• GoHome Professional
šibenik 210 m2 - GoHome
  • šibenik 210 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - šibenik 210 m2

  • Za upit "šibenik 210 m2" pronađeno 120 nekretnina - prosječna cijena 3.410 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • građevinska dozvola
    • dvokatnica
    • roh-bau
    • luksuzan
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 750.000 €, 225,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivna kuća koja se sastoji od tri odvojena, moderno uređena stana, svaki sa zasebnim ulazom, a smještena je u mirnom i ugodnom kvartu Brodarice, nadomak Šibenika. Dva stana su prostrani dvoetažni (105 m i 75 m), dok se treći, manji stan (45 m) nalazi u suterenu. Ova....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠIBENIK, 330.000 €, 225,00 m2 cca 1470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se poslovni prostor u roh-bau izvedbi koja pruža mogućnost oblikovanja prostora prema potrebi budućeg vlasnika. Prostor je položen u poslovno-stambenoj zgradi i kao takav je pogodan za različite poslovne djelatnosti. U naravi se radi o tri poslovna prostora koja čine jednu....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 900.000 €, 225,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasna luksuzna vila s bazenom i dva dvoetažna stana u mirnom obiteljskom naselju Brodarica, samo 5 km udaljenom od Šibenika. Ukupna površina vile je 225 m2. U prizemlju stana nalazi se kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak, wc i ostava, dok se na katu nalazi soba....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Brodarica, 770.000 €, 225,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Villa se nalazi u mjestu Brodarica, na maloj udaljenosti od Šibenika,nedaleko od plaže u mirnom okruženju i ima prekrasan pogled na more i Šibenik. Ukupna stambena površina je 225 m2, potpuno uređena te ima jos 50 m2 podruma u visokoj roh bau fazi koji se u naravi koristi kao kotlovnica....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Brodarica, 750.000 €, 225,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji u Brodarici prodaje se namještena luksuzna vila s bazenom površine 225 m2. Vila se sastoji od dva dvoetažna stana te manjeg stana u podrumu. Jedan stan se sastoji od prizemlja u kojem se nalaze kuhinja s blagovaonicom,dnevni boravak, wc i ostava, dok se na katu....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 799.000 €, 225,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Libertas Homes predstavlja kuću s bazenom i pogledom na more, smještenu na mirnoj lokaciji u blizini grada Šibenika. Ova nekretnina nudi savršenu ravnotežu između privatnog života i turističkog iznajmljivanja, zahvaljujući dva odvojena dvoetažna stana. Kuća je izgrađena na parceli....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 900.000 €, 194,00 m2 cca 4640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja nove moderne dvojne kuće u Rogoznici s direktnim pogledom na more i pučinu, samo 200 metara od prirodnih plaža. Kuća je smještena na mirnom predjelu s očuvanom prirodom, ukupne korisne površine 194 m², a prostire se na tri etaže (P+2) koje su povezane unutrašnjim stubištem.....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Brodarica, 890.000 €, 226,30 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Brodarici pokraj Šibenika smještena je moderna kuća u novogradnji, udaljena svega 250 metara od mora. Nekretnina se gradi prema suvremenim standardima gradnje te predstavlja izvrsnu priliku za obiteljski život, odmor ili investiciju na jednoj od....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 635.000 €, 193,67 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Triplex s krovnom terasom, bazenom i top pogledom Prodaje se stambena jedinica S2 u luksuznom triplexu u Vodicama. Ova nekretnina nije namijenjena kupcima koji traže kompromis između cijene i lokacije. Namijenjena je onima kojima su luksuz, pogled na more, privatnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 205.000 €, 193,30 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu grada Šibenika prodaje se prostrani stan s 4 spavaće sobe i potkrovljem ukupne neto korisne površine 193.30 m2. Sam stan se nalazi na prvom katu kuće koja ima ukupno 4 stambene jedinice. Stan ima neto korisnu površinu 98,62 m2 i sastoji se od hodnika (8,11 m2), kuhinje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 200.000 €, 193,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju četverosoban stan na prvom katu samostojeće kuće s potkrovljem ukupne korisne površine 193,30 m2 na samom ulazu u Šibenik iz smjera Bilica. Stanu se pristupa iz zajedničkog stepeništa, a sastoji se od velikog hodnika, blagovaonice i dnevnog boravka, čak 4 spavaće....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 200.000 €, 193,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.150.000 €, 228,00 m2 cca 5040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.primosten-nekretnine.hr

