- stanovi SEGET DONJI

  • Za upit "stanovi seget DONJI" pronađeno 60 nekretnina - prosječna cijena 3.663 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SEGET, 244.900 €, 61,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Seget Donji, dvosoban stan od 66,3 m2 na 1. katu s pripadajućim parkirnim mjestom i pogledom na moreStan u novogradnji na prvom katu koji se sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka otvorenog tipa s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, hodnika te natkrivenog balkona.Zatvorena....

 
 
 
  Stan, SEGET, 450.000 €, 107,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.indomio.hr

Predstavljamo vam moderan 3-sobni penthouse površine 107,46 m2, smješten na četvrtom katu zgrade s ukupno četiri kata, u mirnom naselju Seget Donji. Ova nekretnina, izgrađena 2025. godine, ističe se izvanrednom lokacijom neposredno uz more i obiljem prirodnog svjetla, što doprinosi....

 
 
 
  Stan, SEGET, 290.000 €, 74,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.indomio.hr

STAN S11 3. kat | 97,91 m | JI orijentacija | Prostrana terasa | Novogradnja Seget Donji Stan S11 je luksuzno koncipiran i prostran trosoban stan smješten na 3. katu moderne novogradnje u Segetu Donjem, s planiranim završetkom radova krajem ljeta 2026. godine. Riječ je o stanu koji....

 
 
 
  Stan, SEGET, 450.000 €, 108,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,penthouse 108 m2 (90 m2 stan plus terasa 18 m2) u novogradnji sa liftom ,na 4.katu(zadnjem) ,zapad-sjever-istok orijentiran,sa dvije terase(12 m2 i 6 m2) sa kojih ima pogled na more, u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima tri....

 
 
 
  Stan, SEGET, 360.000 €, 93,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Seget Donji,potpuno nov dvosoban stan 69 m2(55m2 stan+14m2 lođa) + veliki vrt (99 m2) na prizemlju u novogradnji sa liftom.Orijentacija stana je istok-jug-zapad.Stan ima dvije spavaće sobe, 1 kupaonicu ,kuhinju,blagovaonicu i dnevni boravak te veliku terasu (14 m2) te veliki vrt (99....

 
 
 
  Stan, SEGET, 200.000 €, 63,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan S4 na prvom katu zgrade, Seget Donji Stan se nalazi u zgradi s 7 stambenih jedinica, 500 metara od mora i plaže, na panoramskoj lokaciji u Segetu Donjem. Zgrada se nalazi u blizini dućana i restorana. Stan S4 prvi kat se sastoji od kuhinje s blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
  Stan, SEGET, 351.000 €, 82,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, trosoban stan 87,6 m2 na 3. katu novogradnje s garažom i liftomKomforan trosoban stan smješten na trećem katu zgrade s garažama i liftom, sastoji se od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, tri sobe (master soba s vlastitom kupaonicom),....

 
 
 
  Stan, SEGET, 820.000 €, 173,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

LUKSUZNI PENTHOUSE U NOVOGRADNJI (S-9) SEGET DONJI 150m od MORA I PLAŽE Prodaje se prostrani i moderno dizajnirani penthouse ukupne površine 173,93 m smješten u mirnom okruženju Segeta Donjeg, svega 150 metara od mora i plaže. Sastoji se od hodnika, 2 kupaonice, WC-a, predsoblja,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 227.000 €, 67,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.09.2025.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, komforan dvosoban stan od 71,4 m2 u novogradnji s garažom i liftom.Smješten na prizemlju zgrade s garažama i liftom, a sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, dvije sobe, dvije kupaonice (master soba s vlastitom....

 
 
 
  Stan, SEGET, 234.000 €, 71,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,dvosoban stan 71 m2 (57m2 stan plus balkon 14m2) u novogradnji sa liftom ,na 1.katu ,južno orijentiran,sa velikom lođom(14 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe od kojih jedna....

 
 
 
  Stan, SEGET, 270.000 €, 65,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, dvosoban stan 71,6 m2 na 1. katu novogradnje s garažom i liftomKomforan dvosoban stan smješten na prvom katu zgrade s garažama i liftom, sastoji se od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, gostinjskog WC-a....

 
 
 
  Stan, SEGET, 228.000 €, 71,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,dvosoban stan 71 m2 (57m2 stan plus balkon 14m2) u novogradnji sa liftom ,na prizemlju ,južno orijentiran,sa velikom lođom(14 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, SEGET, 280.000 €, 65,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SEGET, 335.000 €, 91,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.09.2025.,

www.indomio.hr

B-S14Trogir- Seget Donji komforan trosoban stan od 95,70 m2 u novogradnji s garažom i liftom.Smješten na visokom trećem katu zgrade, a sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice (master soba s vlastitom....

 
 
 
  Stan, SEGET, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.indomio.hr

STAN S10 3. kat | 80,48 m | JZ orijentacija | Novogradnja Seget Donji Predstavljamo vam izuzetno kvalitetan trosoban stan S10 smješten na 3. katu moderne stambene zgrade u Segetu Donjem, s planiranim završetkom gradnje krajem ljeta 2026. godine. Riječ je o pažljivo projektiranom stanu....

 
 
 
  Stan, SEGET, 230.000 €, 67,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.09.2025.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, komforan dvosoban stan od 71,4 m2 u novogradnji s garažom i liftom.Smješten na prvom zgrade s garažama i liftom, a sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, dvije sobe, dvije kupaonice (master soba s vlastitom kupaonicom)....

 
 
 
  Stan, SEGET, 680.000 €, 128,00 m2 cca 5310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,dovršen penthouse 128 m2 ( 85 m2 stana plus 148 m2 terase) u novogradnji sa liftom i zajedničkim bazenom te garažom.Stan se nalazi na četvrtom (zadnjem) katu, a sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice,kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim boravkom te velike terase....

 
 
 
  Stan, SEGET, 334.000 €, 82,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, trosoban stan 87,6 m2 na 1. katu novogradnje s garažom i liftomKomforan trosoban stan smješten na prvom katu zgrade s garažama i liftom, sastoji se od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, tri sobe (master soba s vlastitom kupaonicom),....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-60 (od ukupno 60)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more