• GoHome Professional
čulinec stan 40 m2 - GoHome
  • čulinec stan 40 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - čulinec stan 40 m2

  • Za upit "čulinec stan 40 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, NOVIGRAD, 185.000 €, 40,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina vam predstavlja funkcionalan i atraktivan jednosobni stan s galerijom, ukupne površine 40 m², idealan za stanovanje, odmor ili turistički najam. Stan se sastoji od prostranog kuhinjskog i dnevnog boravka, kupaonice, loggie koja pruža dodatni prostor za opuštanje,....

 
 
 
  Stan, SENJ, 190.000 €, 40,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je potpuno adaptiran jednosobni stan s dnevnim boravkom ukupne površine 40,16 m², smješten u samom centru Senja, svega 2 minute hoda od mora i 4 minute šetnje do centra grada. Unatoč centralnoj poziciji, stan i balkoni su zaštićeni od buke magistrale, što pruža mir i privatnost.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U samom centru Zagreba, na odličnoj mikrolokaciji u neposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja i javnog prijevoza, na prodaju je ova potpuno namještena i opremljena garsonjera od 40m2, smještena u suterenu stambene zgrade. Zgrada nema nikakvih oštećenja nakon potresa, nova fasada,....

 
 
 
  Stan, POREČ, 171.000 €, 40,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

POREČ (okolica) - Stan na 1.katu sa pogledom na more (S6) Na prvom katu moderne novogradnje, smjestio se ovaj očaravajući stan površine 40.67 m, savršena kombinacija udobnosti i stila. Otvorite vrata u svijet svjetlosti i prozračnosti gdje svaki kutak zrači toplinom. Prostrani hodnik....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 207.500 €, 39,51 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2025.,

www.investa.hr

Na prodaju renoviran stan, smješten na području Pule, Nova Veruda. Ovaj stan svojim budućim vlasnicima nudi sve što je potrebno za siguran i miran život, kao i sve što je potrebno za siguran povrat investicije kroz turistički najam. Ukupna površina stana je 40m² koji je smješten na....

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 219.452 €, 40,00 m2 cca 5490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Stan u novoj modernoj zgradi u Medulinu, u izgradnji. Odlična lokacija: * Medulin je jedan od najpopularnijih gradova u južnoj Istri, * do mora - 300 m!!! * centar Medulina udaljen je samo nekoliko minuta vožnje autom, * u blizini se nalazi šetnica, restorani, trgovine, * asfaltirana....

 
 
 
  Stan, POREČ, Centar, 205.000 €, 40,00 m2 cca 5130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

S211 Stan se nalazi u modernoj zgradi koja se sastoji od prizemlja, 1., 2. i 3. kata. Sve etaže povezane su liftom. Stan se sastoji od spavaće sobe, kupaonice s tuš kabinom, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom te balkona s pogledom na more. Stan se prodaje se namješten. Grije....

 
 
 
  Stan, BARBARIGA, 197.500 €, 40,80 m2 cca 4840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.investa.hr

Na prodaju je šarmantan stan smješten na drugom katu stambene zgrade u mirnom mjestu Barbariga, samo 5 kilometara od Fažane. Ono što ovaj stan posebno izdvaja jest predivan panoramski pogled na more koji se pruža s terase ? idealno mjesto za opuštanje i uživanje u zalascima sunca.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 149.900 €, 40,82 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.neelcon.hr

Prodajemo dvosoban stan na dobroj lokaciji nedaleko trgovačkog centra i mora, ukupne stambene površine 40,82m2. Stan se sastoji od kuhinje i blagovaone, kupaonice, dnevne sobe i spavaće sobe i ima otvoreni pogled na more. Potpuno je renoviran 2023 godine kada su zamijenjene sve vodo....

 
 
 
  Stan, BARBARIGA, 160.000 €, 40,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.07.2025.,

www.smart-invest.hr

BARBARIGA, prodaje se predivno uređen apartman u Barbarigi, kod Pule ? kompletno renoviran i novo namješten! Na atraktivnoj lokaciji u Barbarigi, svega nekoliko minuta vožnje od Pule, prodaje se vrhunski uređen apartman površine 40 m². Smješten je na 1. katu samostojeće zgrade i ima....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan 40 m2 (4268)
  • čulinec stan (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan