• GoHome Professional
šibenik 200 m2 balkon - GoHome
  • šibenik 200 m2 balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - šibenik 200 m2 balkon

  • Za upit "šibenik 200 m2 balkon" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.046 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosječna cijena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • kvalitetan
    • namješten
    • suteren
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 650.000 €, 200,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

Agencija Sky nekretnine predstavlja mediteransku vilu u blizini Šibenika i Nacionalnog parka Krka. Vila je smještena u naselju Zaton na prostranoj parceli od 690m2 udaljena svega 800m od centra i mora. Zbog odlične lokacije vila je pogodna i za turistički najam, a do Šibenika ćete....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 560.000 €, 200,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Elegantna manja vila sa bazenom, na prodaju, smještena u blizini hotelskog kompleksa Solaris i grada Šibenika. Vila je novogradnja, smještena na praceli od 480 m2, ukupne stambene površine od 200 m2. Nekretnina se sastoji od prizemlja, kata i krovne terase. Na prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.250.000 €, 200,00 m2 cca 6250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Prekrasna kuća u prvom redu do mora s panoramskim pogledom na velikoj parceli od 600 m2 nedaleko od centra Šibenika. Kuća je podijeljena na 2 stana, manji stan na prvom katu sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupaonice, ostave i velike terase (100m2). Veći stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'šibenik 200 m2 balkon'
550.000 €
550.000 €
289.000 €
  Kuća, ŠIBENIK, 995.000 €, 200,00 m2 cca 4980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasna nova dvoetažna vila koja se nalazi u živopisnom selu u okolici Šibenika. Vila ima površinu od 200 m2, nalazi se na zemljištu od 1870 m2 i ima prekrasan otvoren pogled na okolicu i netaknutu prirodu. Vila je sagrađena 2020 godine, luksuzno je uređena, namještena....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 200.000 €, 193,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju četverosoban stan na prvom katu samostojeće kuće s potkrovljem ukupne korisne površine 193,30 m2 na samom ulazu u Šibenik iz smjera Bilica. Stanu se pristupa iz zajedničkog stepeništa, a sastoji se od velikog hodnika, blagovaonice i dnevnog boravka, čak 4 spavaće....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 200.000 €, 193,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 690.000 €, 191,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderna kuća s dvije stambene jedinice površine 191 m2, obje imaju prizemlje i kat. Prva stambena jedinica ima dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom u prizemlju, a tu se nalazi i wc. Na prvom katu nalaze se dvije skladno uređene sobe, prostrani balkon i još jedna....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 480.000 €, 190,39 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Šibenik, Bogdanovići, blizu Jadrije, prodaje se nova moderna dvojna kuća s bazenom. Nalazi se na izrazito mirnoj lokaciji. Od najbližeg kupališta je udaljena 1,1 km, a od kupališta u Jadriji 4 km. Ova lijepa obiteljska kuća se sastoji od prizemlja i kata, te ima ukupnu površinu od....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 480.000 €, 190,39 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Šibenik, Martinska- prodaje se luksuzna nekretnina s bazenom na mirnoj lokaciji u mjestu Bogdanovići , u blizini Jadrije i Šibenika. Kuća , u naravi dvojni objekt ukupne neto korisne vrijednosti površine 190,39 m2 sastoji se od dvije etaže : Prizemlje +kat . Kuća modernog izgleda....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 260.000 €, 210,00 m2 cca 1240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća na odličnoj lokaciji u blizini centra grada. Ova prostrana kuća na dvije etaže, odnosno s dva stana, nudi brojne mogućnosti prilagodbe prema vašim potrebama. Prizemlje površine 70 m2 je trenutno u funkciji radionice, ali ga je moguće prenamijeniti u jednu ili dvije....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

ŠIBENIK, naselje BOGDANOVIĆI - Prodaje se nova namještena dvojna kuća s grijanim bazenom i prostranom okućnicom. U malom mjestu Bogdanovići, koje se nalazi u neposrednoj blizini Šibenika, Jadrije i Martinske, na prodaju dvojna kuća, visine prizemlja i kata, izgrađena na zemljištu....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Luksuzna kuća s bazenom i dodatnim potencijalom na mirnoj lokaciji ? Bogdanovići, Martinska kod Šibenika Na mirnoj lokaciji u naselju Bogdanovići, Martinska, prodaje se luksuzna kuća s bazenom. Riječ je o duplexu koji se sastoji od dva dvoetažna stana. STAN S1 Ukupna neto korisna....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 480.000 €, 186,18 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Šibenik, Bogdanovići, blizu Jadrije, prodaje se nova moderna dvojna kuća s bazenom. Nalazi se na izrazito mirnoj lokaciji. Od najbližeg kupališta je udaljena 1,1 km, a od kupališta u Jadriji 4 km. Ova lijepa obiteljska kuća oznake S2 se sastoji od prizemlja i kata, te ima ukupnu površinu....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 480.000 €, 186,18 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 950.000 €, 185,00 m2 cca 5140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Apartmanski tip kuće u prvome redu do mora. Kuća ukupno sadržava 3 apartmana. Dva su apartmana veličine je 45 m2, te imaju po 1 spavaću sobu, kupaonicu, kuhinju, klima uređaj i balkon. Apartman od 95 m2 sadržava dvije spavaće sobe, kupaonicu, kuhinju, klima uređaj, balkon i roštilj.....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 950.000 €, 185,00 m2 cca 5140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 450.000 €, 218,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Šibenik, kuća s dva komforna stana :::. Na području Meteriza u Šibeniku se prodaje samostojeća katnica sa 218m2 korisne površine. Kuća raspolaže podrumom 16m2, ljetnom kuhinjom 8m2 i zatvorenom garažom 20m2 i otvorenom garažom od 12 m2 u suterenu. Prizemlje se sastoji od komfornog....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.600.000 €, 219,00 m2 cca 7310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.09.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzna vila u Žaboriću koja se prostire na 219 m2 i pruža jedinstvenu kombinaciju modernog dizajna, vrhunske opreme i spektakularnog pogleda na more i otoke. Smještena na blagoj padini, svega 80 metara zračne linije od mora, a 150 m od uređene plaže, ova rezidencija....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 790.000 €, 219,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kuća sa tri stana i okućnicom na odličnoj lokaciji u gradu. Smještena nadomak svih bitnih sadržaja, u mirnoj ulici, s osiguranim pristupom vozilima i parkirnim mjestima u dvorištu, ova nekretnina predstavlja veliki potencijal. Kuća se prostire na ukupno 219 m2 i 120....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me