- apartmani PAZIN pala cijena

  • Za upit "apartmani pazin pala cijena" pronađeno 2 nekretnina - prosječna cijena 1.367 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2
    • do 240 m2
    • 240 m2 (prosječna površina)
    • barem 240 m2
    • 280 m2
  •  Po cijeni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosječna cijena)
    • do 160000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-11%

Promjena cijene sa 370.000 € na 330.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PAZIN, 330.000 €, 350,00 m2 cca 940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.03.2026 - 370.000 €
13.05.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom i ugodnom okruženju u okolici Trviža prodaje se samostojeća kuća ukupne površine cca 350 m², smještena na cca 800 m² okućnice. Kuća je građena 1980-ih godina i prostire se na tri etaže: podrum, prizemlje i kat, te nudi mnogo prostora i mogućnosti za uređenje prema željama....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 234.000 € na 215.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PAZIN, 215.000 €, 120,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 234.000 €
28.03.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

PAZIN, u ponudi imamo kuću s vrtom i vlastitim parkingom. Kuća se nalazi u blizini svih sadržaja potrebnih za život, u neposrednoj blizini nalaze se trgovina, škola, vrtić, dom zdravlja, frizerski/kozmetički salon, kafići, restorani i banke. Uzevši u obzir lokaciju, nekretnina je....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-1 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr