• GoHome Professional
1-sobni stan zadnji kat - GoHome
  • 1-sobni stan zadnji kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 1-sobni stan zadnji kat

  • Za upit "1-sobni stan zadnji kat" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 4.009 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 490000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • lođa
    • moderan
    • novogradnja
    • 2.kat
    • pogled na more
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 220.000 €, 58,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se namješten 2S stan na odličnoj lokaciji, Ilica. Zgrada je trenutno bez lifta, stan se nalazi na 4. i zadnjem katu. Sastoji se od: - spavaća soba sa izlazom na balkon - dnevni boravak - kuhinja - blagavaonica - kupaonica - zatvorena lođa - spremište u podrumu DODACI: besplatni....

 
 
 
  Stan, FUNTANA, 189.000 €, 42,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se jednosoban stan u novogradnji površine 42 m2. Stan se nalazi na zadnjem katu moderne zgrade u mansardi i sastoji se od kupaone, dnevnog boravka s kuhinjom, jedne spavaće sobe i terase. Grijanje će biti rješeno putem dizalice topline a hlađenje putem klima uređaja. Stanu....

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 165.000 €, 39,00 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.eurovilla.hr

U popularnom odmaralištu srednje Dalmacije, Okrugu Gornjem na Čiovu gradi se stambeni objekta s 24 apartmana na pješačkoj udaljenosti od plaže od 370 m.Objekt se gradi na 5 etaža (jedna podzemna etaža i četiri nadzemne etaže ) uz iskoristivu krovnu terasu koja pripada stanovima na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '1-sobni stan zadnji kat'
169.000 €
185.000 €
125.000 €
  Stan, OKRUG GORNJI, 245.000 €, 56,50 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 185.000 €, 46,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 195.000 €, 46,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 160.000 €, 39,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 155.000 €, 39,60 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.eurovilla.hr

U popularnom odmaralištu srednje Dalmacije, Okrugu Gornjem na Čiovu gradi se stambeni objekt s 24 apartmana na pješačkoj udaljenosti od plaže od 370 m.Objekt se gradi na 5 etaža (jedna podzemna etaža i četiri nadzemne etaže ) uz iskoristivu krovnu terasu koja pripada stanovima na....

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 215.000 €, 51,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Stan, SOLIN, Japirko, 270.000 €, 64,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Solin, Japirko, potpuno namješten jednosoban stan položen na treće, ujedno i zadnjem katu stambene zgrade.Sastoji se od spavaće sobe, kupaonice, kuhinje , te dnevnog boravka s izlazom na balkon. Površina zatvorenog stambenog dijela je 61, 15 m2.Stanu pripada jedno vanjsko neneatkriveno....

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 175.000 €, 46,80 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 205.000 €, 51,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 210.000 €, 47,00 m2 cca 4470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 275.000 €, 62,80 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Stan, KORČULA, 171.090 €, 57,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo stan površine 57,03 m², smješten na trećem katu zgrade s ukupno tri kata, u samom centru naselja Vela Luka. Ova nekretnina izgrađena je 2026. godine i nudi mirnu lokaciju s lijepim pogledom te obilje sunčeve svjetlosti zahvaljujući svojoj orijentaciji na sjever i istok.....

 
 
 
  Stan, LIŽNJAN, 200.000 €, 52,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je lijep, moderan i iznimno svijetao stan s pogledom na more, smješten na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Ližnjanu, malom istarskom mjestu u neposrednoj blizini Pule. Stan se nalazi na drugom, ujedno i zadnjem katu nedavno renovirane zgrade te ima cca 52 m2 stambene površine.....

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 170.000 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Top lokacija! Prodajemo stan na odličnoj lokaciji u Medulinu. Stan se nalazi na trećem i zadnjem katu zgrade i sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom spavaće sobe, kupaone i dvije ostave. Ispred zgrade je zajedničko parkiralište. Do plaže i kampa par minuta laganog hoda.....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 195.000 € na 190.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, TROGIR, 190.000 €, 51,81 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.01.2026 - 209.000 €
15.03.2026 - 200.000 €
11.04.2026 - 195.000 €
22.05.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.njuskalo.hr

TROGIR ? renovirani stan 51,81 m² na prodaju Prodaje se prekrasan, potpuno renovirani stan u Trogiru, smješten na 2. katu (ujedno i zadnjem katu) manje stambene zgrade. Stan ukupne površine 51,81 m² sastoji se od: - kuhinje s blagovaonicom - prostranog dnevnog boravka - jedne velike....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 190.000 €, 60,88 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno renoviran i moderno opremljen jednosoban dvoetažan stan površine 58,44m2 smješten na zadnjem katu stambene zgrade u zapadnom dijelu grada. Na donjoj etaži nalazi se hodnik, dnevni boravak, kuhinja, Wc te izlaz na lođu sa pogledom na more. Unutarnje stepenište....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 139.000 €, 40,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno namješten stan površine 44 m2, a korisne površine 40 m2, smješten na zadnjem katu etažirane kuće u pitoresknom dijelu Šibenika ? Varoš, svega minutu hoda od centra grada i svih ključnih sadržaja. Sastoji se od ulaznog prostora, kupaonice, jedne spavaće sobe, kuhinje,....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 134.500 € na 125.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 125.000 €, 27,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 134.500 €
25.04.2026 - 125.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO U PONUDI ! Prodaje se stan površine 27 m2, koji se nalazi u centru grada na petom, tj zadnjem katu zgrade, a sastoji od jedne sobe, kuhinje, kupaonice i hodnika. Stanu pripada i jedno spremište, a zgrada ima i osiguran parking za stanare. Stan je opremljen PVC stolarijom i klima....

 
 
 
  Stan, VALBANDON, 189.000 €, 59,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Valbandonu, Fažana, smješten na zadnjem katu stambene zgrade. Stan se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonom, kupatila, terase i galerije iznad dnevnog boravka koja se može koristiti kao dodatna spavaća soba. U cijelom stanu su pločice,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu