Za upit "zemljista parcele dobrinj do 114 eura/m2 barem 1600 m2" pronađeno 89 nekretnina - prosječna cijena 59 €/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 90.000 € na 95.000 €
- 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Promjena cijene sa 196.000 € na 203.000 €
- 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Kliknite za MyGoHome opcije!