• GoHome Professional
šibenik moderan zadnjih 7 dana što veće - GoHome
  • šibenik moderan zadnjih 7 dana što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - šibenik moderan zadnjih 7 dana što veće

  • Za upit "šibenik moderan zadnjih 7 dana što veće" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 4.300 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, Centar, 880.000 €, 277,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

U samom srcu stare gradske jezgre Šibenika nalazi se potpuno renovirana i uhodana kuća sa apartmanima i sobama koja predstavlja rijetku investicijsku priliku na tržištu. Objekt posluje uspješno od 2018. godine, ima uredno rješenje o kategorizaciji za 7 smještajnih jedinica te ostvaruje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 300.000 €, 101,19 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderan stan s vrtom u Brodarici ? 130 m od mora Na mirnoj i traženoj lokaciji u Brodarica, svega nekoliko minuta hoda od mora i plaže (130 m), prodaje se moderan stan u prizemlju kvalitetne novogradnje koji pruža idealan spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti. Stan se nalazi....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 597.000 €, 94,18 m2 cca 6340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Brodarica, novogradnja, prvi red do mora, stambena zgrada s 6 stambenih jedinica. Zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi kat i drugi kat. Zgrada je moderno uređena sa visokokvalitetnom opremom: podno grijanje, klima uređaji za grijanje i hlađenje u svakoj prostoriji, kvalitetna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'šibenik moderan zadnjih 7 dana što veće'
280.000 €
180.000 €
505.000 €
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 86,62 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderan stan u Brodarici ? 130 m od mora Na mirnoj i traženoj lokaciji u Brodarica, svega nekoliko minuta hoda od mora i plaže (130 m), prodaje se moderan stan na drugom katu kvalitetne novogradnje koji pruža idealan spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti. Stan je pažljivo projektiran....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 494.000 €, 79,40 m2 cca 6220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Brodarica, novogradnja, samo 30 m od mora, stambena zgrada s 6 stambenih jedinica. Zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi kat i drugi kat. Zgrada je moderno uređena sa visokokvalitetnom opremom: podno grijanje, klima uređaji za grijanje i hlađenje u svakoj prostoriji, kvalitetna....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 78,48 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Brodarica ? moderan dvosoban stan s vrtom, 130 m od mora Na prodaju je atraktivan apartman A2 u kvalitetnoj novogradnji na izvrsnoj lokaciji u Brodarici, udaljen svega 130 metara od mora i plaže. Apartman se nalazi u prizemlju moderne manje stambene zgrade te nudi odličan spoj komfora,....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 497.000 €, 77,60 m2 cca 6410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Centar, 240.000 €, 75,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno renovirana i moderno uređena kuća u nizu smještena na odličnoj lokaciji u samom centru Šibenika, svega nekoliko minuta hoda od stare gradske jezgre i u neposrednoj blizini Opće bolnice. Nekretnina je spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja, a prodaje se potpuno....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 74,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Smješten u mirnom i ugodnom dijelu Brodarice, ovaj stan nalazi se na svega 250 metara zračne udaljenosti od mora, što omogućuje brz i jednostavan pristup plažama te svim sadržajima potrebnim za ugodan svakodnevni život ili odmor. Dodatnu prednost lokacije predstavlja blizina Šibenika,....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 257.600 €, 73,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan dvosoban apartman u novogradnji smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Šibenika ? Njivicama. Apartman oznake A1 nalazi se u prizemlju manje stambene zgrade s ukupno šest stanova te predstavlja odličan spoj kvalitetne gradnje, funkcionalnog rasporeda i izvrsne....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 250.000 €, 72,79 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Brodarica ? moderan dvosobanstan u novogradnji, 130 m od mora Na prodaju je atraktivan stan S2 smješten na prvom katu moderne novogradnje u mirnom dijelu Brodarice, svega 130 metara od mora i plaže. Nekretnina se nalazi u manjoj stambenoj zgradi suvremenog dizajna te predstavlja odličan....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 471.000 €, 72,62 m2 cca 6490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 260.000 €, 72,57 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Brodarica ? moderan dvosoban stan novogradnja, 130 m od mora Na prodaju je atraktivan stan S4 u modernoj novogradnji u Brodarici, smješten svega 130 metara od mora i uređene plaže. Stan se nalazi na drugom katu manje stambene zgrade suvremenog dizajna, idealne za miran obiteljski....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 470.000 €, 72,50 m2 cca 6480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 421.000 €, 66,77 m2 cca 6310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 421.000 €, 66,00 m2 cca 6380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 66,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien predstavlja: Prozračan dvosobni stan na prvom katu, 300 m od plaže ? Brodarica, Šibenik Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju moderan stan (S3) smješten u mirnom dijelu Brodarice, svega 300 metara od morske obale. Ovaj stan se nalazi na prvom katu ekskluzivne....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 66,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Elegantan dvosobni stan na prvom katu, 300 m od plaže ? Brodarica, Šibenik U mirnom i prestižnom dijelu Brodarice, nadomak Šibenika, Kaiser Immobilien nudi na prodaju moderan stan (S2) smješten na prvom katu ekskluzivne novogradnje sa svega....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 66,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Smješten u mirnom i ugodnom dijelu Brodarice, ovaj moderno uređen stan predstavlja spoj funkcionalnosti, udobnosti i atraktivne lokacije. Nalazi se na svega 250 metara zračne udaljenosti od mora, što omogućuje brz i jednostavan pristup plažama i svim sadržajima potrebnim za ugodan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 66,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Smješten u mirnom i ugodnom dijelu Brodarice, ovaj moderno uređen stan predstavlja idealan spoj udobnosti, funkcionalnosti i atraktivne lokacije. Nalazi se na svega 250 metara zračne udaljenosti od mora, što budućim vlasnicima pruža mogućnost uživanja u blizini plaža. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 217.000 €, 62,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan dvosoban stan u novogradnji smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Šibenika Njivicama. Stan oznake S3 nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno šest stanova te predstavlja odličan spoj kvalitetne gradnje, funkcionalnog rasporeda i odlične lokacije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 138.000 €, 34,05 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Novogradnja | Stan S1 | Prvi kat Na prodaju moderan jednosoban stan u mirnom dijelu Brodarice, udaljena svega 130 metara od mora i plaže. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji suvremenog dizajna te pruža idealan spoj komfora, lokacije i investicijske vrijednosti. Osnovne informacije....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 21)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr