- apartmani ŠIBENIK komforan

  • Za upit "apartmani šibenik komforan" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.630 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • samostojeća
    • parking
    • prizemlje
    • 2.kat
    • pogled na more
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, ŠIBENIK, 270.000 €, 77,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom dijelu Brodarice, u sklopu atraktivne novogradnje, nalazi se ovaj predivan stan u prizemlju. S privatnim vrtom, garažnim i vanjskim parking mjestom, ova nekretnina nudi sve pogodnosti kuće, a praktičnost stana. Ovo je posljednji dostupan stan u prizemlju u ovom iznimno traženom....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 420.000 €, 240,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Apartmanska kuća s 5 jedinica i potencijalom, 50m od mora, Šparadići U mirnom i slikovitom zaljevu Šparadići, nedaleko od Primoštena, smjestila se ova izvanredna apartmanska kuća koja predstavlja rijetku priliku za investiciju u turizam. Pozicionirana....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 398.970 € na 449.100 € - 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 449.100 €, 99,80 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2024 - 398.970 €
30.04.2026 - 449.100 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2024.,

www.bonum-nekretnine.com

Prodaje se novi komforan (S1) u Brodarici pored Šibenika smješten na prvom katu i sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice, hodnika te velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u jednoj cjelini iz koje se izlazi na veliku terasu te još jedne terase na koju se izlazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani šibenik komforan'
555.000 €
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 456.160 €, 114,04 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

Stan 4B nalazi se na prvom katu moderne novogradnje i nudi komforan raspored idealan za obiteljski život. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, tri spavaće sobe, kupaonice, dodatnog WC-a i hodnika. Unutarnja površina stana iznosi 72,29 m². Stan ima natkriveni....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 383.600 € na 429.140 € - 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 429.140 €, 99,80 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2024 - 383.600 €
30.04.2026 - 429.140 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2024.,

www.bonum-nekretnine.com

Prodaje se novi komforan apartman s dvorištem (AP1) u blizini plaže u Brodarici pored Šibenika. Apartman je smješten u prizemlju i sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice, hodnika te velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u jednoj cjelini iz koje se izlazi na terasu....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 455.000 €, 150,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Stavlja se na prodaju kompletno renovirana i namještena kamena kuća u srcu stare gradske jezgre grada Šibenika, površine 150,40 m2. Kuća je prekrasno uređena, zadržavši izvorne dalmatinske elemente gradnje , kao što su drvo i kamen što joj daje poseban šarm i ugođaj. Kuća se proteže....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 650.000 €, 316,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Stavlja se na prodaju samostojeća kuća na 3 etaže s garažom i velikom okućnicom u mjestu Raslina nedaleko Šibenika, u blizini plaže . Kuća se sastoji od prizemlja unutar kojeg se nalazi i garaža, te komforan trosoban stan s izlazom na veliku terasu. Unutarnjim stepeništem se ide na....