• GoHome Professional
šibenik 200 m2 što manje balkon - GoHome
  • šibenik 200 m2 što manje balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - šibenik 200 m2 što manje balkon

  • Za upit "šibenik 200 m2 što manje balkon" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.046 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosječna cijena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, ŠIBENIK, 950.000 €, 185,00 m2 cca 5140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Apartmanski tip kuće u prvome redu do mora. Kuća ukupno sadržava 3 apartmana. Dva su apartmana veličine je 45 m2, te imaju po 1 spavaću sobu, kupaonicu, kuhinju, klima uređaj i balkon. Apartman od 95 m2 sadržava dvije spavaće sobe, kupaonicu, kuhinju, klima uređaj, balkon i roštilj.....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 950.000 €, 185,00 m2 cca 5140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 480.000 €, 186,00 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK, naselje BOGDANOVIĆI - Prodaje se nova namještena dvojna kuća s grijanim bazenom i prostranom okućnicom. U malom mjestu Bogdanovići, koje se nalazi u neposrednoj blizini Šibenika, Jadrije i Martinske, na prodaju dvojna kuća, visine prizemlja i kata, izgrađena na zemljištu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'šibenik 200 m2 što manje balkon'
260.000 €
1.250.000 €
480.000 €
  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 480.000 €, 186,18 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Šibenik, Bogdanovići, blizu Jadrije, prodaje se nova moderna dvojna kuća s bazenom. Nalazi se na izrazito mirnoj lokaciji. Od najbližeg kupališta je udaljena 1,1 km, a od kupališta u Jadriji 4 km. Ova lijepa obiteljska kuća oznake S2 se sastoji od prizemlja i kata, te ima ukupnu površinu....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.07.2025.,

www.indomio.hr

Šibenik, Martinska- prodaje se luksuzna nekretnina s bazenom na mirnoj lokaciji u mjestu Bogdanovići , u blizini Jadrije i Šibenika. Kuća , u naravi dvojni objekt ukupne neto korisne vrijednosti površine 190,39 m2 sastoji se od dvije etaže : Prizemlje +kat . Kuća jer modernog izgleda....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Luksuzna kuća s bazenom i dodatnim potencijalom na mirnoj lokaciji ? Bogdanovići, Martinska kod Šibenika Na mirnoj lokaciji u naselju Bogdanovići, Martinska, prodaje se luksuzna kuća s bazenom. Riječ je o duplexu koji se sastoji od dva dvoetažna stana. STAN S1 Ukupna neto korisna....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 480.000 €, 190,39 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Šibenik, Bogdanovići, blizu Jadrije, prodaje se nova moderna dvojna kuća s bazenom. Nalazi se na izrazito mirnoj lokaciji. Od najbližeg kupališta je udaljena 1,1 km, a od kupališta u Jadriji 4 km. Ova lijepa obiteljska kuća se sastoji od prizemlja i kata, te ima ukupnu površinu od....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 690.000 €, 191,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderna kuća s dvije stambene jedinice površine 191 m2, obje imaju prizemlje i kat. Prva stambena jedinica ima dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom u prizemlju, a tu se nalazi i wc. Na prvom katu nalaze se dvije skladno uređene sobe, prostrani balkon i još jedna....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 200.000 €, 193,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju četverosoban stan na prvom katu samostojeće kuće s potkrovljem ukupne korisne površine 193,30 m2 na samom ulazu u Šibenik iz smjera Bilica. Stanu se pristupa iz zajedničkog stepeništa, a sastoji se od velikog hodnika, blagovaonice i dnevnog boravka, čak 4 spavaće....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 200.000 €, 193,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 560.000 €, 200,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2025.,

www.broker.hr

Elegantna manja vila sa bazenom, na prodaju, smještena u blizini hotelskog kompleksa Solaris i grada Šibenika. Vila je novogradnja, smještena na praceli od 480 m2, ukupne stambene površine od 200 m2. Nekretnina se sastoji od prizemlja, kata i krovne terase. Na prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 650.000 €, 200,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Agencija Sky nekretnine predstavljamediteransku viluu blizini Šibenika i Nacionalnog parka Krka. Vila je smještena u naselju Zaton na prostranoj parceli od 690m2 udaljena svega 800m od centra i mora. Zbog odlične lokacije vila je pogodna i za turistički najam, a do Šibenika ćete doći....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 995.000 €, 200,00 m2 cca 4980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasna nova dvoetažna vila koja se nalazi u živopisnom selu u okolici Šibenika. Vila ima površinu od 200 m2, nalazi se na zemljištu od 1870 m2 i ima prekrasan otvoren pogled na okolicu i netaknutu prirodu. Vila je sagrađena 2020 godine, luksuzno je uređena, namještena....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 650.000 € na 550.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 550.000 €, 205,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.02.2026 - 650.000 €
23.05.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.crozilla.com

.::: Zablaće - kuća u blizini mora :::. U centru mirnog mjesta Zablaće pored Šibenika, vrlo blizu mora, nalazi se samostojeća katnica s dva stana, položena na parceli površine 400 m2. Kuća nudi 205 m2 stambene površine. U visokom prizemlju se nalazi komforan dvosobni stan od 90m2....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 299.000 € na 289.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 289.000 €, 209,00 m2 cca 1380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 299.000 €
07.03.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je prostrana i održavana kuća ukupne površine 209 m², smještena u mirnom mjestu Zaton kod Šibenika. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog kata. Prizemlje od 105 m² se sastoji od garaže s dva ulaza (38,84 m²), ostave i kuhinje. Prvi kat od 104 m² se sastoji od tri velike....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 450.000 €, 218,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Šibenik, kuća s dva komforna stana :::. Na području Meteriza u Šibeniku se prodaje samostojeća katnica sa 218m2 korisne površine. Kuća raspolaže podrumom 16m2, ljetnom kuhinjom 8m2 i zatvorenom garažom 20m2 i otvorenom garažom od 12 m2 u suterenu. Prizemlje se sastoji od komfornog....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.600.000 €, 219,00 m2 cca 7310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.09.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzna vila u Žaboriću koja se prostire na 219 m2 i pruža jedinstvenu kombinaciju modernog dizajna, vrhunske opreme i spektakularnog pogleda na more i otoke. Smještena na blagoj padini, svega 80 metara zračne linije od mora, a 150 m od uređene plaže, ova rezidencija....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 790.000 €, 219,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kuća sa tri stana i okućnicom na odličnoj lokaciji u gradu. Smještena nadomak svih bitnih sadržaja, u mirnoj ulici, s osiguranim pristupom vozilima i parkirnim mjestima u dvorištu, ova nekretnina predstavlja veliki potencijal. Kuća se prostire na ukupno 219 m2 i 120....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com