• GoHome Professional
apartmani šibenik najnovije do 60 m2 opremljen - GoHome
  • apartmani šibenik najnovije do 60 m2 opremljen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani šibenik najnovije do 60 m2 opremljen

  • Za upit "apartmani šibenik najnovije do 60 m2 opremljen" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, ŠIBENIK, 225.000 €, 61,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Angelus nekretnine Vam nude APARTMANE NA PRODAJU - NOVOGRADNJA*** na atraktivnoj lokaciji, na udaljenosti 300 m od mora. LOKACIJA: Prodaje se moderno opremljen apartman u novogradnji na jedinstvenoj lokaciji primorskog mjesta Žaborić, udaljenog svega 10 km od grada Šibenika. Mjesto....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 250.000 €, 61,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 183.000 €, 52,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Žaborić, 450m od plaže, novoizgrađeni apartman s pogledom na more. Apartman ima 52,17m2 korisne površine, smješten u prizemlju u sklopu manje višestambene zgrade. Orijentiran na jugo-zapadnu stranu, s pogledom na more. Sastoji se od predsoblja, kupaonice, spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 188.387 € na 195.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ŠIBENIK, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 188.387 €
25.04.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Brodarica, dvosoban apartman površine 60,77 m² s terasom i garažnim parkirnim mjestom. Smješten je u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? vrtića, škole ? dok je plaža udaljena svega 550 metara. Apartman ima ukupnu stambenu površinu od 45,51 m² i sastoji se od....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 188.387 € na 195.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 195.000 €, 60,77 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.10.2025 - 188.573 €
16.01.2026 - 188.387 €
22.04.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban apartman smješten na izvrsnoj lokaciji u Brodarici, idealan kako za stanovanje tako i za turistički najam. Nalazi se u mirnoj ulici u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? vrtića, škole, dok je plaža udaljena svega 400 metara, što ovu nekretninu čini izuzetno....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 240.000 € na 225.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, 225.000 €, 55,00 m2 cca 4090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 240.000 €
25.04.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je odličan, izrazito ugodan, apartman smješten u zgradi novije gradnje i udaljen svega 90m od plaže. Apartman se nalazi na drugom katu i ima ukupnu neto površinu od 54,60 m2, s uračunatim pripatcima. Apartman se sastoji do hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe te kuhinje....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 172.704 €, 53,97 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jednosoban apartman s dvorištem u Brodarici Na prodaju je atraktivan jednosoban apartman smješten na mirnoj i traženoj lokaciji u Brodarici, savršen za odmor, cjelogodišnje stanovanje ili kao investicija za turistički najam. Apartman se nalazi u blizini svih ključnih sadržaja....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 178.500 €, 50,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Žaborić, 450m od plaže, novoizgrađeni apartman s pogledom na more. Apartman ima 50,98m2 korisne površine, smješten u sklopu manje višestambene zgrade. Orijentiran na jugo-istočnu stranu, s pogledom na more. Sastoji se od predsoblja, kupaonice, spavaće sobe, dnevnog boravka s blagovaonicom....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 174.000 €, 49,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Žaborić, 450m od plaže, novoizgrađeni apartman s pogledom na more. Apartman ima 49,50m2 korisne površine, smješten u prizemlju u sklopu manje višestambene zgrade. Orijentiran na jugo-istočnu stranu, s pogledom na more. Sastoji se od predsoblja, kupaonice, spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 210.000 €, 62,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan na lijepoj lokaciji na Brodarici. Započeta je gradnja te je predviđen završetak na ljeto 2027. godine . Radi se o apartmanu na prvom katu zgrade korisne površine 60 m2 koji se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe (9,66 m2 i 9,42 m2), kuhinje, blagovaonice površine....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani šibenik do 60 m2 opremljen (21)
  • apartmani šibenik najnovije opremljen (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)