• GoHome Professional
šibenik 200 m2 do 2900 eura/m2 - GoHome
  • šibenik 200 m2 do 2900 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - šibenik 200 m2 do 2900 eura/m2

  • Za upit "šibenik 200 m2 do 2900 eura/m2" pronađeno 60 nekretnina - prosječna cijena 2.224 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 250000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 320.000 €, 211,18 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Šibenik, prizemni objekt s površinom od 211,18 m², smješten na parceli od 1.850 m². Objekt je u fazi grubih radova, nedovršen i trenutno nije useljiv, koristi se kao radionica. Objekt ima priključak struje i vode. Sastoji se od dvije velike cjeline, garaže te stubišta za prvi kat.....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Centar, 270.000 €, 180,93 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

.::: Kuća u centru Šibenika ::. Na lako dostupnoj lokaciji u Varošu nalazi se kuća s dvije stambene jedinice. Kuća je u bloku s drugom, sastoji se od prizemlja i kata, a raspolaže stambenom površinom od oko 181m2. Kuća ima zapadni i istočni dio. U prizemlju od 46,28m2 (zapadni dio)....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 270.000 €, 181,00 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
 
+20%

Promjena cijene sa 485.000 € na 580.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIBENIK, 580.000 €, 185,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 485.000 €
29.03.2026 - 580.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se nova luksuzna kuća s bazenom na mirnoj lokaciji u Martinskoj pored Šibenika. Kuća je u naravi dvojni objekt i prostire se na dvije etaže: prizemlja i kata, dok u dvorišnom dijelu se nalazi lijepo uređena okućnica i bazen. Kuća ima odličan raspored prostorija te je projektirana....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 255.000 €, 181,00 m2 cca 1410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Kuća na odličnoj lokaciji s velikim dvorištem. U samom centru grada, u Varošu, nalazi se kuća površine 180 m2. U prizemlju jedna ostava od 10 m2, te mali stan od 40 m2, kao i konoba površine 46 m2. Unutarnjim stepenicama se ide na gornju etažu gdje se nalazi stan s četiri spavaće....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 299.000 € na 289.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 289.000 €, 209,00 m2 cca 1380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 299.000 €
07.03.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je prostrana i održavana kuća ukupne površine 209 m², smještena u mirnom mjestu Zaton kod Šibenika. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog kata. Prizemlje od 105 m² se sastoji od garaže s dva ulaza (38,84 m²), ostave i kuhinje. Prvi kat od 104 m² se sastoji od tri velike....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 285.000 €, 207,00 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Stan u kući s pripadajućim terenom - Brodarica Prodaje se stan u kući u Brodarici. Kuća se sastoji od dva stana, a prodaje se stan u prizemlju. Stanovi su u potpunosti odvojeni, poseban ulaz, parking, terasa. Također, stanu u prizemlju pripada i teren od 270m2 pored kuće, povezen....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Brodarica, 285.000 €, 207,40 m2 cca 1370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 229.000 €, 180,93 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

RIJETKOST NA TRŽIŠTU ? KUĆA S VELIKIM POTENCIJALOM U SRCU ŠIBENIKA U srcu Šibenika, u autentičnoj i traženoj gradskoj četvrti Varoš, prodaje se kuća s velikim razvojnim potencijalom. Rijetkost na tržištu ? nekretnina u centru grada koja uključuje prostrano dvorište s mogućnošću parkiranja....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 250.000 €, 200,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju kuća katnica tlocrtne površine 80 m2 s pratećim gospodarskim zgradama na poljoprivrednom zemljištu površine 2.500 m2 u mjestu Donje polje kod Šibenika. Kuća se sastoji od dvije konobe u podrumu, na katu je dvosoban stan, a iznad je open space potkrovlje. Kuća....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 260.000 €, 210,00 m2 cca 1240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća na odličnoj lokaciji u blizini centra grada. Ova prostrana kuća na dvije etaže, odnosno s dva stana, nudi brojne mogućnosti prilagodbe prema vašim potrebama. Prizemlje površine 70 m2 je trenutno u funkciji radionice, ali ga je moguće prenamijeniti u jednu ili dvije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 220.000 €, 203,00 m2 cca 1080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je četverosobni stan u kući, u Jurasima, Šibenik. Od grada je udaljen oko 1500 metara, u neposrednooj blizini je glavna prometnica kao i trgovina. Kuća je etažirana i sastoji se od stana u suterenu, stana u visokom prizemlju te stana na prvom katu koji je i predmet prodaje.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 205.000 €, 193,30 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu grada Šibenika prodaje se prostrani stan s 4 spavaće sobe i potkrovljem ukupne neto korisne površine 193.30 m2. Sam stan se nalazi na prvom katu kuće koja ima ukupno 4 stambene jedinice. Stan ima neto korisnu površinu 98,62 m2 i sastoji se od hodnika (8,11 m2), kuhinje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 200.000 €, 193,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju četverosoban stan na prvom katu samostojeće kuće s potkrovljem ukupne korisne površine 193,30 m2 na samom ulazu u Šibenik iz smjera Bilica. Stanu se pristupa iz zajedničkog stepeništa, a sastoji se od velikog hodnika, blagovaonice i dnevnog boravka, čak 4 spavaće....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 200.000 €, 193,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 199.000 €, 200,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni stan u Bilicama, Šibenik Prodaje se prostran dvoetažni stan u Bilicama, koji se nalazi na prvom katu kuće i potkrovlju. Ukupna stambena površina iznosi 168.62 m, od čega je 98.62 m uređeno, dok potkrovlje nudi dodatnih cca 70 m neuređenog prostora. Karakteristike....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 190.000 €, 200,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

PRODAJE SE MANJE IMANJE U BLIZINI ŠIBENIKA ? IZUZETAN POTENCIJAL Prodaje se manje imanje smješteno u mirnom okruženju, nedaleko od grada Šibenika, svega 10 minuta vožnje do centra grada i plaža. Ukupna površina zemljišta iznosi cca 1.000 m2, a na parceli se nalaze dvije postojeće....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 159.000 €, 200,00 m2 cca 800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

PRODAJE SE MANJE IMANJE U BLIZINI ŠIBENIKA ? IZUZETAN POTENCIJAL Prodaje se manje imanje smješteno u mirnom okruženju, nedaleko od grada Šibenika, svega 10 minuta vožnje do centra grada i plaža. Ukupna površina zemljišta iznosi cca 1.000 m², a na parceli se nalaze dvije postojeće....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-60 (od ukupno 63)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr