• GoHome Professional
zemljista parcele dobrinj 1920 m2 - GoHome
  • zemljista parcele dobrinj 1920 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele dobrinj 1920 m2

  • Za upit "zemljista parcele dobrinj 1920 m2" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 101 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1820 m2 (malo manji)
    • 2020 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 7800 eura
    • do 9700 eura (prosječna cijena)
    • do 11000 eura
    • do 97 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • park
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 310.000 €, 2000,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište veličine 2000 m2 na veoma mirnoj lokaciji u mjestu Gostinjac na otoku Krku. Zemljište je pravilnog oblika, a pristupni put kao i sva potrebna infrastruktura su do samog zemljišta. Od mora je udaljeno cca 2500 m zračne linije te je okruženo mnoštvom....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 277.000 €, 2000,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, GOSTINJAC - Građevinski teren 2000 m2 Zemljište je ravno, očišćeno i pravokutnog oblika cca 110 m x 36 m. Sva infrastruktura odmah do terena. Prilaz sa asfaltirane sporedne ceste. Poštovani klijenti, agencijska provizija se naplaćuje u skladu s Općim uvjetima poslovanja.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 211.000 €, 2038,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, Na prodaju je građevinsko zemljište površine 2038m2. Nalazi se u mirnom mjestu u okolici Dobrinja uz prometni pravac, odlično povezan sa svim dijelovima otoka. Svi potrebni infrastrukturni priključci nalaze se neposredno uz zemljište, a u samom mjestu, u blizini....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele dobrinj 1920 m2'
193.610 €
197.000 €
230.000 €
  Zemljište, DOBRINJ, 468.000 €, 1786,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2023.,

www.premium-nekretnine.com

Šilo, prodaja građevinskog zemljišta, na odličnoj lokaciji, samo 400 m od mora! Zemljište je pravilnog oblika, površine 1786 m2. Svi priključci se nalaze u neposrednoj blizini, okruženje obiteljskih kuća. Prema prostornom planu, moguća je gradnja građevine na tri etaže (P+2). Minimalna....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 75.000 €, 1900,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, Kras, prodaja dva poljoprivredna zemljišta, površine 1900 m2. Zemljište je, pravilnog oblika. Voda i struja nalaze se do zemljišta, asfaltirana cesta nalazi se do terena. Nalazi se u neposrednoj blizini građevinske zone. Zemljište je u vlasništvu fizičke osobe.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 101.400 €, 1844,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredno zemljište nalazi se na rubu sela Sužan na otoku Krku, Hrvatska. Sužan leži između obalnih mjesta Njivice i Čižići te je udaljen 1,5 km od mora. Zemljište se sastoji od četiri parcele, k.č. br. 50/2, 50/3, 50/5 i 50/6, sve k.o. Sužan, do kojih se dolazi asfaltiranom....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 110.000 €, 1997,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj,okolica, građevinsko zemljište ukupne površine 1997m2 u okolici Dobrinja. Građevinsko zemljište se nalazi u neposrednoj blizini sve potrebne infrastrukture i ostalih sadržaja. Zemljište se nalazi u mirnom mjestu svega 3100 m udaljen od plaže. Dokumentacija uredna!! ID CODE:....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 90.000 € na 95.000 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, DOBRINJ, 95.000 €, 1830,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.11.2025 - 99.000 €
21.04.2026 - 90.000 €
23.04.2026 - 95.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem dva zemljišta jedan do drugog od 1550 m2 i 277m2, u kompletu. Zemljište se nalazi na samoj granici sa građevinskim dijelom uz same kuće u naselju Čižići 180 metara od mora . Ima pristupni put do samog zemljišta . Poljoprivredno zemljište, Sužan, 1830 m2.

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 212.000 €, 2038,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

Otok Krk, Kras - Građevinsko zemljište 2100m2 Parcela se nalazi uz glavnu cestu sa priključcima struje i vode do samog terena. Vlasnik nudi mogućnost čišćenja terena, iskopa, odvoza i ostalih radnji za koje ima strojeve i kamione. Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 214.000 €, 2038,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.eurovilla.hr

Građevinsko zemljište smješteno u samom centru mjesta Kras na otoku Krku. Teren se nalazi u uređenom i mirnom okruženju, idealnom za izgradnju obiteljske kuće, apartmana ili vile za turistički najam.Površina je 2038 m2, građevinska zona, asfaltni pristup direktno do terena, infrastruktura....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 233.000 €, 2038,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa Bella nekretnine iz ponude izdvaja poravnato građevinsko zemljište na otoku Krku, na području općine Dobrinj. Teren se nalazi u selu, no pruža i privatnost. Na jednom kraju je cesta koja omogućuje lagan pristup i ima svu infrastrukturu (voda i struja). Na drugoj je strani susjedno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 201.700 €, 2038,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, KRAS - u ponudu smo dobili građevinsko zemljište 2100m2. Parcela se nalazi uz glavnu cestu sa priključcima struje i vode do samog terena. Kras je naselje na otoku Krku, na području općine Dobrinj, u Republici Hrvatskoj. Nalazi se u unutrašnjosti otoka, gotovo na njegovom....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 189.000 €, 2038,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u okolici Dobrinja na otoku Krku. Zemljište ima površinu 2038 m2. Nalazi se u mirnom okruženju, idealno je za izgradnju više vila. Plaže su udaljene su cca. 7 km. Infrastruktura u neposrednoj blizini. Za sve informacije i dogovor razgledavanja dostupni....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 196.000 € na 203.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, DOBRINJ, 203.000 €, 2038,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2025 - 196.000 €
06.03.2025 - 255.000 €
30.03.2025 - 196.000 €
25.03.2026 - 203.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je građevinsko zemljište u mjestu Kras na otoku Krku. Moguća je izgradnja kuće P+2 s maksimalno 3 stana. Sva infrastruktura nalazi se na terenu. ID KOD AGENCIJE: T226 Millennium nekretnine exclusive d.o.o. Mob: +385 91 322 3760 Tel: +385 51 322 376 Fax: 051 311 059 E-mail:....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 185.000 €, 2039,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2023.,

