• GoHome Professional
šibenik do 190000 eura Najnovije - GoHome
  • šibenik do 190000 eura Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - šibenik do 190000 eura Najnovije

  • Za upit "šibenik do 190000 eura najnovije" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 1.899 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • adaptiran
    • renoviran
    • 1.kat
    • parking
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 178.000 €, 82,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Na prodaju je uređen stan smješten u prizemlju kuće s ukupno tri stambene jedinice. Stan je etažiran i pruža ugodan osjećaj privatnosti. Sastoji se od ulaznog dijela, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe te kupaonice. Iz blagovaonice i vrta pruža se pogled zvonik....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 180.000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Šarmantan stan u staroj gradskoj jezgri grada Šibenika. Prodaje se lijepo uređen stan površine 60 m² smješten u autentičnoj kamenoj kući u samom centru stare gradske jezgre Šibenika, u mirnoj pješačkoj zoni. Stan je u potpunosti renoviran 2017. godine, pri čemu je zadržan izvorni....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 190.000 €, 55,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Na prodaju je lijep i potpuno namješten stan površine 55m2, smješten na 11. katu stambene zgrade s liftom u kvartu Baldekin - Šibenik. Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje i blagovaonice s dnevnim boravkom. Zahvaljujući visokom katu, stan ima puno dnevnog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'šibenik do 190000 eura najnovije'
139.000 €
139.000 €
160.000 €
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 172.704 €, 53,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se jednosoban apartman s dvorištem u Brodarici Na prodaju je atraktivan jednosoban apartman smješten na mirnoj i traženoj lokaciji u Brodarici, savršen za odmor, cjelogodišnje stanovanje ili kao investicija za turistički najam. Apartman se nalazi u blizini svih ključnih sadržaja....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 172.704 €, 53,97 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 170.000 €, 42,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Kompletno novoadaptiran stan od 42m2 sa svim novim i nekorištenim namještajem I aparatima u kalelargi na 1.katu stambene zgrade Blizina poljane,pvc stolarija sa griljama i komaricama,kauč na razvlačenje,ormar po mjeri sa puno skladišnog prostora,odvojena prostorija sa veš mašinom....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 159.000 €, 200,00 m2 cca 800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

PRODAJE SE MANJE IMANJE U BLIZINI ŠIBENIKA ? IZUZETAN POTENCIJAL Prodaje se manje imanje smješteno u mirnom okruženju, nedaleko od grada Šibenika, svega 10 minuta vožnje do centra grada i plaža. Ukupna površina zemljišta iznosi cca 1.000 m², a na parceli se nalaze dvije postojeće....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 149.000 €, 150,00 m2 cca 990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

KUĆA, PRODAJA, ŠIBENIK, DOLAC, 150 m2 Prodaje se dvojna kamena kuća stambene površine 150 m2 izgrađena 1920. godine. Nalazi se na parceli površine 180 m2, od kojih je kuća tlocrtne površine 65 m2. Proteže se na tri etaže koje se kaskadno spuštaju prema JZ, te svaka etaža ima svoj....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, 198.055 €, 3047,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju zemljišta ukupne površine 3.047 m2 na atraktivnoj lokaciji u Rakovom Selu. Zemljište je udaljeno od mora 3000 m zračne linije. Mirno područje, a ujedno sa velikim potencijalom s obzirom na planiranu gradnju na samoj lokaciji. Vlasništvo uredno, bez tereta. Parcela je podijeljena....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 138.000 €, 34,05 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Novogradnja | Stan S1 | Prvi kat Na prodaju moderan jednosoban stan u mirnom dijelu Brodarice, udaljena svega 130 metara od mora i plaže. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji suvremenog dizajna te pruža idealan spoj komfora, lokacije i investicijske vrijednosti. Osnovne informacije....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, 200.000 €, 1044,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište u Šibeniku, predio Bioci, površine 1044m2. Zemljište spada u R2 zonu-sportsko-rekreativna namjena, nalazi se u neposrednoj blizini novoizgrađenoj stambenog kompleksa. Pravilnog oblika, voda na terenu, struja, kanalizacija, plin u neposrednoj blizini. Ispred terena....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, 90.000 €, 1000,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Građevinsko zemljište površine 1000 m nalazi se u mjestu Danilo Kraljice, i idealno je za gradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor. Zemljište je pravilnog oblika i blagog nagiba, što omogućuje jednostavnije planiranje i gradnju budućeg objekta. Parcela se nalazi u blizini glavne....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, Jadrija, 83.000 €, 3189,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivno poljoprivredno zemljište površine 3.189 m², smješteno na jednakoj udaljenosti (4 km) od Šibenika i Vodica. Lokacija nudi jednostavan pristup zemljištu, pružajući idealne uvjete za poljoprivrednu djelatnost ili kao investiciju za budućnost. Na zemljištu se....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 60.000 €, 47,00 m2 cca 1280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.c21.hr

DUBRAVA KOD ŠIBENIKA ? KAMENA DUPLEX KUĆA ZA ADAPTACIJU Prodaje se stara kamena duplex kuća u Dubravi kod Šibenika, smještena na parceli ukupne površine 101 m2. Prema zemljišnoknjižnom stanju nekretnina se sastoji od: kuće površine 47 m2 dvorišta površine 54 m2 Objekt je u izvornom....