• GoHome Professional
2-sobni stan - GoHome
  • 2-sobni stan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2-sobni stan

  • Za upit "2-sobni stan" pronađeno 25 557 nekretnina - prosječna cijena 3.676 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, IČIĆI, 371.000 €, 75,60 m2 cca 4910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.smart-invest.hr

IČIĆI ? POLJANE | Prekrasan stan 2S+DB s pogledom na more i bazenom Na mirnoj lokaciji iznad Ičića, u kvalitetnoj novogradnji s bazenom, prodaje se odličan stan ukupne površine 75,60 m², koji se nalazi na drugom katu zgrade i ima vlastiti ulaz. Stan se sastoji od: *ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, IČIĆI, 340.000 €, 97,76 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2024.,

www.smart-invest.hr

IČIĆI, prodaje se izuzetno ugodan stan 2S+DB s pogledom na more na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi na prvom katu uredne zgrade, a sastoji se od hodnika, kuhinje, dnevnog boravka s izlazom na terasu od 8 m2, dvije spavaće sobe, kupaonice te ostave. Lijepa i mirna lokacija s prekrasnim....

 
 
 
  Stan, PODSTRANA, 252.600 €, 73,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu Podstrane, svega 400 metara od plaže , smjestila se suvremena stambena zgrada u izgradnji, s više jednosobnih i dvosobnih odlično projektiranih stanova južne orijentacije. Cijeli projekt osmišljen je kako bi ponudio visoku kvalitetu stanovanja, udobnost i praktičnost....

 
 
 
  Stan, PRIMOŠTEN, 316.000 €, 88,38 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

PRIMOŠTEN, DOLAC ? NOVOGRADNJA! Dvosoban stan s predivnim pogledom. Prodaje se moderan dvosoban stan na 2. katu novogradnje, ukupne korisne površine 88,38 m², smješten u mirnom i atraktivnom mjestu Dolac kod Primoštena. Stan A6 se nalazi u kvalitetnoj novogradnji sa ukupno 8 stanova....

 
 
 
  Stan, OKRUG DONJI, 320.000 €, 69,00 m2 cca 4640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju stavljamo dvosobni stan u prizemlju stambene zgrade u izgradnji u Okrugu Gornjem. ( OZNAKA STANA S1 ) Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, kupavonice s WC-om i dvije spavaće sobe. Unutarnja površina stana iznosi 57,47 m2, a površina balkona....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 310.000 € na 340.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, LOVRAN, 340.000 €, 70,00 m2 cca 4860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.12.2025 - 310.000 €
18.04.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.10.2023.,

www.smart-invest.hr

LOVRAN, na prodaju je komforan stan 2S+DB s parkirnim mjestom, u novogradnji s liftom na odličnoj lokaciji nedaleko mora i centra Lovrana. Stan površine 70 m2 se nalazi na 1. katu, a sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, ulaznog hodnika....

 
 
 
  Stan, TROGIR, 200.000 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

U neposrednoj blizini povijesnog grada Trogira, gradi se stambeni objekt sa 7 stanova južne orijentacije na pješačkoj udaljenosti od mora od cca 900 m. Zahvaljujući izoliranoj poziciji, lokacija objekta pruža izuzetan mir.Dvosoban stan S6 na drugom katu neto korisne površine 54,16....

 
 
 
  Stan, PRIVLAKA, 318.680 €, 87,76 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Zadar, Privlaka, dvosoban stan u prizemlju stambene zgrade sa sveukupno 10 stanova, ukupne površine 87,86 m2.Sastoji se od hodnika, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka otvorenog koncepta, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice i lođe.Stanu pripada i vrt površine 41,78 m2, te parkirno....

 
 
 
  Stan, NOVIGRAD, 319.000 €, 68,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom predgrađu grada Novigrada smjestio se ovaj dvosoban stan. Stan je dvoetažan , na prvom katu se nalazi na prvom katu zgrade, sastoji se od ulaznog hodnika veličine , blagavaone sa dnevnim boravkom , kupaonom , kuhinja i dvije spavaće sobe. Stepenicama iz dnevnog boravka ide....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 269.000 €, 70,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan u prizemlju nove, suvremeno projektirane zgrade udaljene svega 300 metara od mora, s panoramskim pogledom na Jadransko more, otok Krapanj i okolne otoke. Stan B, ukupne stambene površine 63 m², sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, s izravnim....

