- stanovi Retfala prodaja

  • Za upit "stanovi retfala prodaja" pronađeno 111 nekretnina - prosječna cijena 3.027 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, OSIJEK, Retfala, 166.425 €, 47,55 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO! MODERNI STANOVI U NOVOGRADNJI! CENTAR/RETFALA! 45m2, 47m2, 51m2! NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STANOVI POVRŠINA 45m2, 47m2, 51m2!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 254.187 €, 83,34 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.11.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! MODERNI LUKSUZNI ČETVEROSOBNI STANOVI 83,34m2 i 90,65m2!! SVAKI STAN IMA PRIPADAJUĆI VLASTITI VRT I PARKING MJESTO U OGRAĐENOM DVORIŠTU ZGRADE!! NOVA LUKSUZNA URBANA VILA STANOVI SA VRTOVIMA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! EXTRA MIRNA STAMBENA LOKACIJA!! RETFALA/ŠIRI....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 299.000 €, 104,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem četverosoban stan od 104 m² na drugom katu stambene zgrade u Retfali. Zgrada je novogradnja planirana za 2026. godinu, ima ukupno dva kata, a stan je jednoetažan. Stan ima dvije kupaonice s WC-om. Grijanje je riješeno dizalicom topline, a ugrađen je i klima uređaj te dodatni....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 130.000 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je poslovni prostor u prizemlju površine 44,21 m2 koji se može prenamijeniti u stan.Sastoji se od ulaza, 2 prostorije ( jedna od 10,93 m2, druga od 20,87 m2), kupaonice i natkrivene terase. U cijenu je uključen parking, dok se ostava površine 8,40 m² može kupiti posebno.Stan....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 236.000 €, 80,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran, funkcionalan i potpuno opremljen obiteljski stan površine 80 m² u Osijeku, Retfala ? Žuto naselje, u Ulici Ljudevita Posavskog 29. Stan se nalazi na 2. katu i odličan je izbor za obitelj koja traži uredan, useljiv i namješten stan bez dodatnih ulaganja. Stan je....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 287.000 €, 109,45 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan ? Retfala, Osijek Prodaje se prostran i funkcionalan dvoetažni stan ukupne površine 109,45 m², sa pripadajućim dvorištem i parkirnim mjestom, smješten u prizemlju i na prvom katu stambene zgrade u mirnom i traženom naselju Retfala. ? Raspored prostorija:....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 196.650 €, 65,55 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan u Retfali. Stan se nalazi u prizemlju zgrade od ukupno dva kata. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, ostave 1, kupaonice, ostave 2, spavaće sobe i terase (8,92m2x0,25=2,23m2). Ukupne površine 65,55m2. Uz stan je pripadajući....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 211.000 €, 66,50 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u novogradnji u Ulica Šandora Petofija, smješten u prizemlju dvorišnog dijela zgrade, idealan za miran i ugodan obiteljski život. Stan ukupne korisne površine 66,50 m² sastoji se od: -hodnika -dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom -kupaonice -dvije spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 159.285 €, 45,51 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 45,51m2+ PRIPADAJUĆI PARKING!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 150.000 €, 99,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforni trosobni stan površine 98,97 m2 u etažiranoj kući. Stan se sastoji od predprostora, tri spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje s blagovaonicom, dvije kupaonice s wc-om i terase. Stanu pripada i podrumsko spremište, ostava u prizemlju, te spremište u dvorištu. Parking....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 276.483 €, 83,34 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.11.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNO NUDIMO ZA PRODAJU NOVI MODERNI LUKSUZNI ČETVEROSOBNI STAN NA DRUGOM KATU POVRŠINE 90,65m2!! STAN IMA PRIPADAJUĆI VLASTITI VRT I PARKING MJESTO U OGRAĐENOM DVORIŠTU ZGRADE!! NOVA LUKSUZNA URBANA VILA STANOVI SA VRTOVIMA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! EXTRA....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 148.860 €, 49,62 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Osijek, Retfala, dvosobni stan, 1. kat - 4, kat, 49 m2, novogradnja, lift Stan se sastoji od: dnevne soba 25,10 m², soba I. 11,84m²,, hodnika 2,82 m2, kupaonice 4,48m², spremište 0,77 m2, lođa 2,91 m2, šupa 4,85 m2. Neto korisna površina: 49,62 m² Položaj: 1.kat-4.kat Tip....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 180.460 €, 51,55 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 51,55m2+ PRIPADAJUĆI PARKING!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 219.000 € na 225.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 225.000 €, 63,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 239.000 €
11.05.2026 - 219.000 €
18.05.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kolodvorska 2B, Osijek Komforan trosoban stan na odličnoj lokaciji (križanje Kolodvorske i ulice Š. Petefija). Mirna ulica i velika privatnost. Kvalitetna gradnja i opremanje. Sve sobe su klimatizirane. Stan je koncipiran tako da se minimalno prenosi buka iz ostalih stanova i s ulice.....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 162.400 €, 42,97 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem prostran jednosoban stan 42.97m koji se nalazi na prvom katu stambene zgrade trokatnice,vratnicka 62 retfala Osijek stan je lijepog i funkcionalnog rasporeda prostorija i sastoji se od predsoblja ,dnevnog boravka kuhinje blagovaonice sobe kupatila i ostave te sporednog dijela....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 232.368 € na 242.050 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 242.050 €, 96,82 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.02.2026 - 232.368 €
25.03.2026 - 242.050 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.njuskalo.hr

5-soban dvoetažni stan + vrt u višestambenoj zgradi u Retfali na prodaju, 96,82m2, novogradnja u izgradnji. PODACI O ZGRADI: - dizalo, A+ energetski razred, video portafon, suvremeni protupožarni sustavi vatrodojave-automatske kupole za odimljavanje, osigurano parkirno mjesto, prostorija....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 188.000 € na 182.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PETROVA GORA, 182.000 €, 59,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 188.000 €
22.05.2026 - 182.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo dvosoban, namješten stan površine 59 m2 + ostava u podrumu, koji se nalazi na 2 katu stambene zgrade četverokatnice u planski građenom naselju GČ Retfala, Vijenac Petrove gore. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom s izlazom na loggiu,....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 166.425 €, 47,55 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 47,55m2+ PRIPADAJUĆI PARKING VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 180.425 €, 51,55 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 282.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 282.000 €, 103,04 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 265.000 €
10.05.2026 - 282.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo atraktivan trosoban stan u izgradnji, smješten u mirnoj ulici Šandora Petefija, u naselju Retfala, jednoj od najtraženijih i najbolje povezanih lokacija u Osijeku. Ova moderna nekretnina nalazi se u urbanoj vili s ukupno tri stambene jedinice, što jamči dodatnu privatnost,....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 265.500 € na 282.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 282.000 €, 111,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 265.500 €
11.05.2026 - 282.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo peterosoban stan ukupne površine 105 m2 koji je smješten na 2 katu stambene zgrade dvokatnice u izgradnji (tzv. Urbana vila sa tri stana) - mirna zona stanovanja GČ Retfala, Ul. Šandora Petefijau blizini šetnica uz Dravu, Dječji vrtić, OŠ, gradski tramvajski prijevoz.....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 207.000 €, 60,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem potpuno namješten dvosoban stan od 60 m² na drugom katu peterokatnice u Retfali, Osijek. Zgrada je priključena na gradski plin, vodovod i kanalizaciju. Stan ima energetski razred A i etažno plinsko centralno grijanje. Stan je orijentiran prema jugu i zapadu, a lođa pruža....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 130.000 €, 35,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan na atraktivnoj lokaciji Tramvajsko stajalište je direktno kraj ulaza u zgradu Stan je sa pogledom na stadion Opus Arena U blizini se nalazi Hipodrom Emezeta Portanova Addiko Banka i još dosta toga Cijena nije fiksna Broj tel. +43 650 345 02 92 +385 97 733 15 00 Viber....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 130.000 € na 120.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 120.000 €, 67,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 130.000 €
18.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je funkcionalan stan smješten u suterenu manje stambene zgrade, idealan za obitelj ili kao investicija za dugoročni najam. Stan se sastoji od predsoblja, kupaonice s prirodnim svjetlom, dvije dječje sobe, dnevne sobe povezane s blagovaonicom, manje spavaće sobe te odvojene....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 35.000 €, 33,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo dvosobni stan od 33 m2 u starijoj prizemnici, za generalnu adaptaciju ili rušenje na adresi J.J.Strossmayera 73, Retfala, Osijek. Nalazi se na čestici s još 7 stanova - etažirano, formalno-pravno odvjeno od ostalih stanova, sa zasebnim ulazom sa stražnje strane - od Naselja....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, Na upit, 172,48 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran peterosobni stan u Osijeku, Retfala (blizina Gornjeg grada); ukupne brutto površine 172,48 m2. Stan je smješten na 2. katu stambene zgrade. Idealan za obitelj zbog odličnog rasporeda prostorija i atraktivne lokacije. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini vrtića,....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, Na upit, 52,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan: Osijek, 52.00 m2, novogradnja, trosoban stan (prodaja) ; A.

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 85-111 (od ukupno 111)