- apartmani ŠIBENIK pala cijena

  • Za upit "apartmani šibenik pala cijena" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.391 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • parking
    • namješten
    • 1.kat
    • dvorište
    • vrt
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 240.000 € na 225.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, 225.000 €, 55,00 m2 cca 4090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 240.000 €
25.04.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je odličan, izrazito ugodan, apartman smješten u zgradi novije gradnje i udaljen svega 90m od plaže. Apartman se nalazi na drugom katu i ima ukupnu neto površinu od 54,60 m2, s uračunatim pripatcima. Apartman se sastoji do hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe te kuhinje....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 390.000 € na 375.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, 375.000 €, 111,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.12.2025 - 390.000 €
09.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.12.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartman A1 u prizemlju, odmah useljiv! Apartman A1 smješten je u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade, a sastoji se od: kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice, 3 spavaće sobe, 2 kupaonice, terase. Uz stan dolaze spremište u podrumu, 2 parkirna mjesta te vrt od 18,34....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 271.293 € na 254.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, 254.000 €, 82,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 271.293 €
23.05.2026 - 254.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Brodarica - NOVOGRADNJA Prodaje se moderan apartman A1 u Brodarici na mirnoj lokaciji. Apartman se nalazi u stambenoj zgradi koja ima ukupno 6 stanova. APARTMAN A1 - PRIZEMLJE Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, dvije kupaonice, spremišta....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani šibenik pala cijena'
890.000 €
280.000 €
319.000 €
 
-15%

Promjena cijene sa 330.000 € na 280.000 € - 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 86,62 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.02.2026 - 330.000 €
07.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

Na drugom katu moderne novogradnje u Brodarici smješten je ovaj dvosobni stan, udaljen svega 130 metara od mora. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, dodatnog WC-a, dvije spavaće sobe te dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, s izlazom na loggiu. Stanu pripada i jedno....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 270.000 € na 260.000 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 260.000 €, 72,57 m2 cca 3580 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.02.2026 - 270.000 €
21.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.02.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

Na drugom katu moderne novogradnje u Brodarici smješten je ovaj prostrani dvosobni stan, udaljen svega 130 metara od mora. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice te dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, s izlazom na loggiu. Stanu pripada i jedno parkirno mjesto.....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 250.000 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 250.000 €, 72,79 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.02.2026 - 265.000 €
21.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

Na prvom katu moderne novogradnje u Brodarici smješten je ovaj prostrani dvosobni stan, udaljen svega 130 metara od mora. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice te dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, s izlazom na loggiu. Stanu pripada i jedno parkirno mjesto.....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 300.000 € na 280.000 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 78,48 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.02.2026 - 300.000 €
21.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.02.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

Na atraktivnoj lokaciji u Brodarici, samo 130 metara od mora, smješten je ovaj prostrani trosobni stan u prizemlju moderne zgrade. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice te prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom koji ima izlaz na terasu i vlastiti....

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 380.000 € na 300.000 € - 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 300.000 €, 101,19 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.02.2026 - 380.000 €
07.05.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

U prizemlju moderne novogradnje u Brodarici smješten je ovaj iznimno prostran stan, udaljen svega 130 metara od mora. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, dodatnog WC-a, dvije spavaće sobe te velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom. Iz dnevnog prostora omogućen....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 390.000 € na 375.000 € - 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 375.000 €, 99,21 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.12.2025 - 390.000 €
24.03.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.12.2025.,

www.njuskalo.hr

BRODARICA ? NOVOGRADNJA ? APARTMAN A1 U PRIZEMLJU S VRTOM ? 300 m OD MORA Posredujemo u prodaji prostranog apartmana A1 smještenog u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade s ukupno 7 luksuznih stambenih jedinica. Raspored i površine: Apartman se sastoji od: - kuhinje, - dnevnog boravka....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 295.000 € na 280.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 295.000 €
16.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U samoj jezgri grada Šibenika, u kamenoj kući, na prodaju je stan od 86 m2 koji je podijeljen u dva zasebna studio apartmana koji funkcioniraju kao uhodani posao najma. Njihove ocjene na Bookingu su zavidnih 9,1 i prodaju se kompletno namješteni te sa svim što je potrebno da se najam....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 250.536 € na 235.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, 235.000 €, 75,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 250.536 €
23.05.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA Prodaje se moderan apartman A2 u Brodarici na mirnoj lokaciji. Apartman se nalazi u stambenoj zgradi koja ima ukupno 6 stanova. APARTMAN A2 - PRIZEMLJE Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, dvije kupaonice, spremišta i natkrivene....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 118.000 € na 115.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, Zablaće, 115.000 €, 36,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 118.000 €
11.05.2026 - 115.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Zablaću, pored Šibenika, smješten u visokom potkrovlju zgrade. Površine 36 m2, stan obuhvaća ulazni prostor, kupaonicu, kuhinju s blagovaonicom i dnevnom sobom, kao i prostranu lođu koja pruža dodatnu udobnost. Stan zahtjeva manje mjere renovacije, pružajući priliku....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.