• GoHome Professional
šibenik 180 m2 dvoetažni - GoHome
  • šibenik 180 m2 dvoetažni - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - šibenik 180 m2 dvoetažni

  • Za upit "šibenik 180 m2 dvoetažni" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 2.843 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosječna cijena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 680.000 €, 170,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan dvoetažni stan S8 na atraktivnoj lokaciji u Srimi kraj Vodica, s predivnim pogledom na more i izvanrednom krovnom terasom. Stan se nalazi na drugom katu novogradnje ukupne korisne površine 170 m² i sastoji se od tri spavaće sobe, tri kupaonice, dodatnog WC-a,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U okolici Šibenika prodaje se dvoetažni stan s bazenom i pogledom na more. Stan se nalazi u dvojnoj kući gdje se prodaje još jedan dvoetažan stan S2. Nalazi se na mirnoj lokaciji i u blizini nove plaže na Martinskoj. STAN S1 Sastoji se od prizemlja i prvog kata. PRIZEMLJE Sastoji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 751.452 €, 192,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzan dvoetažni stan SJ7 smješten na drugom katu moderne zgrade u Srimi, nedaleko od Vodica, ukupne korisne površine 104,76 m². Stan se nalazi samo 50 m od mora s pogledom na more, a radi se o novogradnji koja će biti završena 2025. godine. Stan se sastoji od tri....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'šibenik 180 m2 dvoetažni'
440.000 €
440.000 €
440.000 €
 
-6%

Promjena cijene sa 470.000 € na 440.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 440.000 €, 166,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 470.000 €
14.03.2026 - 440.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Šibenik ? Crnica, novogradnja: moderni dvoetažni komforni stan. U mirnom dijelu Šibenika, u naselju Crnica, u ponudi je moderni i prostrani stan smješten na 1. i 2. katu manje stambene zgrade u izgradnji. Stan je orijentiran na jugoistočnu stranu, što osigurava obilje prirodne svjetlosti....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 490.000 €, 177,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

UNIKATNA NEKRETNINA U SRCU ŠIBENIKA/2 APARTMANA, 2 POSLOVNA PROSTORA I KROVNA TERASA S JACUZZIJEM Predstavljamo vam ekskluzivnu, vrhunski uređenu kuću smještenu na izvanrednoj lokaciji ? svega nekoliko koraka od mora, u samom centru povijesnog Šibenika. Ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 480.000 €, 186,00 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U okolici Šibenika prodaje se dvoetažni stan s bazenom i pogledom na more. Stan se nalazi u dvojnoj kući gdje se prodaje još jedan dvoetažan stan S1. Nalazi se na mirnoj lokaciji i u blizini nove plaže na Martinskoj. STAN S2 Sastoji se od prizemlja i prvog kata. PRIZEMLJE Sastoji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 480.000 €, 186,18 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U okolici Šibenika prodaje se dvoetažni stan s bazenom i pogledom na more. Stan S2 se nalazi u dvojnoj kući gdje se prodaje još jedan dvoetažan stan S1. Nalazi se na mirnoj lokaciji i u blizini plaže. Sastoji se od prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalaze kupaonica, spremište,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 440.000 €, 166,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderno opremljen dvoetažni stan na 1. i 2. katu novoizgrađenog stambenog objekta u Crnici. Nalazi se u stambenom objektu koji broji ukupno 4 stambene jedinice, smješten na atraktivnoj lokaciji 1.4 km od centra Šibenika. S4 (166.34 m2) - 470.000,00 € Stan S4 proteže se na dvije etaže....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com