• GoHome Professional
2-sobni stan do 270000 eura lift - GoHome
  • 2-sobni stan do 270000 eura lift - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2-sobni stan do 270000 eura lift

  • Za upit "2-sobni stan do 270000 eura lift" pronađeno 2 069 nekretnina - prosječna cijena 3.703 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Dugave, 228.410 €, 50,87 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Dugave, novogradnja na tri etaže s liftom, sa logggiama i terasama te spremištima, podzemnom garažom i vanjskim parkirnim mjestima.Stan S-16, dvosoban stan na drugom katu, zatvorene površine 47,16 m2.Sastoji se od: ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 228.406 €, 50,87 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan smješten je na prvom katu novogradnje u mirnom dijelu Dugava. Idealan je za parove, samce ili investitore koji traže kvalitetno i moderno uređeno mjesto za život u blizini gradskih sadržaja. Stan ima ukupnu neto površinu od 50,87 m² i sastoji se od ulaznog prostora,....

 
 
 
  Stan, PULA, 228.250 €, 59,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Novi stambeni projekt na eksluzivnoj lokaciji, Pula, STOJA. Projekt Sisplac smješten je na jednoj od najboljih lokacija u Puli. Ova lokacija je savršena za stanovanje zbog sportsko-rekreacijskog sadržaja na tom području, blizine tržnice Veruda, uređenih parkova, te svih prirodnih....

 
 
 
  Stan, ROVINJ, 228.250 €, 47,00 m2 cca 4860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Istra, Rovinj U predivnom Rovinju, u blizini omiljene plaže Cuvi, prodaje se ovaj svijetao i ugodan stan s prekrasnim pogledom na more. Smješten u mirnoj stambenoj zoni, idealan je za život tijekom cijele godine ili kao investicija u turistički najam. Stan se nalazi na četvrtom katu....

 
 
 
  Stan, PULA, Sisplac, 228.236 €, 54,98 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Projekt Sisplac smješten je na jednoj od najboljih lokacija u Puli. U neposrednoj blizini nalazi se tržnica, škola, gradski bazen, ljekarna, market, vrtići, restorani, autobusna stanica te najveći trgovački centar u Puli Max City, koji je udaljen svega 800 m. U ponudi stanovi u novom....

 
 
 
  Stan, OMIŠ, 277.000 €, 63,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju je stan površine 63 m², smješten na prvom katu moderne novogradnje s liftom, u neposrednoj blizini mora. Prostrani dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom čini srce doma, dok dvije spavaće sobe pružaju privatnost i udobnost. Iz dnevnog prostora izlazi se na lođu koja....

 
 
 
  Stan, SEGET DONJI, 228.000 €, 71,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2025.,

www.ekspert-nekretnine.com

Seget Donji,dvosoban stan 71 m2 (57m2 stan plus balkon 14m2) u novogradnji sa liftom ,na prizemlju ,južno orijentiran,sa velikom lođom(14 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, SEGET, 228.000 €, 71,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Travno, 228.000 €, 57,75 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan na prvom katu uredno održavane stambene zgrade s liftom, na adresi Kopernikova ulica 1, Travno. Stan je ukupne površine 57,75 m2 i odlično je organiziran. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, spavaće sobe, dnevnog boravka s blagovaonom, kuhinje....

 
 
 
  Stan, PULA, 228.000 €, 58,44 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan, smješten u prizemlju novije i kvalitetne zgrade s liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, open space dnevni boravak, kuhinja s blagovaonom s izlazom na natkrivenu terasu te u nastavku prostrani i uređeni vrt okružen zelenilom, kupaonica, spavaća soba, ostava u podrumu,....

 
 
 
 
+23%

Promjena cijene sa 185.200 € na 227.999 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MARKOVO POLJE, 227.999 €, 61,73 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 185.200 €
15.05.2026 - 227.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan 29 **Prodaja stanova u mirnoj periferiji Sesveta !** _________________________________________ - Uživajte u tišini i prirodi, daleko od gradske gužve, ali dovoljno blizu svih potrebnih sadržaja. - Brza i jednostavna povezanost sa centrom Zagreba preko javnog prijevoza i glavnih....

 
 
 
  Stan, OMIŠ, 227.650 €, 60,70 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

OMIŠ ? Dvosobni stan u novogradnji Dvosobni stan | Jugozapadna orijentacija | Otvoren pogled na more | Novogradnja s liftom Na prodaju je moderan i funkcionalno projektiran dvosobni stan smješten u kvalitetnoj stambeno-poslovnoj zgradi novije gradnje s ukupno 12 stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, OMIŠ, 227.625 €, 60,70 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Novogradnja, dvosoban stan s balkonom i liftom, Omiš .

