• GoHome Professional
šibenik 210 m2 što manje porasla cijena - GoHome
  • šibenik 210 m2 što manje porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - šibenik 210 m2 što manje porasla cijena

  • Za upit "šibenik 210 m2 što manje porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+3%

Promjena cijene sa 145.000 € na 150.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Ražine, 150.000 €, 38,50 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 145.000 €
11.04.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jednosoban stan/turistički apartman u Šibeniku, Donje Ražine. Stan/turistički apartman se nalazi u manjoj stambenoj zgradi koja je trenutno u izgradnji. Useljenje je planirano početkom 2027. godine. Smješten je u prizemlju zgrade te se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice,....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 80.000 € na 90.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 90.000 €, 43,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 80.000 €
29.04.2026 - 90.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Zaton kod Šibenika ? centar mjesta, 90 m od mora / rive Kamena kuća na tri etaže (prizemlje + 1. kat + 2. kat) s ukupno 43 m² stambene površine, smještena u mirnoj, maloj slijepoj ulici u samom centru Zatona. U prizemlju se nalazi kuhinja sa zasebnim ulazom te kupaonica, također sa....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 80.000 € na 90.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIBENIK, 90.000 €, 43,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 80.000 €
29.04.2026 - 90.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 160.000 € na 174.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 174.000 €, 49,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 160.000 €
11.03.2026 - 174.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE JEDNOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI ? RAŽINE, POKRAJ ŠIBENIKA Prodaje se jednosoban stan u novogradnji u mjestu Ražine nedaleko od Šibenika Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi koja je trenutno u izgradnji, a useljenje je planirano početkom 2027. godine. Smješten je na prvom....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 160.000 € na 174.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Ražine, 174.000 €, 50,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.02.2026 - 160.000 €
21.03.2026 - 174.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jednosoban stan u novogradnji Ražinama. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi koja je trenutno u izgradnji, a useljenje je planirano početkom 2027. godine. Smješten je na prvom katu zgrade te se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, jedne spavaće sobe i kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 150.000 € na 165.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Ražine, 165.000 €, 50,18 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.04.2026 - 150.000 €
25.04.2026 - 165.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se moderan stan s dvorištem u novogradnji ? Donje Ražine, Šibenik Prodaje se moderan stan u novogradnji smješten u mirnom i sve traženijem dijelu Šibenika ? Donje Ražine. Nalazi se unutar novog, urbanog naselja u razvoju koje nudi idealan spoj kvalitetnog stanovanja i izvrsnog....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 153.000 € na 168.000 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 153.000 €
20.04.2026 - 168.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U Šibeniku (Put Jurasi), prodaju se stanovi novogradnja u stambenoj zgradi od 8 stanova. Stanovi u prizemlju će posjedovati vlastiti vrt površine cca 20 m/2, uz svaki stan je jedno parkirno mjesto i spremiste u podrumu. Stan prizemlje oznake A4: Hodnik 1,89 m2 Kupaonica 5,07 m2 Kuhinja,....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 171.802 € na 175.360 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 175.360 €, 54,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 171.802 €
22.05.2026 - 175.360 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju: Jednosoban stan s terasom i prostranim dvorištem u Brodarici Na prodaju je moderan jednosoban stan smješten u mirnom i uređenom dijelu Brodarice, idealan za svakodnevni život, odmor ili kao investicija za turistički najam. Stan se sastoji od jedne spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 191.624 € na 196.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 196.000 €, 57,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 191.624 €
15.05.2026 - 196.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

**NOVOGRADNJA ? BRODARICA ? STANOVI 300 m OD PLAŽE I CENTRA ? USELJENJE 2027** Prodaju se stanovi u modernoj novogradnji u mirnom dijelu Brodarice, svega 300 m od plaže i 300 m od centra mjesta. Radi se o manjoj stambenoj zgradi suvremenog dizajna s ukupno 6 stanova, idealnoj za stanovanje....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 178.250 € na 195.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 195.000 €, 57,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 178.250 €
26.04.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Brodarica, dvosoban stan s terasom, spremištem i parkirnim mjestom. smješten u mirnom i uređenom dijelu Brodarice, idealan za obiteljski život, ali i kao odlična investicija za turistički najam. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te kuhinje s blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik što manje porasla cijena (109)
  • šibenik 210 m2 što manje (246)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr