Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka do 3100 eura/m2 100 m2" pronađeno 38 nekretnina - prosječna cijena 2.861 €/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 260.000 € na 240.000 €
- 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Promjena cijene sa 285.000 € na 295.000 €
- 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Promjena cijene sa 311.000 € na 348.000 €
- 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Promjena cijene sa 270.000 € na 280.000 €
- 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Kliknite za MyGoHome opcije!