 
 
 
  Stan, OMIŠ, 227.625 €, 60,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja, dvosoban stan s balkonom i liftom, Omiš U mirnom dijelu Vrisovaca, oko pet minuta vožnje do centra Omiša i šljunčanih plaža, nalazi se dvosobni stan u novogradnji na prvom katu zgrade s liftom. Položaj spaja privatnost i tišinu s praktičnošću svakodnevice: brzi izlaz....

 
 
 
  Stan, PULA, Sisplac, 227.572 €, 54,82 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2024.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 227.529 €, 56,18 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan S6 nalazi se na 1. katu stambene zgrade u Ilici 464. Zgrada se nalazi na odličnoj i dobro povezanoj lokaciji u zapadnom dijelu Zagreba, u ulici Ilica, jednoj od najvažnijih gradskih prometnica. Lokacija nudi izvrsnu dostupnost svih sadržaja potrebnih za ugodan i kvalitetan svakodnevni....

 
 
 
  Stan, VABRIGA, 227.500 €, 65,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Tar, Istra ? dvosoban stan s terasom i liftom u modernoj novogradnji U mirnom i uređenom dijelu Tara, svega nekoliko minuta od mora i slikovitih istarskih gradića, prodaje se moderan dvosoban stan na prvom katu novogradnje visoke kvalitete. Stan površine 65 m² osmišljen je tako da....

 
 
 
  Stan, VABRIGA, 227.500 €, 65,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.crozilla.com

TAR, PRODAJE SE NOVOGRADNJA - DVOSOBAN STAN NA 3.KATU S LIFTOM Na lijepoj lokaciji u Taru gradi se nova zgrada sa tri etaže i ukupno 11 stanova. U prizemlju se nalaze dva stana sa lijepim vrtom od od cca 76 m2 i 110 m2 a na 1., 2. i 3. etaži se nalaze po tri trosobna stana. Zgrada....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 229.985 € na 227.500 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VABRIGA, 227.500 €, 65,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 229.985 €
07.03.2026 - 227.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Investitor započinje sa gradnjom zgrade sa 11 stanova na tri etaže (prizemlje, prvi kat, drugi kat i treći kat) sa LIFTOM. Planirani početak gradnje je 15.11.2025.godine, dovršetak 01.05.2027. godine. Dinamika plaćanja kod kupovine je: 10% kapara, 50% u roch bau fazi, 15% žbuka, glazura,....

 
 
 
  Stan, VABRIGA, 227.500 €, 65,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i uređenom naselju Tar, samo nekoliko minuta vožnje od Poreča i mora, na prvom katu moderne zgrade smješten je prostrani stan površine 65 m². Stan se sastoji od otvorenog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije udobne spavaće sobe, kupaonice te natkrivene terase....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 227.424 €, 71,07 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su dvosobni stanovi smješteni u manjem stambenom objektu sa liftom koji je u završnoj fazi gradnje u zapadnom dijelu grada sa pogledom na more. Raspoloživi su DVOSOBNI STANOVI površine 87m2 i 71m2 dostupni na visokom prizemlju, prvom i trećem katu, a sastoje se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, SEGET DONJI, 227.000 €, 67,90 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Trogir-Seget Donji, komforan dvosoban stan od 71,4 m2 u novogradnji s garažom i liftom.Smješten na prizemlju zgrade s garažama i liftom, a sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, dvije sobe, dvije kupaonice (master soba s vlastitom....

 
 
 
  Stan, SEGET, 227.000 €, 67,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.09.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 227.000 €, 63,09 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se svijetao i prostran stan dvosoban stan ukupne neto površine 63,09 m², smješten na 3. katu uredne i mirne stambene zgrade u Cvjetnom naselju. Površina stana iznosi 63,09 m² Kat: 3./nema lift Stan se sastoji od: Spavaće sobe I dnevnog boravka 2 balkona orjentirana na istok....

 
 
 
  Stan, VABRIGA, 227.000 €, 62,41 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVA AGENCIJE!!! Prodaje se novouređen dvosobni stan površine 62,41 m² na 1. katu zgrade s liftom u Taru. Zgrada je izgrađena 2025. godine. Stan je odmah useljiv i nudi visoku razinu komfora. Sastoji se od ulaznog hodnika, toaleta, dvije spavaće sobe, kupaone, te velikog dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 226.984 €, 52,91 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan s2 površine 52,91 m2 na 1. katu zgrade s liftom. Useljenje je predviđeno za prosinac 2026. godine. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice s wc-om, izbe, ulaznog hodnika i balkona. O zgradi: Zgrada je smještena....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 226.984 €, 52,91 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se dvosobni stan na 1. katu zgrade od 3 kata sa liftom, koja će biti izgrađena u prosincu 2026.g. Sastoji se od: ulaznog prostora dnevnog boravka....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 505-531 (od ukupno 541)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com