• GoHome Professional
šibenik 210 m2 što manje Zadnjih 14 dana - GoHome
  • šibenik 210 m2 što manje Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - šibenik 210 m2 što manje Zadnjih 14 dana

  • Za upit "šibenik 210 m2 što manje zadnjih 14 dana" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.378 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 600.000 €, 198,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Novoizgrađene dvojne vile s pogledom na more smještene u mirnom mjestu nedaleko od Šibenika. Zgrada se sastoji od dvije dvoetažne vile. Na donjem katu svake vile nalaze se tri spavaće sobe s vlastitim kupaonicama. Unutarnje stepenice vode na gornji kat koji se sastoji od otvorenog....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Novoizgrađena dvojna vila s bazenom na mirnoj lokaciji u predjelu Martinska. Dvijeminute vožnje do najbliže plaže i 10 minuta vožnje do centra Vodica. Kuća se prostire na dvije etaže: prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika koji vodi u veliki otvoreni dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji novosagrađene, prostrane i luksuzne kuće s grijanim bazenom, smještene na vrlo mirnoj lokaciji u blizini Šibenika. Riječ je o dvojnoj kući koja se sastoji od prizemlja i kata, neto korisne vrijednosti površine 190m2 sa uključenim svim pripatcima kuće, dok je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'šibenik 210 m2 što manje zadnjih 14 dana'
770.000 €
630.000 €
1.250.000 €
  Kuća, ŠIBENIK, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

ŠIBENIK, naselje BOGDANOVIĆI - Prodaje se nova namještena dvojna kuća s grijanim bazenom i prostranom okućnicom. U malom mjestu Bogdanovići, koje se nalazi u neposrednoj blizini Šibenika, Jadrije i Martinske, na prodaju dvojna kuća, visine prizemlja i kata, izgrađena na zemljištu....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 490.000 €, 192,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderna duplex kuća na dvije etaže nudi vam sve potrebno za ugodan život cijele godine, na ulazu imamo predsoblje iz kojeg direktno dolazite do blagovaonice, kuhinje i prostrane dnevne sobe, zahvaljujući velikim kliznim stjenkama, kuća obiluje danjim svjetlom, iz dnevne sobe i blagovaonice....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 159.000 €, 200,00 m2 cca 800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

PRODAJE SE MANJE IMANJE U BLIZINI ŠIBENIKA ? IZUZETAN POTENCIJAL Prodaje se manje imanje smješteno u mirnom okruženju, nedaleko od grada Šibenika, svega 10 minuta vožnje do centra grada i plaža. Ukupna površina zemljišta iznosi cca 1.000 m², a na parceli se nalaze dvije postojeće....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.245.000 €, 200,00 m2 cca 6230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Šarmantna kuća prvi red uz more. Smještena na velikom zemljištu od 600 m2, sama nekretnina prati krajolik te se svojom kaskadnom arhitekturom prostire na 3 etaže. Na prvoj etaži nalazi se apartman s kuhinjom, dnevnim boravkom, spavaćom sobom, kupatilom te velikom terasom. Pored ulaza....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Brodarica, 590.000 €, 200,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ODLIČAN POTENCIJAL ZA NAJAM ILI ŽIVOT! Predstavljamo vam jedinstvenu priliku - kuću smještenu u prekrasnom Donjem Polju (Brodarica) ispod Šibenika. Ova nekretnina ima veliku okućnicu od 780 m2 i sastoji se od dva odvojena stana. Prava je riznica potencijala, idealna za vašu investiciju....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 590.000 €, 215,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Novoizgrađena dvojna kuća u mirnom kvartu malog mjesta izvan Šibenika, a opet blizu svih sadržaja. Najbliža plaža je udaljena 400m, a centar oko 350m. Planirani rok završetka izgradnje je kraj 2024. godine. S1 ima netto površinu od 215,12 m2 i sastoji se od 4 etaže: suteren, prizemlje,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 750.000 €, 218,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Novi projekt u gradu nedaleko od Šibenika koji se sastoji od 2 dvojne kuće svaka sa svojim bazenom, vrtom i parkingom. Kuće imaju panoramski pogled na more i arhipelag. Kuća ima ukupnu neto korisnu površinu od 217m2, a sastoji se od prizemlja, kata i krovne terase. U prizemlju se....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Brodarica, 890.000 €, 226,30 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Brodarici pokraj Šibenika smještena je moderna kuća u novogradnji, udaljena svega 250 metara od mora. Nekretnina se gradi prema suvremenim standardima gradnje te predstavlja izvrsnu priliku za obiteljski život, odmor ili investiciju na jednoj od....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan