• GoHome Professional
2-sobni stan barem 60 m2 - GoHome
  • 2-sobni stan barem 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2-sobni stan barem 60 m2

  • Za upit "2-sobni stan barem 60 m2" pronađeno 19 105 nekretnina - prosječna cijena 3.631 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • balkon
    • lođa
    • 3.kat
    • prizemlje
    • adaptiran
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SENJ, 238.500 €, 61,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja vrhunsku novogradnju projektiranu prema najvišim standardima energetske učinkovitosti, s energetskim razredom A+. Zgrada će imati 3. kata i ukupno 31 stambenu jedinicu. Shodno tome, podrum će sadržavati 31 ostavu, u prizemlju će biti smješteno 10 garaža, a pored....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 190.000 €, 61,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI ? DONJE RAŽINE, ŠIBENIK Predstavljamo novi projekt u vlastitoj investiciji. U ponudi je dvosoban stan u novogradnji smješten u mjestu Donje Ražine, u neposrednoj blizini Šibenika. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi (zgrada A) koja počinje....

 
 
 
  Stan, PULA, 228.250 €, 61,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

IZNIMAN PROJEKT VRHUNSKE NOVOGRADNJE NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI - ŠTINJAN!! Jednosobni i dvosobni stanovi iznimne kvalitete te odličnog rasporeda odlični kao odabir nekretnine za život ili investiciju. Lokacija Štinjan - Pula Štinjan je prigradsko naselje u sastavu grada Pule te naselje....

 
 
 
  Stan, SLAVONSKI BROD, 145.000 €, 61,00 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Dvosobni stan od 60,62 m2, nalazi se u naselju Andrija Hebrang na 2. katu, s ostavom u podrumu, kompletno adaptiran i s novim namještajem u cijeni Na radijatorima su razdjelnici (kalorimetri), postoje vlastita brojila tople i hladne vode te naravno i vlastito brojilo struje....

 
 
 
  Stan, BUJE, 200.000 €, 61,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Buje Prodaje se lijep i šarmantan dvosobni stan u višestambenoj zgradi na samo 100 m od centra grada Buja s otvorenim pogledom na pejzaž i starogradsku jezgru. Stan je smješten u visokom prizemlju na mirnoj i lako pristupnoj lokaciji u manjoj višestambenoj zgradi. Ukupne je....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 250.000 € na 265.000 € - 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SPLIT, Kocunar, 265.000 €, 61,00 m2 cca 4340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 250.000 €
02.03.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Split, Kocunar, dvosoban stan površine 61m2, na 3.katu stambene zgrade bez lifta, orjentacije sjever. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka u velikom ulaznom hodniku, kupaonice, lođe i ostave. Stanu pripada i drvarnica površine 4,5m2 u podrumu....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 225.000 €, 61,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan stan u visokokvalitetnoj novogradnji, ukupne stambene bruto površine 64 m, odnosno neto 61 m stambeno, smješten na trećem katu zgrade s liftom. Idealan dvosoban stan u kojem se osjećate komforno. Stanu pripadaju i 2 vanjska parkirna mjesta. Sveukupno neto 67m2....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 547-553 (od ukupno 569)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com