- apartmani PETRČANE

  • Za upit "apartmani petrčane" pronađeno 104 nekretnina - prosječna cijena 4.314 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 520000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • atraktivno
    • moderan
    • park
    • 2.kat
    • suteren
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PETRČANE, 550.000 €, 89,00 m2 cca 6180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PETRČANE ? prodaje se trosobni apartman na ekskluzivnoj lokaciji na Punti Radman, samo 200 m od mora! U mirnom dijelu Petrčana, nedaleko od Zadra, na prestižnoj lokaciji Punta Radman, nalaze se 4 stambene zgrade sa pogledom na more. Zgrade su izvedene prema najvišim standardima energetske....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 502.000 €, 97,00 m2 cca 5180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Petrčane, apartman 1.kat, 30 m od mora Moderan apartman na 1. katu novogradnje u Petrčanima, smješten u drugom redu od mora, svega 30 m udaljen od obale, dok je centar mjesta na 500 m. Nekretnina se dodatno ističe krovnom terasom s pogledom na more, što pruža dodatnu....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 937.500 €, 192,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

KOŽINO ? luksuzni dvosobni stan S4 od 192 m2 na 2. katu s bazenom i panoramskim pogledom na more! Na prodaju su stanovi u ekskluzivnoj zgradi s 4 luksuzna apartmana. Smješteni su u mirnoj ulici, u zelenom i prirodnom okruženju u naselju Kožino, u neposrednoj blizini Zadar. Svaki apartman....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 270.000 €, 49,00 m2 cca 5510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.crozilla.com

U prodaji je prekrasan, uređen i kompletno opremljen jednosoban apartman u apartmanskoj zgradi na 1. katu, u turističkom naselju na traženoj lokaciji u Punta Skali. Apartman je orijentiran na sjeverozapad, a udaljen je svega 200 m od mora i uređene plaže. Apartman se nalazi na 1.....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 490.000 €, 110,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

U prodaji je moderan projekt visoke kvalitete, koji nudi luksuz i udobnost za odmor i stanovanje na jedinstvenoj lokaciji samo 150 m od mora i uređene plaže u mjestu Petrčane, nedaleko od grada Zadra. Zgrada se sastoji od 3 etaže (PR+2) s krovnom terasom, i ima ukupno 3 stambene jedinice....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 280.000 €, 119,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PETRČANE, dvoetažni namješteni apartman sa velikom okućnicom i uređenim zimskim vrtom!! Ovaj lijepo uređeni i očuvani apartman rasprostire se na dvije etaže manje stambene zgrade. Stan se nalazi u prizemlju i suterenu te se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, dvije....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 558.250 €, 125,00 m2 cca 4470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026. - 558.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaju se luksuzni apartmani u novogradnji udaljeni 80 m od mora u Kožinu. Nekretnina se sastoji od prizemlja i 1. te 2. kata. Zgrada ima podzemnu garažu, velika spremišta od 20 m2, dizalo, bazen u prizemlju i na krovnoj terasi. OPIS NEKRETNINE: PRIZEMLJE - S1 se prostire preko cijele....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 430.000 €, 106,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PETRČANE - prodaje se dvoetažni dvosobni stan S3 na 1. katu novogradnje samo 400 m od mora! Apartman je smješten u Petrčanima (prema Punta skali) u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja poput trgovina, restorana, plaža i ostalih rekreativnih mogućnosti. Moderan i lijepo osmišljen....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 415.900 €, 80,00 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Petrčane, apartman 1. kat, pogled na more Apartman u novogradnji na 1. katu u Petrčanima, smješten u drugom redu od mora, na svega 30 m udaljenosti od obale, dok je centar mjesta udaljen 500 m. Nekretnina se ističe atraktivnom lokacijom i pogledom na more koji se pruža iz samog....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 279.000 €, 61,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

NOVO NA TRŽIŠTU! Na prodaju je jednosobni apartman s predivnim pogledom na more, smješten u mirnom mjestu Kožino, nedaleko od Zadra. Ovaj funkcionalni apartman ukupne korisne površine 61,55 m sastoji se od hodnika, prostrane spavaće sobe, moderne kupaonice s WC-om, kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 350.000 € na 320.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PETRČANE, 320.000 €, 115,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 399.900 €
09.02.2026 - 350.000 €
11.03.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prekrasan ekskluzivni apartman na drugom katu stambene kuće, smješten u slikovitom selu Kožnia u blizini Zadra na Hrvatskoj obali, na prodaju. S površinom od 115,08 m2, uključujući terase, nudi ovaj stan, prekrasan pogled na more i okolne otoke, idealan za opuštanje . Odvojeni stan....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 415.000 € na 379.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PETRČANE, 379.000 €, 142,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.08.2025 - 459.800 €
06.09.2025 - 399.800 €
27.10.2025 - 415.000 €
11.03.2026 - 379.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.crozilla.com

PETRČANE - PUNTA RADMAN - 142 M2 SA PRIPADCIMA - APARTMAN NA PRVOM KATU ZGRADE NA MIRNOJ LOKACIJI - IDELANA ZA ŽIVOT I ODMOR Na izuzetno traženoj i prestižnoj lokaciji Punta Radman u mjestu Petrčane u blizini plaže, prodaje se prostran, moderno uređen stan smješten na prvom katu manje....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 455.000 € na 419.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PETRČANE, 419.000 €, 81,00 m2 cca 5170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 455.000 €
18.04.2026 - 419.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je penthouse u prvom redu do mora, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Kožina, svega nekoliko koraka od plaže, površine 81,20 m2, brutto 123 m2 ( sa terasom). Apartman se sastoji od: -dvije udobne spavaće sobe, -prostrane kupaonice s kadom, -velikog, svijetlog dnevnog....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 356.480 €, 89,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Zadar, okolica - apartmani u stambenim zgradama u izgradnji Dvije stambene zgrade od kojih svaka ima 4 apartmana koji se prostiru na podrum, prizemlje, 1. i 2. kat te krovnu terasu, a posebno se kupuju garaža i ostava. Planirani završetak radova početak 2026. godine SJEVERNA ZGRADA....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 500.000 €, 134,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.08.2025.,

www.bova.hr

Petrčane .

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 630.200 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.crozilla.com

Trosoban apartman površine 97,69 m² smješten je na prvom katu luksuznog resorta Falkensteiner Aurora Residences, u blizini Zadra. Savršen je za one koji žele spojiti osobni odmor na Jadranu s sigurnom i isplativom investicijom, uz mogućnost uključivanja u profesionalni hotelski sustav....