www.premium-nekretnine.com

Čižići, prodaje se građevinsko zemljište površine 2039m2. Nalazi se u neposrednoj blizini svih infrastruktura, uz asfaltiranu cestu. Prema prostornom planu moguća je gradnja građevine na tri etaže (P+2). Najveći dopušteni koeficijent izgrađenosti - za samostojeću kuću je 0.30 - za....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 224.290 €, 2039,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je građevinsko zemljište veličine 2039 m2 na veoma mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja. Zemljište je pravilnog oblika, nasipano je, a pristupni put kao i sva potrebna infrastruktura su do samog zemljišta. Od mora je udaljeno cca 5000 m zračne linije te je okruženo mnoštvom....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 150.000 €, 1800,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2022.,

www.indomio.hr

Zemljište u uvali Soline, na lokaciji udaljenoj od mora 450 metara zračne linije. Pravilnog oblika, blago nakošen, na predjelu Kostrij. ID KOD AGENCIJE: Z8103 Nataša Mršić Agent s licencom Mob: 091/167-5224 Tel: +385 51 341 080 E-mail: natasa.mrsic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 150.000 €, 1800,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Zemljište u uvali Soline, na lokaciji udaljenoj od mora 450 metara zračne linije. Pravilnog oblika, blago nakošen, na predjelu Kostrij. Udaljenost od mora: 450 m.

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 205.000 €, 2050,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Asfaltiran prilaz, Blizina centra, U mirnom djelu otoka, Vlasnički list. Otok Krk, Dobrinj! Građevinsko zemljište ukupne površine 2030 m2 nalazi se u malom mjestu u okolici Dobrinja. Do zemljišta vodi asfaltiran pristupni put, a voda i struja nalaze se u neposrednoj blizini. Zemljište....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 450.000 €, 1786,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Asfaltiran prilaz, Blizina mora, Blizina plaže, U mirnom djelu otoka, Vlasnički list. Otok Krk, Šilo! Građevinsko zemljište ukupne površine 1786 m2 s asfaltiranim pristupnim putom nalazi se u Šilu. Voda i struja nalaze se u neposrednoj blizini. Zemljište se nalazi u mirnom predjelu....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 260.000 €, 1786,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Šilo, miran dio, blizina centra. Prodaju se 2 građevinska zemljišta (577m2 + 1209m2), 380 m od mora te 560m od plaže u Šilu. .

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 450.000 €, 1786,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište ukupne površine 1786 m2 s asfaltiranim pristupnim putom nalazi se u Šilu. Voda i struja nalaze se u neposrednoj blizini. Zemljište se nalazi u mirnom predjelu samo 350 m od mora. Građevinsko zemljište samo 350 m od mora u Šilu!.

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 62.398 €, 1785,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, KRAS ? Odlična prilika! Poljoprivredno zemljište uz put i samo 25m od građevinske zone!!! Na prodaju je poljoprivredno zemljište u mjestu Kras, na otoku Krku. Parcela se nalazi uz asfaltirani put, što omogućuje lagan pristup, a od građevinskog područja udaljena je svega....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 62.000 €, 1785,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.10.2025.,

www.indomio.hr

Kras, Dobrinj, otok Krk, poljoprivredno zemljište 1785 m2, prodaja. Prodaje se poljoprivredno zemljište 1785 m2. Zemljište se nalazi uz asfaltirani put, što omogućuje lagan pristup. Zbog blizine građevinske zone 30m, ovo zemljište predstavlja priliku za investiciju (OPG, poljoprivrednu....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 120.000 €, 2064,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Zemlljište na odličnoj lokaciji uz samu prometnicu. Nalazi se u cijelosti u građevinskoj zoni, struja i voda do samog zemljišta, te prilazna cesta. Teren je lagano nakošen prema prometnici. ID KOD AGENCIJE: 1509656 Nataša Mršić Agent s licencom Mob: 091/167-5224 Tel: +385 51 341 080....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 92.900 €, 2064,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište veličine 2064 m2 na veoma mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku. Pristupni put kao i sva potrebna infrastruktura su do samog zemljišta. Od mora je udaljeno cca 2800 m zračne linije te je okruženo mnoštvom zelenila. Vlasništvo je čisto,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 114.000 €, 2064,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na otoku Krku, u mjestu Dobrinj posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta veličine 2.064m2 sa pristupnim putem. Udaljenost do mora iznosi oko 6km. Za više informacija i rezervaciju razgledavanja, slobodno kontaktirajte: JELENA SINDIČIĆ Licencirana agentica Telefon: +385916413138....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 219.000 €, 1748,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

PRILIKA!!! Na prodaju je građevinski teren od 2000 m2 nedaleko mjesta Šilo. Na terenu se nalazi starina za adaptaciju ukupne površine 155m2. Lokacijska informacija je odmah dostupna. ZA DODATNE INFORMACIJE NAZOVITE MARINA POLONIJO +385 98 329462 marina.polonijo@dogma-nekretnine.com....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 27)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com