, 260,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA Prekrasna apartmanska kuća! Veli Vrh ili Monte Grande najveći je pulski brežuljak, iako ne spada u izvornih sedam pulskih brežuljaka. Naziv je vjerojatno rimskog podrijetla. Nakon zauzimanja Istre Rimljani su brzo otkrili njezine ljepote i počeli podizati ljetnikovce za....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 780.000 €, 360,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, ŠTINJAN - Apartmanska kuća smještena u mirnoj uređenoj ulici, s panoramskim pogledom na more Nekoliko minuta lagane vožnje od grada Pule smjestila se kvalitetna obiteljska apartmanska kuća od sveukupnih 360 m2 stambenoga prostora, smještena na ograđenoj i privatnoj parceli....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 950.000 € na 850.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Centar, 850.000 €, 258,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 950.000 €
28.02.2026 - 850.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Skriveni biser okružen prirodom u okolici Pule Pula je najveći grad Istre, smješten na jugozapadnom području impresivnog pejzaža Istarskog poluotoka, a odlikuje ga zanimljiva i bogata kulturno-povijesna baština, prekrasna priroda i duge plaže koje oduzimaju dah svakom....

 
 
 
  Apartman, PULA, Busoler, 536.000 €, 180,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Ova prekrasna kuća u nizu s bazenom smještena je u mirnom okruženju nadomak Pula, pružajući savršen spoj privatnosti i blizine svih važnih sadržaja. Idealna je za obiteljski život, ali i kao investicija za turistički najam. Kuća je pažljivo i s ljubavlju uređena te se prostire na....

 
 
 
  Apartman, PULA, Monte Zaro, 572.000 €, 135,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartmanska kuća s bazenom - 250 m OD MORA Kuća se smjestila na mirnome dijelu Stoje udaljenih samo 250 m od mora, 400 m od Max Stoja trgovačkog centra kao i na nekoliko minuta lagane šetnje od predivnih plaža na Valkanama i na Lungo Mare. Sastoji se od 2 apartmana koji....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 999.000 €, 420,00 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se ovo posebno, šarmantno malo imanje a sastoji se od par kamenih objekta okruženih zelenilom. Točnije na zemljištu od 1380m2, smjestila su se 3 stambena objekta i garaža. 1. objekt je velika kuća sna dvije etaže + vinski podrum, sveukupne površine 300m2, a sastoji se od 4....

 
 
 
  Apartman, PULA, Monte Magno, 690.000 €, 450,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Kuća s 5 kompletno uređenih, opremljenih i kategoriziranih apartmana za iznajmljivanje. Na parceli površine 750 m2 još se nalazi bazen (9x3), prostor za roštiljanje, garaža te parking za nekoliko automobila.Kuća je jednim dijelom vezana za susjednu zgradu. Svi apartmani i stanovi....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 780.000 €, 280,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Istra, okolica Pule Predstavljamo Vam ovu modernu prostranu kuću u okolici Pule. Kuća se sastoji od dva dijela. Prvi veći dio kuće ima dnevni boravak, wc za goste i jednu spavaću sobu sa kupaonicom u prizemlju te naravno izlaz na bazen. na prvom katu su još 4 spavaće sobe, svaka sa....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 850.000 €, 199,00 m2 cca 4270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

Izvanredna Oaza Prirode i Povijesti u Vintijanu, blizu Pule Dotaknite se prošlosti, uživajte u sadašnjosti. U bajkovitom selu Vintijan, na korak od povijesnog blaga - grada Pule, krije se jedinstvena nekretnina koja spaja povijest, prirodu i moderan način života. Ova imanje, smješteno....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 800.000 €, 320,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Pula Na mirnoj lokaciji, u blizini škole, trgovina i ostalih potrebnih sadržaja za život prodaje se ova fantastična kuća s bazenom. Kuća je građena na zemljištu veličine 785 m2, i proteže se kroz dvije etaže, svaka sa 160m2 stambene površine. U prizemlju se nalazi apartman....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Ekskluzivna prodaja apartmanske kuće U DUX ponudi izdvajamo prodaju apartmanske kuće u mirnoj i uređenoj gradskoj četvrti smještenoj svega 2 km od strogog centra Pule. OPIS LOKACIJE: Valdebek je prepoznat kao mirna i uređena gradska četvrt, smještena svega 2 kilometra....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 460.000 € na 480.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PULA, Busoler, 480.000 €, 194,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.09.2025 - 440.000 €
22.09.2025 - 460.000 €
18.04.2026 - 480.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.09.2025.,

www.crozilla.com

Ova obiteljska prizemnica smjestila se na mirnoj i privatnoj lokaciji okružena obiteljskim kućama svega 4 km od centra grada Pule i 2 km od Pulske zaobilaznice nudi sve ono što je potrebno za miran i siguran obiteljski život ili idealnu opciju investicije u turističke svrhe.Na zemljištu....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 675.000 € na 639.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Centar, 639.000 €, 130,00 m2 cca 4920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 675.000 €
18.04.2026 - 639.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Pula Prodaje se autentična kuća u rimskom stilu, smještena na jednoj od najatraktivnijih, najpoželjnijoj lokaciji u Puli, samo 200 metara od prve plaže. Ova nekretnina odiše poviješću i posebnom estetikom, a njen jedinstveni kameni zid u dvorištu daje joj poseban šarm i vrijednost.....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 780.000 €, 336,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.crozilla.com

Jedinstvena luksuzna samostojeća kuća u Puli, smještena u mirnom kvartu uz park-šumu, koja pruža privatnost i ugodan ambijent za život ili investiciju. Kuća je izgrađena 2017. godine, prostire se na ukupno 336 m2 kroz prizemlje i kat, te se nalazi na parceli od 914 m2 s lijepo uređenom....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 515.000 €, 220,00 m2 cca 2340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća s bazenom i okućnicom u Puli. Ukupna površina kuće iznosi 220m2, a sastoji se od prizemlja i prvog kata. U prizemlju kuće nalazi se pretprostor, hodnik, kuhinja, blagovaona, dnevni boravak s izlazom na balkon, jedna spavaća soba, kupaona, dok se na prvome katu nalaze....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 23)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri