• GoHome Professional
2-sobni stan 50 m2 Najnovije - GoHome
  • 2-sobni stan 50 m2 Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2-sobni stan 50 m2 Najnovije

  • Za upit "2-sobni stan 50 m2 najnovije" pronađeno 38 nekretnina - prosječna cijena 3.987 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • lift
    • namješten
    • 1.kat
    • ulica samoborska
    • adaptiran
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, 190.000 €, 48,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan površine 48,31 m2, koji se nalazi na prvom katu stambene zgrade na Poluotoku. Sastoji se od predsoblja, kupaonice, ostave, kuhinje s blagovaonicom i dvije spavaće sobe. Donja međukatna ploča je od armiranog betona, a gornju čine drvene grede. Unutarnja stolarija....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 186.000 €, 52,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji, u zgradi s liftom, nalazi se funkcionalan i ugodan stan s prekrasnim pogledom na more.Stan se sastoji od:1 spavaće sobeodvojenog prostora za kuhinjudnevnog boravkalođekupaonicezasebnog WC-aOdličnog je rasporeda te postoji mogućnost prenamjene u dvosobni stan....

 
 
 
  Stan, RAB, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se prekrasan i funkcionalan dvosoban stan na 3. katu stambene zgrade, nadomak centru, a opet u mirnom okruženju. Stan je u cijelosti renoviran 2015.godine, osim kupaonice. Isti se sastoji od hodnika, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '2-sobni stan 50 m2 najnovije'
250.000 €
159.000 €
159.000 €
  Stan, ZAPREŠIĆ, 185.000 €, 48,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U ponudi agencije RE/MAX Centar nekretnina izdvaja se ugodan i funkcionalan dvosoban stan NKP površine 48 m², smješten u novoj zgradi s liftom u Zaprešiću. Stan koji tlocrtno ima cca 44 m2 se nalazi na 2. katu od ukupno 4 katova te se sastoji od ulaznog prostora, otvorenog koncepta....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Folnegovićevo, 198.000 €, 50,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan od 50 m2 u Folnegovićevom naselju na 3. katu zgrade bez lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice s WC-om, kuhinje i dvije sobe. Stanu pripada i spremište od 4 m2 u prizemlju zgrade. Zbog velikih prozora (4 m sa svake od 3 strana), stan obiluje prirodnim....

 
 
 
  Stan, TRPANJ, 240.000 €, 50,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

U idiličnom okruženju Trpnja, 1.5km od centra, na poluotoku Pelješcu, svega 100 metara od plaže, gradi se luksuzni kompleks LUKA Premium Beachfront Apartments koji spaja suvremenu arhitekturu s autentičnim Mediteranom. Zgrada N5, jedna od šest ekskluzivnih objekata u izgradnji, nudi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 240.000 €, 50,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na iznimno traženoj lokaciji u samom centru Zagreba, na uglu Hatzove i Petrinjske ulice, prodaje se potpuno uređen i namješten dvosoban stan površine 50,28 m² smješten u visokom prizemlju stambeno-poslovne zgrade. Stan je orijentiran na mirnu dvorišnu stranu, što osigurava privatnost....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 229.000 €, 50,21 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

BIOGRAD NA MORU ? STAN SJ3 JEDNOSOBNI STAN NA 2 KATU S POGLEDOM NA MORE Na mirnoj lokaciji u Biogradu na Moru prodaje se moderan dvosoban stan oznake SJ3, smješten na 2. katu manje stambene zgrade sa ukupno 6 stanova. Etažna jedinica SJ3 nalazi se na drugom katu građevine i sastoji....

 
 
 
  Stan, VODICE, 169.000 €, 50,42 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je jednosoban stan S4 ukupne površine 50,42 m², smješten na drugom katu moderne stambeno-poslovne zgrade koja se sastoji od 6 stambenih jedinica i poslovnog prostora. Objekt je trenutno u izgradnji, a planirani završetak radova je 1. srpnja 2027. godine. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, TROGIR, 242.525 €, 49,45 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji stana S23 u modernoj novogradnji u Trogiru, koja se sastoji od ukupno 32 stambene jedinice. Stan se nalazi na trećem katu zgrade te ima ukupnu površinu od 49,45 m² sa uračunatim koeficijentom lođe. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Crvene Kuće, 178.000 €, 50,86 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U prodaji je kvalitetan projekt novogradnje s parkiralištem za stanare, na atraktivnoj lokaciji u Zadru, na području - Crvene kuće. Radi se o projektu višestambene zgrade s liftom koja se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata, sa ukupno 8 stanova. Izgradnja objekta je u tijeku,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 170.000 €, 49,11 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan ,drugi kat,novogradnja. Nova moderna zgrada,blizina autobusne stanice (čak dvije),vlak,dućana,ljekarne,park,pekara,kafići,škola vrtić. Miran kvart,sa puno zelenila. Stan: Zagreb (Stenjevec), 49.00 m2, novogradnja (prodaja) ; A+.

 
 
 
  Stan, TROGIR, 240.950 €, 49,10 m2 cca 4910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji stana S30 u modernoj novogradnji u Trogiru, koja se sastoji od ukupno 32 stambene jedinice. Stan se nalazi na četvrtom katu zgrade te ima ukupnu površinu od 49,1 m² sa uračunatim koeficijentom terase. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, SELCE, 185.000 €, 49,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

U ponudi je šarmantni dvosobni stan površine 49 m², smješten na 2. katu manje stambene zgrade sa svega dva kata, na izuzetno traženoj lokaciji u Selcu, samo 350 metara pješice od centra mjesta, mora i uređenih plaža. Stan se ističe funkcionalnim rasporedom i ugodnim prostorom za boravak.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 234.000 €, 49,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U ponudi agencije RE/MAX Centar nekretnina izdvaja se ugodan i funkcionalan dvosoban stan površine 49 m² s balkonom, smješten u održavanoj zgradi s liftom na Savskoj. Stan se nalazi na 3. katu od ukupno 5 katova te se sastoji od: ulaznog prostora, dnevnog boravka s izlazom na prostrani....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Školjić, 125.000 €, 49,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 49m² u samom centru Rijeke, u blizini svih važnih sadržaja ? trgovina, škole, fakulteta, javnog prijevoza i svih gradskih pogodnosti. Stan se sastoji od kuhinje s blagovaonicom, dvije sobe, toaleta i hodnika. Stan je u prvobitnom stanju te je potrebno dodatno....

 
 
 
  Stan, TROGIR, 240.500 €, 49,00 m2 cca 4910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji stana S26 u modernoj novogradnji u Trogiru, koja se sastoji od ukupno 32 stambene jedinice. Stan se nalazi na četvrtom katu zgrade te ima ukupnu površinu od 49 m² sa uračunatim koeficijentom terase. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, VODICE, 190.000 €, 48,80 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji apartmana i stanova u modernoj, višestambenoj zgradi u Vodicama. Na prodaju je ukupno 12 stanova i apartmana. Zgrada se prostire na 4 etaže od kojih su u suterenu smještena garažna mjesta, a u prizemlju, 1. katu i 2. katu su smješteni stanovi i apartmani. Ispred....

 
 
 
  Stan, VODICE, 165.000 €, 48,70 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je jednosoban stan S2 ukupne površine 48,70 m², smješten na prvom katu moderne stambeno-poslovne zgrade koja se sastoji od 6 stambenih jedinica i poslovnog prostora. Objekt je trenutno u izgradnji, a planirani završetak radova je 1. srpnja 2027. godine. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Crvene Kuće, 179.620 €, 51,32 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VODICE, 165.000 €, 48,67 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su stanovi u modernoj stambeno-poslovnoj zgradi koja se sastoji od ukupno 6 stambenih jedinica i poslovnog prostora. Objekt je trenutno u izgradnji, a planirani završetak radova je 1. srpnja 2027. godine. Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji u mirnoj i atraktivnoj zoni,....

 
 
 
  Stan, VODICE, 175.000 €, 51,34 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je stan S1 ukupne površine 51,34 m², smješten na prvom katu moderne stambeno-poslovne zgrade koja se sastoji od 6 stambenih jedinica i poslovnog prostora. Objekt je trenutno u izgradnji, a planirani završetak radova je 1. srpnja 2027. godine. Stan se nalazi na odličnoj....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, Centar, 187.000 €, 51,75 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

SAMOBORSKI VRTOVI ? S6 | MODERAN 2-SOBAN STAN S LOĐOM, GARAŽNIM I VANJSKIM PARKIRNIM MJESTOM U sklopu moderne novogradnje Samoborski vrtovi, u mirnom i ugodnom dijelu Samobora, smješten je ovaj funkcionalan i moderno projektiran 2-soban stan ukupne obračunske neto površine 51,74 m².....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 220.000 €, 48,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i ugodan stan površine 48 m² s vlastitim parkirnim mjestom, smješten na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu ? Jarun, svega 3 minute hoda od Jarunskog placa. Stan se nalazi u kvalitetnoj stambenoj zgradi izgrađenoj 2006. godine, a dodatna prednost je....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 167.125 €, 47,75 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 47,75m2+ PRIPADAJUĆI PARKING!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 199.000 €, 47,63 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Stan u centru Pule ? pogled na Zlatna vrata Prodaje se stana smješten na posljednjem katu austrougarske zgrade u samom centru Pule, sa pogledom na Zlatna vrata. U zemljišnim knjigama stan je upisan kako slijedi - dvosobni stan u potkrovlju, ukupne površine 47.63 m2, koji se sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 252.000 €, 52,63 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na jako dobroj lokaciji u Stenjevcu, na adresi Samoborska cesta 134 F na trećem katu prodaje se prekrasan namješten stan. Stan je sjeverne orijentacije ali s puno svijetla i prekrasnim pogledom na Gajnice i Medvednicu. U stanu se trenutno ne živi te se prodaje namješten po dogovoru....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 260.000 €, 52,80 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PULA, ŠIRI CENTAR, u ponudi imamo jednosoban stan na drugom novogradnje. Nalazi se svega 500 metara od mora i 1800 metara od centra. Lokacija je idealna za obiteljski život ili investicija u svrhu turističkog najma. U blizini se nalazi sav sadržaj potreban za život, škola, vrtić,....

 
 
 
  Stan, TROGIR, 165.000 €, 47,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

GSM : Josipa Colnago I 095 5230 819 I josipa.colnago@dogma-nekretnine.com U mirnijem dijelu Trogira gradi se manja moderna stambena zgrada sa svega 7 stanova, osmišljena za ljude koji žele privatnost, funkcionalan raspored i ugodan mediteranski način života. U prizemlju zgrade smješten....

 
 
 
  Stan, KRALJEVICA, 187.000 €, 53,31 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Kraljevica ? savršena pozicija nadomak mora! Na prodaju je odličan stan površine 53.31 m1, smješten na iznimno atraktivnoj lokaciji u Kraljevici. Ono što ovu nekretninu čini posebnom jest njezina fantastična pozicija ? more i plaža nalaze se doslovno na nekoliko koraka od stana. Stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan površine 54m2, na prvom katu zgrade (od ukupno tri), u samome centru grada Zagreba, u Petrinjskoj ulici. Stan orijentacije istok-zapad sastoji se od hodnika, kuhinje, dvije sobe, kupaonice i toaleta. Grijanje etažno plinsko centralno. Javni parking naplatni,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se predivan trosoban građanski stan površine 54 m², smješten na prvom katu konstrukcijski obnovljene zgrade na vrlo atraktivnoj lokaciji u Petrinjskoj ulici. Velika prednost ove nekretnine je obnovljena dvorišna fasada, izvedena ojačanja na tavanu (suspregnuta ploča) te obnovljen....

 
 
 
  Stan, ODRA, 183.736 €, 54,04 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaju se stanovi u zgradi s 51 stanom, koja će se sastojati od prizemlja, gdje će biti stanovi s vrtovima te dva kata i uvučeni kat. Primaju se rezervacije uz uplatu od 5.000 eura, a tijekom srpnja će se potpisivati predugovor, do kada će biti ugovoreni radovi sa svim izvođačima.....

 
 
 
  Stan, TROGIR, 264.350 €, 54,30 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji stana S18 u modernoj novogradnji u Trogiru, koja se sastoji od ukupno 32 stambene jedinice. Stan se nalazi na trećem katu zgrade te ima ukupnu površinu od 54,3 m² sa uračunatim koeficijentom natkrivene terase. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, TROGIR, 264.575 €, 54,35 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji stana S19 u modernoj novogradnji u Trogiru, koja se sastoji od ukupno 32 stambene jedinice. Stan se nalazi na trećem katu zgrade te ima ukupnu površinu od 54,35 m² sa uračunatim koeficijentom lođe. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 159.285 €, 45,51 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 45,51m2+ PRIPADAJUĆI PARKING!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-36 (od ukupno 34)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan