- apartmani ŠIBENIK kvalitetan

  • Za upit "apartmani šibenik kvalitetan" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 3.767 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • roh-bau
    • atraktivno
    • terasa
    • 3.kat
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, ŠIBENIK, 195.000 €, 66,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Angelus nekretnine Vam nude APARTMANE NA PRODAJU - NOVOGRADNJA*** na atraktivnoj lokaciji, na udaljenosti 300 m od mora. LOKACIJA: Prodaje se moderno opremljen apartman u novogradnji na jedinstvenoj lokaciji primorskog mjesta Žaborić, udaljenog svega 10 km od grada Šibenika. Mjesto....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 350.000 €, 84,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 183.000 €, 52,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se jednosoban apartman s pogledom na more Žaborić U ponudi je jednosoban apartman A1, smješten je u prizemlju moderne novogradnje s ukupno šest stambenih jedinica u mirnom dijelu Žaborića. Završetak gradnje planiran je za srpanj 2027. godine. Apartman ima neto površinu od....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani šibenik kvalitetan'
250.000 €
199.000 €
321.720 €
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 630.000 €, 120,33 m2 cca 5240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2025.,

www.bonum-nekretnine.com

Prodaje se luksuzan dvoetažan stan (SB) na atraktivnoj lokaciji u Brodarici, udaljen svega 20 m od mora! Ukupne površine 139,34 m², ovaj moderno dizajniran stan nudi jedinstven pogled na more i šibenski arhipelag. Na prvoj etaži nalazi se ulazni prostor, prostrana kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 680.000 €, 142,59 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2025.,

www.bonum-nekretnine.com

Prodaje se luksuzan dvoetažan stan (SA) na atraktivnoj lokaciji u Brodarici, udaljen svega 20 m od mora! Ukupne površine 149,88 m², ovaj moderno dizajniran stan nudi jedinstven pogled na more i šibenski arhipelag. Na prvoj etaži nalazi se ulazni prostor, prostrana kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 250.000 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 250.000 €, 72,79 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.02.2026 - 265.000 €
21.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

Na prvom katu moderne novogradnje u Brodarici smješten je ovaj prostrani dvosobni stan, udaljen svega 130 metara od mora. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice te dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, s izlazom na loggiu. Stanu pripada i jedno parkirno mjesto.....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Zablaće, 290.000 €, 61,40 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je ekskluzivan apartman na vrhunskoj lokaciji u Zablaću, svega nekoliko koraka od mora, koji spaja luksuz, udobnost i pažljivo osmišljen dizajn interijera. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe ? jedne dječje i jedne glavne spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka povezanog....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 399.000 €, 174,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

PRODAJE SE Renovirana kuća s dva stana + stara kamena kućica za rekonstrukciju, Varoš (Šibenik) Posredujemo u prodaji renovirane kuće s dva stana te dodatne stare kamene kućice za kompletnu rekonstrukciju, smještene u povijesnoj gradskoj jezgri kvartu Varoš, svega 5 minuta hoda od....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 225.000 €, 61,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 295.000 € na 280.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.05.2026 - 295.000 €
16.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u Šibeniku, u strogom centru grada, smješten u prizemlju kamene kuće. Ukupna površina stana iznosi 86m2, a koncipiran je kao dva zasebna stana-studio apartmana.Zadnja renovacijaje bila 2019. godine, a elektroinstalacije i vodovodne instalacije renovirane su 2014. godine.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 295.000 € na 280.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 295.000 €
16.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U samoj jezgri grada Šibenika, u kamenoj kući, na prodaju je stan od 86 m2 koji je podijeljen u dva zasebna studio apartmana koji funkcioniraju kao uhodani posao najma. Njihove ocjene na Bookingu su zavidnih 9,1 i prodaju se kompletno namješteni te sa svim što je potrebno da se najam....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 352.992 €, 110,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je apartman oznake S3 smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno četiri stambene jedinice, raspoređene na tri etaže: prizemlje, kat i krovnu terasu. Nekretnina se nalazi u novoizgrađenom, urednom i modernom dijelu grada Vodice, u mirnom i ugodnom susjedstvu, idealnom za....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 174.000 €, 49,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se jednosoban apartman s pogledom na more Žaborić U ponudi je jednosoban apartman A2, smješten je u prizemlju moderne novogradnje s ukupno šest stambenih jedinica u mirnom dijelu Žaborića. Završetak gradnje planiran je za srpanj 2027. godine. Apartman ima neto površinu od....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 228.130 €, 65,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

Jednosoban apartman s velikim dvorištem ? 65,18 m² (P1) Prodaje se jednosoban apartman P1 neto korisne površine 65,18 m² , smješten u prizemlju moderne stambene zgrade s ukupno 7 stanova. Zgrada se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata, a nalazi se oko 330 metara od mora, plaže....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com