- apartmani PULA

  • Za upit "apartmani pula" pronađeno 302 nekretnina - prosječna cijena 3.346 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PULA, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju poslovni prostor u centru grada u atraktivnoj poslovnoj zgradi na drugom katu sliftom. Prostor se sastoji od dvije prostorije,kuhinje,sanitarnog čvora i ureda. Tu se nalaze odvjetnički uredi,stomatološke ordinacijei dr.. Mogučnosti prenamjene u apartman. Info na 00385....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 207.500 €, 39,00 m2 cca 5320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju ? prekrasan stan s pogledom na more, top lokacija kod Marina Veruda Prodaje se lijep i funkcionalan stan na 1. katu uredne i održavane zgrade iz 2007. godine, smještene na fenomenalnoj lokaciji u neposrednoj blizini Marine Veruda. Do svih sadržaja potrebno je svega 10 minuta....

 
 
 
  Apartman, PULA, Na upit, 500,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, Na upit, 105,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Grad Pula, najveći grad Istarske županije, smješten je u jugozapadnom dijelu istarskog poluotoka na obali dobro zaštićenog zaljeva. Grad je poznat po brojnim sačuvanim spomenicima iz rimskog doba, poput slavoluka Sergijevaca, Augustovog hrama i amfiteatra Arena, šestog po veličini....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, Na upit, 400,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, ŠTINJAN Obiteljska kuća s pogledom na more! Pula je najveći grad Istarske županije smješten na jugozapadnom području impresivnog pejzaža Istarskog poluotoka te ga odlikuje zanimljiva kulturno-povijesna baština, prekrasna priroda i duge plaže koje oduzimaju dah. Grad se razvio....