 
 
 
  Stan, KOLAN, 207.500 €, 55,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se 2S+DB apartman, MANDRE, 100m od mora!!! Apartman se nalazi na prvom katu stambene zgrade ukupne neto površine 55 m2. Stan se sastoji od: - Dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom - Dvije spavaće sobe - Kupaone - Terase Apartmanu pripadaju i dva parkirna mjesta ispred....

 
 
 
  Stan, SELCE, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

U Selcu kod Crikvenice u objektu blizu mora (50m) plaže na trećem katu dvosoban stan,60m2.Ima dva balkona i panoramski pogled na more,a cijena 220000€. ID CODE: 457 Ljubo Dragičević Vlasnik firme Mob: +385 98 216 845 E-mail: info@fermark.hr http://fermark.hr .

 
 
 
  Stan, ZADAR, 400.000 €, 89,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.01.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se dvosoban stan lociran na odličnoj lokaciji nedaleko od Zadra. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, od kojih je jedan u sklopu glavne spavaće, hodnika koji povezuje prostorije, i kuhinje, blagovaonice i dnevne sobe koje su namještene u open space konceptu.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 228.680 €, 50,93 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Vrapče, novogradnja na šest etaža s podzemnom garažom i vanjskim parkirnim mjestima.Stan S-18 dvosoban stan na drugom katu, ukupne zatvorene površine 44,60 m2.Sastoji se od: ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, spavaće sobe, kupaonice i loggie....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 248.132 € na 233.536 € - 03.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, POVLJANA, 233.536 €, 72,98 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.12.2025 - 248.132 €
03.03.2026 - 233.536 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2025.,

www.eurovilla.hr

Povljana, stan površine 72,98 m2 na prvom katu stambene zgrade sa sveukupno pet stanova.Sastoji se od ulaznog prostora, dvije spavaće sobe površine, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka površine 20,28 m2, kupaonice, te prostranog balkona površine 10,94 m2.Ukupna zatvorena povšina....

 
 
 
  Stan, MALINSKA, 290.500 €, 61,00 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, MALINSKA - Apartman 2S+DB sa parkingom Apartman se nalazi na prvom katu stambene zgrade sa ukupno šest stambenih jedinica. Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice i prostranog dnevnog dijela (26,21 m2) sa kuhinjom, blagovaonicom i dnevnim boravkom iz kojeg se....

 
 
 
  Stan, KORČULA, 140.658 €, 83,00 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u gradu Korčuli, sveukupne korisne površine 83 m², pri čemu unutarnja stambena površina iznosi 35 m². Stan se sastoji od kuhinje s blagovaonicom iz koje se izlazi na veliki, natkriveni balkon, s kojeg se, zbog povišene pozicije zgrade, pruža otvoren i ugodan pogled....

 
 
 
  Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 230.000 €, 75,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

Turanj ? Moderan dvosoban stan na 1. katu s pogledom na more! Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u mjestu Turanj, nedaleko od Zadra, prodaje se prostran i funkcionalno raspoređen stan na 1. katu moderne novogradnje u izgradnji. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj udobnosti, kvalitetne....

 
 
 
  Stan, TRIBUNJ, 330.540 €, 78,70 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.02.2026.,

www.simicdom.com

Na prodaju je stan smješten na prvom katu novogradnje udaljene 650m od plaže u Tribunju. Zgradu gradi renomirana firma sa jako velikim iskustvom u izgradnji izrazito kvalitetnih objekata. Stan ima 78,70 m² stambene površine, dvije prostrane spavaće sobe, dvije kupaonice, spremište....

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 200.000 €, 40,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

Apartman - Prvi red do mora u Povljani na otoku Pagu - Pogled na more. Ovaj namješteni i potpuno opremljeni stan nalazi se na otoku Pagu u mjestu Povljana. Lokacija same zgrade je izuzetna, nalazi se svega par metara udaljena od mora i plaže, sa pogledom i direktnim pristupom na more.....

 
 
 
  Stan, VABRIGA, 333.200 €, 84,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je moderan dvosoban stan u prizemlju nove stambene zgrade A, koja je dio projekta s dvije zgrade i ukupno 16 stanova vrhunske kvalitete.STAN 0.2.A ima ukupno 84,35 m2,a proteže se na61,31 m2 zatvorenog prostora, promišljen raspored koji uključuje ulazni hodnik, prostrani....