• GoHome Professional
šibenik 2.kat što skuplje pala cijena - GoHome
  • šibenik 2.kat što skuplje pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - šibenik 2.kat što skuplje pala cijena

  • Za upit "šibenik 2.kat što skuplje pala cijena" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 3.150 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-7%

Promjena cijene sa 750.000 € na 695.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, ŠIBENIK, 695.000 €, 270,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 750.000 €
07.03.2026 - 695.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

EKSKLUZIVNO Povijesna palača u srcu Šibenika Doživite jedinstvenu priliku za život ili investiciju u palači koja odiše poviješću, elegancijom i vrhunskom arhitektonskom izvrsnošću. Smještena u samom srcu Šibenika, ovaj raskošni objekt, kojeg je projektirao arhitekt, savršeno spaja....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 500.000 € na 450.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 450.000 €, 120,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 500.000 €
03.05.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kamena kuća u staroj gradskoj jezgri Šibenika, u mirnoj uličici, nekoliko koraka od rive, katedrale i glavnih sadržaja. More je udaljeno 50 m. Kuća se prostire na tri etaže: Prizemlje: kuhinja s opremom, blagovaonica i spremište. Prvi kat: spavaća soba s kupaonicom. Drugi....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 470.000 € na 440.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 440.000 €, 166,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 470.000 €
13.03.2026 - 440.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Šibenik ? Crnica, novogradnja: moderni dvoetažni komforni stan. U mirnom dijelu Šibenika, u naselju Crnica, u ponudi je moderni i prostrani stan smješten na 1. i 2. katu manje stambene zgrade u izgradnji. Stan je orijentiran na jugozapadnu stranu, što osigurava obilje prirodne svjetlosti....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'šibenik 2.kat što skuplje pala cijena'
280.000 €
225.000 €
375.000 €
 
-8%

Promjena cijene sa 480.000 € na 440.000 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 440.000 €, 166,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 480.000 €
16.03.2026 - 440.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Šibenik, Crnica, NOVOGRADNJA, trosoban, dvoetažan stan neto korisne površine 166,34 m². Stan se nalazi na prvom i drugom katu moderne zgrade na odličnoj lokaciji. Pripadaju mu dva parkirna mjesta pored zgrade. Površina zatvorenog prostora je 140,76 m², površina terase je 39,51 m²,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 390.000 € na 375.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 375.000 €, 111,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 390.000 €
10.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman A1 u prizemlju, odmah useljiv! Apartman A1 smješten je u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade, a sastoji se od: kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice, 3 spavaće sobe, 2 kupaonice, terase. Uz stan dolaze spremište u podrumu, 2 parkirna mjesta te vrt od 18,34....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 388.000 € na 368.600 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 368.600 €, 108,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 388.000 €
03.05.2026 - 368.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se osunčan stan površine 97 m2 na drugom katu te na lijepoj lokaciji. Novouređen stan, s novim instalacijama , te potpuno namješten. Trosoban stan koji je savršeno raspoređen te lijepo odvaja dnevni od spavaćeg dijela. Na samom ulazu se nalazi hodnik i wc, te se u lijevom....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 385.000 € na 365.000 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 365.000 €, 114,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 385.000 €
04.03.2026 - 365.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Luksuzni apartman s 3 spavaće sobe i pogledom na more ? Novogradnja u Grebaštici, samo 200 m od plaže U ponudi je prostrani apartman smješten u novoizgrađenom, modernom stambenom kompleksu u mirnom priobalnom mjestu Grebaštica, samo 200 metara lagane šetnje od kristalno čistog mora....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 330.000 € na 280.000 € - 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 86,62 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.02.2026 - 330.000 €
07.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

Na drugom katu moderne novogradnje u Brodarici smješten je ovaj dvosobni stan, udaljen svega 130 metara od mora. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, dodatnog WC-a, dvije spavaće sobe te dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, s izlazom na loggiu. Stanu pripada i jedno....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 285.000 € na 280.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 79,37 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 285.000 €
28.04.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na drugom katu manje zgrade u Brodarici kod Šibenika, na mirnoj lokaciji svega oko 450 m od mora. Stan je odlično organiziran i maksimalno iskoristiv: ulaz vodi u dnevni prostor s kuhinjom i blagovaonicom te terasom, a odvojeni noćni dio čini dvije spavaće sobe i kupaona.....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 330.000 € na 280.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 330.000 €
08.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 285.000 € na 280.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 66,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 285.000 €
30.03.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je funkcionalan dvosoban stan površine 66.51 m², smješten na drugom katu stambene zgrade u Žaboriću. Raspored stana obuhvaća ulazni prostor, kupaonicu, dvije spavaće sobe te otvoreni dnevni dio koji povezuje kuhinju, blagovaonicu i dnevni boravak. Iz dnevnog prostora izlazi....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 276.190 € na 270.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 270.000 €, 77,80 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 276.190 €
25.02.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Brodarica, Stan na drugom katu s pogledom na more Na mirnoj lokaciji u Brodarici, 185 metara od mora, prodaje se stan S4 s pogledom na more. Smješten je na drugom katu stambene zgrade s ukupno 4 stana i 3 apartmana. Stan ima dvije spavaće sobe, kuhinju, blagovaonicu, dnevni boravak,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 276.190 € na 270.000 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 270.000 €, 77,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 276.190 €
27.02.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan u Brodarici s pogledom na more i mirnoj lokaciji. Stan se nalazi u stambenoj zgradi gdje se nalaze sveukupno 4 stana i 3 apartmana. Zgrada se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata. STAN S4 se nalazi na drugom katu, koji se sastoji od hodnika, kupaonice, dvije spavaće....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 276.190 € na 270.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 270.000 €, 77,80 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.11.2025 - 276.190 €
25.02.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan uz more, Šibenik ? Brodarica | 78 m² s velikom lođom i parkirnim mjestom Cijena: 270.000,00 € Prodajem lijep, prostran i svijetao stan - apartman na drugom katu urbane vile, udaljene svega oko 150 m od mora. Stan ima veliku lođu s pogledom na more i obližnje otoke, dvije spavaće....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 270.000 € na 260.000 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 260.000 €, 72,57 m2 cca 3580 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.02.2026 - 270.000 €
21.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.02.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

Na drugom katu moderne novogradnje u Brodarici smješten je ovaj prostrani dvosobni stan, udaljen svega 130 metara od mora. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice te dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, s izlazom na loggiu. Stanu pripada i jedno parkirno mjesto.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 270.000 € na 260.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 72,00 m2 cca 3610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 270.000 €
08.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

U Brodarici se prodaje novi stan oznake S4, smješten na drugom katu zgrade, ukupne površine 73 m². Stan je projektiran kao ugodan i funkcionalan prostor, idealan za obiteljski život, cjelogodišnje stanovanje ili kvalitetan boravak na moru. RASPOREDStan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 270.000 € na 260.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 72,00 m2 cca 3610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 270.000 €
20.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 240.000 € na 225.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 55,00 m2 cca 4090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 240.000 €
26.04.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je odličan, izrazito ugodan, apartman smješten u zgradi novije gradnje i udaljen svega 90m od plaže. Apartman se nalazi na drugom katu i ima ukupnu neto površinu od 54,60 m2, s uračunatim pripatcima. Apartman se sastoji do hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe te kuhinje....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 199.000 € na 190.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Centar, 190.000 €, 66,80 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 199.000 €
19.05.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, CENTAR- Stan u centru grada 66,80m2 Prodaje se lijepo uređen stan u centru grada u Šibeniku. Stan ukupne stambene površine 66,80m2 nalazi se na drugom katu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se kuhinje i blagovaonice, dnevnog boravka, kupaonice, hodnika i dvije spavaće sobe.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 199.500 € na 190.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Centar, 190.000 €, 66,80 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2025 - 199.500 €
25.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prekrasan stan u samom centru Šibenika, smješten u staroj gradskoj jezgri, samo nekoliko koraka od Kazališta i Poljane. Ovaj lijepo uređen stan, ukupne stambene površine 66,80 m², nalazi se na drugom katu zgrade bez lifta. Sastoji se od kuhinje i blagovaonice povezane s....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 200.000 € na 190.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 190.000 €, 66,80 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 200.000 €
05.05.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo osunčani stan s puno prozora u staroj gradskoj jezgri Šibenika, duž divne šetnice Stari Pazar, samo nekoliko minuta hoda od Kazališta i Poljane. Stan je nedavno renoviran, nalazi se na drugom katu zgrade i ukupne je površine 66.80m2. Ima dvije spavaće sobe, kuhinju, kupaonicu....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 159.848 € na 148.824 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Ražine, 148.824 €, 55,12 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 159.848 €
25.03.2026 - 148.824 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je ugodan i funkcionalan stan smješten na drugom katu stambene zgrade sa ukupno 6 stanova. Stan se sastoji od hodnika (4,03 m2), kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom u open space konceptu (28,96 m2), jedne spavaće sobe (11,98 m2) te kupaonice s WC-om (5,06 m2). Iz....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 21)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!