Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau 90 m2 do 2600 eura/m2" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 2.669 €/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 260.000 € na 240.000 €
- 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kliknite za MyGoHome opcije!