• GoHome Professional
šibenik 200 m2 pala cijena do 260000 eura - GoHome
  • šibenik 200 m2 pala cijena do 260000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - šibenik 200 m2 pala cijena do 260000 eura

  • Za upit "šibenik 200 m2 pala cijena do 260000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 270.000 € na 260.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 72,00 m2 cca 3610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 270.000 €
20.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na drugom katu moderne novogradnje u Brodarici smješten je ovaj prostrani dvosobni stan, udaljen svega 130 metara od mora. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice te dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, s izlazom na loggiu. Stanu pripada i jedno parkirno mjesto.....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 259.000 € na 255.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 255.000 €, 126,00 m2 cca 2020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 270.000 €
04.02.2026 - 259.000 €
01.05.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Šibenik dvoetažni stan na lijepoj i mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini škole, trgovine, sportskih sadržaja i javnog prijevoza, smješten je ovaj komforan dvoetažni stan u novogradnji koji pruža savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i mirnog obiteljskog okruženja. Stan se nalazi....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 299.000 € na 250.000 € - 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 250.000 €, 285,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 299.000 €
03.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju nekretnina u centru grada za renovaciju s dva stambena objekta i pomoćnim objektom u funkciji radione; površine 285m2. Ova nekretnina sastoji se od 3 samostalne cjeline : Kuću katnicu čini prizemlje s dvije spavaće sobe, kupaonicom i odvojenim WC-om, te prvi....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 270.000 € na 260.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 72,00 m2 cca 3610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 270.000 €
09.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

U Brodarici se prodaje novi stan oznake S4, smješten na drugom katu zgrade, ukupne površine 73 m². Stan je projektiran kao ugodan i funkcionalan prostor, idealan za obiteljski život, cjelogodišnje stanovanje ili kvalitetan boravak na moru. RASPOREDStan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 250.000 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 250.000 €, 72,79 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.02.2026 - 265.000 €
21.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

Na prvom katu moderne novogradnje u Brodarici smješten je ovaj prostrani dvosobni stan, udaljen svega 130 metara od mora. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice te dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, s izlazom na loggiu. Stanu pripada i jedno parkirno mjesto.....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 271.293 € na 254.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, 254.000 €, 82,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 271.293 €
23.05.2026 - 254.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Brodarica - NOVOGRADNJA Prodaje se moderan apartman A1 u Brodarici na mirnoj lokaciji. Apartman se nalazi u stambenoj zgradi koja ima ukupno 6 stanova. APARTMAN A1 - PRIZEMLJE Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, dvije kupaonice, spremišta....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 270.000 € na 260.000 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 260.000 €, 72,57 m2 cca 3580 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.02.2026 - 270.000 €
21.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.02.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 275.000 € na 260.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Jadrija, 260.000 €, 113,51 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 275.000 €
08.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Stan s tri terase, 30 m od mora na Jadriji .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 275.000 € na 260.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 113,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 275.000 €
10.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan s tri terase, 30 m od mora na Jadriji U mirnom i zelenilom okruženom mjestu Jadrija, smještenom između Šibenika i Vodica, nalazi se ovaj stan, koji spaja udobnost obiteljskog doma i šarm mediteranskog života uz more. Stan je udaljen tek tridesetak metara od obale, okružen zelenilom....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 275.000 € na 260.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 260.000 €, 113,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 275.000 €
09.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik pala cijena do 260000 eura (198)
  • šibenik 200 m2 do 260000 eura (26)
  • šibenik 200 m2 pala cijena (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more