Novoizgrađena vila dvokatnica blizu Šibenika, ukupne stambene površine 228 m² sa velikom okućnicom 1831 m². Kuća ima dvije etaže. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica, jedna spavaća soba, kupaonica, separatni WC, sauna te izlaz u garažu. U sklopu se nalazi....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 590.000 € na 500.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 500.000 €, 228,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 590.000 €
06.05.2026 - 500.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Pronađite svoj kutak uz obalu Jadranskog mora! Ova prekrasna kuća nalazi se na Brodarici pokraj Šibenika, na samo 50 metara udaljena od mora i novouređene plaže Rezalište. Ova prostrana kuća sastoji se od prizemlja i prvog kata, te nudi mogućnost gradnje još jedne etaže. Ukupna stambena....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 751.452 €, 192,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzan dvoetažni stan SJ7 smješten na drugom katu moderne zgrade u Srimi, nedaleko od Vodica, ukupne korisne površine 104,76 m². Stan se nalazi samo 50 m od mora s pogledom na more, a radi se o novogradnji koja će biti završena 2025. godine. Stan se sastoji od tri....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Brodarica, 495.000 €, 228,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u Brodarici, izgrađena na zemljištu površine 775 m2, koja se sastoji od prizemlja, kata i krovne terase. Dio prizemlja zauzimaju dvije konobe i ljetna kuhinja, dok se u drugom dijelu nalazi stan koji se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe, kupaonice, WC-a, kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 490.000 €, 192,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderna duplex kuća na dvije etaže nudi vam sve potrebno za ugodan život cijele godine, na ulazu imamo predsoblje iz kojeg direktno dolazite do blagovaonice, kuhinje i prostrane dnevne sobe, zahvaljujući velikim kliznim stjenkama, kuća obiluje danjim svjetlom, iz dnevne sobe i blagovaonice....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Brodarica, 590.000 €, 228,81 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća katnica s velikim dvorištem na atraktivnoj lokaciji u blizini mora i plaže. Kuća ima neto korisnu površinu NKP od 393,41 m2, a nalazi se na zemljištu od 775 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U dijelu prizemlja se nalaze dvije konobe i ljetna kuhinja dok se u drugom dijelu....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 690.000 €, 191,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderna kuća s dvije stambene jedinice površine 191 m2, obje imaju prizemlje i kat. Prva stambena jedinica ima dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom u prizemlju, a tu se nalazi i wc. Na prvom katu nalaze se dvije skladno uređene sobe, prostrani balkon i još jedna....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.600.000 €, 191,00 m2 cca 8380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija šibenskog primorja , svega 70 metara od mora, smjestila se ova nova, luksuzno uređena i potpuno namještena vila koja pruža savršenu kombinaciju privatnosti, elegancije i mediteranskog načina života. Vila se prostire na dvije etaže i pažljivo je....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 480.000 €, 190,39 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Šibenik, Martinska- prodaje se luksuzna nekretnina s bazenom na mirnoj lokaciji u mjestu Bogdanovići , u blizini Jadrije i Šibenika. Kuća , u naravi dvojni objekt ukupne neto korisne vrijednosti površine 190,39 m2 sastoji se od dvije etaže : Prizemlje +kat . Kuća jer modernog izgleda....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 480.000 €, 190,39 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Šibenik, Bogdanovići, blizu Jadrije, prodaje se nova moderna dvojna kuća s bazenom. Nalazi se na izrazito mirnoj lokaciji. Od najbližeg kupališta je udaljena 1,1 km, a od kupališta u Jadriji 4 km. Ova lijepa obiteljska kuća se sastoji od prizemlja i kata, te ima ukupnu površinu od....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.12.2024.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji novosagrađene, prostrane i luksuzne kuće s grijanim bazenom, smještene na vrlo mirnoj lokaciji u blizini Šibenika. Riječ je o dvojnoj kući koja se sastoji od prizemlja i kata, neto korisne vrijednosti površine 190m2 sa uključenim svim pripatcima kuće, dok je....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Novoizgrađena dvojna vila s bazenom na mirnoj lokaciji u predjelu Martinska. Dvijeminute vožnje do najbliže plaže i 10 minuta vožnje do centra Vodica. Kuća se prostire na dvije etaže: prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika koji vodi u veliki otvoreni dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 350.000 €, 230,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

U samom srcu stare gradske jezgre Šibenika smještena je ova autentična dvojna kamena kuća, rustikalnog uređenja i izraženog dalmatinskog karaktera. Riječ je o nekretnini s iznimnom pričom, arhitekturom i atmosferom, koja spaja tradiciju, funkcionalnost i snažan investicijski potencijal.....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 500.000 €, 190,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

U neposrednoj blizini grada nalazi se pitoreskna kamena kuća, s nekoliko pomoćnih kućica na velikoj parceli. Na ovoj idealnoj lokaciji, nalazi se kuća površine 190 m2 raspoređena na dvije etaže. Prizemlje ima veliki prostor za druženje, kuhinju i dva wc-a, a na gornjoj su etaži četiri....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 750.000 €, 230,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Kuća koja pruža sve što biste mogli poželjeti, kako za udoban obiteljski život, tako i za potencijalnu investiciju, nije svakodnevna prilika. Smještena je u Dragama na čestici od 382 m2, u mirnoj slijepoj ulici s tek tri kuće ? izgrađena je 2015. godine, a dovršena 2018. godine. Kuća....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 950.000 €, 230,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prizemnica s bazenom u Dubravi kod Šibenika, ukupne površine 230 m² na zemljištu od 1850 m². Ova kuća nalazi se na mirnoj lokaciji u blizini grada Šibenika. Opremljena je podnim grijanjem u svim prostorijama te je u odličnom stanju. Sastoji se od četiri spavaće sobe, svaka....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 730.000 €, 230,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je kamena kuća u centru otoka Murtera, smještena u mirnom dijelu i pogodna za život i turizam. Kuća ima pogled na more i nalazi se 500 m od mora. Površina nekretnine iznosi 230 m². Sastoji se od prizemlja i dva kata, odnosno tri stambene jedinice. U prizemlju se nalaze....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U okolici Šibenika prodaje se dvoetažni stan s bazenom i pogledom na more. Stan se nalazi u dvojnoj kući gdje se prodaje još jedan dvoetažan stan S2. Nalazi se na mirnoj lokaciji i u blizini nove plaže na Martinskoj. STAN S1 Sastoji se od prizemlja i prvog kata. PRIZEMLJE Sastoji....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Luksuzna kuća s bazenom i dodatnim potencijalom na mirnoj lokaciji ? Bogdanovići, Martinska kod Šibenika Na mirnoj lokaciji u naselju Bogdanovići, Martinska, prodaje se luksuzna kuća s bazenom. Riječ je o duplexu koji se sastoji od dva dvoetažna stana. STAN S1 Ukupna neto korisna....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2